'Barça duwt Ansu Fati naar uitgang: transfersom bekend'

door
'Barça duwt Ansu Fati naar uitgang: transfersom bekend'

FC Barcelona stevent in eigen land op de titel af, maar beleefde andermaal een tegenvallende campagne op het Europese toneel. Om volgend seizoen weer mee te knokken in de Champions League willen de Catalanen hun selectie dan ook van gerichte aanwinsten voorzien. Maar dan moeten wel eerst bepaalde spelers verkocht worden.


Afgelopen zomer toonde Barça zich behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Daarvoor werden allerlei boekhoudkundige trucs, de zogenaamde hefbomen, bovengehaald. Zo werden bijvoorbeeld verschillende toekomstige inkomsten, zoals televisie- en portretrechten, voor de nodige miljoenen aan externe partijen verkocht. Maar dit waren slechts eenmalige inkomsten. Bijgevolg zal Barcelona komende zomer opnieuw flink moeten besparen om nieuwe spelers te kunnen aantrekken.

Daarnaast hoopt de club ook de nodige miljoenen op te halen met uitgaande transfers. Eén van de namen die steeds vaker aan een vertrek worden gelinkt, is die van Ansu Fati. Het 20-jarige jeugdproduct werd lange tijd bestempeld als 'The next big thing' op Camp Nou, maar blijft voorlopig tussen bank en basis schommelen. En dus zou de club bereid zijn om de aanvaller komende zomer ten gelde te maken.

MILJOENEN UIT PREMIER LEAGUE
Volgens SPORT wil Fati zelf liefst op Camp Nou blijven voetballen. Maar Barcelona zou hem toch willen verkopen om extra middelen in te zamelen. Het bestuur heeft dan ook geld geroken. Zo zou de bekende makelaar Jorge Mendes hen verzekerd hebben dat minstens één club uit de Premier League bereid is om tot 70 miljoen euro voor de Spaanse international te betalen. Een flink bedrag dat de Catalanen goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

7
7
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

129
129
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

95
95
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

167
167
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

98
98
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

100
100
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

402
402
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

237
237
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

70
70
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

57
57
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

772
772
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

136
136
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

347
347
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

331
331
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

56
56
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

221
221
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

74
74
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

143
143
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

163
163
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

310
310
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

216
216
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

375
375
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

196
196
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

174
174
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

303
303

Meer sportnieuws