'Barça duwt Ansu Fati naar uitgang: transfersom bekend'

door
'Barça duwt Ansu Fati naar uitgang: transfersom bekend'

FC Barcelona stevent in eigen land op de titel af, maar beleefde andermaal een tegenvallende campagne op het Europese toneel. Om volgend seizoen weer mee te knokken in de Champions League willen de Catalanen hun selectie dan ook van gerichte aanwinsten voorzien. Maar dan moeten wel eerst bepaalde spelers verkocht worden.


Afgelopen zomer toonde Barça zich behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Daarvoor werden allerlei boekhoudkundige trucs, de zogenaamde hefbomen, bovengehaald. Zo werden bijvoorbeeld verschillende toekomstige inkomsten, zoals televisie- en portretrechten, voor de nodige miljoenen aan externe partijen verkocht. Maar dit waren slechts eenmalige inkomsten. Bijgevolg zal Barcelona komende zomer opnieuw flink moeten besparen om nieuwe spelers te kunnen aantrekken.

Daarnaast hoopt de club ook de nodige miljoenen op te halen met uitgaande transfers. Eén van de namen die steeds vaker aan een vertrek worden gelinkt, is die van Ansu Fati. Het 20-jarige jeugdproduct werd lange tijd bestempeld als 'The next big thing' op Camp Nou, maar blijft voorlopig tussen bank en basis schommelen. En dus zou de club bereid zijn om de aanvaller komende zomer ten gelde te maken.

MILJOENEN UIT PREMIER LEAGUE
Volgens SPORT wil Fati zelf liefst op Camp Nou blijven voetballen. Maar Barcelona zou hem toch willen verkopen om extra middelen in te zamelen. Het bestuur heeft dan ook geld geroken. Zo zou de bekende makelaar Jorge Mendes hen verzekerd hebben dat minstens één club uit de Premier League bereid is om tot 70 miljoen euro voor de Spaanse international te betalen. Een flink bedrag dat de Catalanen goed kunnen gebruiken.

LEES OOK: ‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

9
9
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

9
9
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

52
52
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

40
40
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

39
39
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

229
229
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

54
54
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

45
45
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

249
249
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

115
115
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

142
142
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

135
135
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

150
150
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

120
120
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

168
168
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

126
126
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

56
56
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

477
477
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

214
214
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

155
155

Meer sportnieuws