'Barça duwt Ansu Fati naar uitgang: transfersom bekend'

door
'Barça duwt Ansu Fati naar uitgang: transfersom bekend'

FC Barcelona stevent in eigen land op de titel af, maar beleefde andermaal een tegenvallende campagne op het Europese toneel. Om volgend seizoen weer mee te knokken in de Champions League willen de Catalanen hun selectie dan ook van gerichte aanwinsten voorzien. Maar dan moeten wel eerst bepaalde spelers verkocht worden.


Afgelopen zomer toonde Barça zich behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Daarvoor werden allerlei boekhoudkundige trucs, de zogenaamde hefbomen, bovengehaald. Zo werden bijvoorbeeld verschillende toekomstige inkomsten, zoals televisie- en portretrechten, voor de nodige miljoenen aan externe partijen verkocht. Maar dit waren slechts eenmalige inkomsten. Bijgevolg zal Barcelona komende zomer opnieuw flink moeten besparen om nieuwe spelers te kunnen aantrekken.

Daarnaast hoopt de club ook de nodige miljoenen op te halen met uitgaande transfers. Eén van de namen die steeds vaker aan een vertrek worden gelinkt, is die van Ansu Fati. Het 20-jarige jeugdproduct werd lange tijd bestempeld als 'The next big thing' op Camp Nou, maar blijft voorlopig tussen bank en basis schommelen. En dus zou de club bereid zijn om de aanvaller komende zomer ten gelde te maken.

MILJOENEN UIT PREMIER LEAGUE
Volgens SPORT wil Fati zelf liefst op Camp Nou blijven voetballen. Maar Barcelona zou hem toch willen verkopen om extra middelen in te zamelen. Het bestuur heeft dan ook geld geroken. Zo zou de bekende makelaar Jorge Mendes hen verzekerd hebben dat minstens één club uit de Premier League bereid is om tot 70 miljoen euro voor de Spaanse international te betalen. Een flink bedrag dat de Catalanen goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

15
15
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

97
97
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

24
24
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

118
118
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

68
68
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

368
368
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

137
137
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

74
74
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

144
144
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

47
47
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

328
328
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

416
416
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

130
130
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

193
193
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

77
77
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

84
84
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

165
165
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

90
90
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

270
270
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

232
232
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

146
146
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

96
96

Meer sportnieuws