Discussie voorbij: "De Bruyne is de beste middenvelder ter wereld"

566
Discussie voorbij:

In de Champions League wil Manchester City zich dit seizoen voor de finale plaatsen tegen Real Madrid. Om het verschil te maken tegen de titelverdediger rekenen de Citizens onder meer op Kevin De Bruyne. Die bewees afgelopen woensdag nogmaals dat hij weer in bloedvorm verkeert.


Hoewel ook Erling Haaland een cruciale rol speelde in de 4-1-overwinning tegen de directe titelrivaal, was vooral De Bruyne fenomenaal in de clash met de Gunners. De Belgische spelmaker tekende voor twee fraaie goals en leverde tussendoor nog een knappe assist af, zijn zestiende alweer van het seizoen in de PL. Wederom stond De Bruyne er ook op één van de grote momenten in een seizoen. En dus wordt opnieuw volop gedebatteerd of hij momenteel de beste middenvelder ter wereld.

Volgens de Engelse analist Jamie Redknapp bestaat daar echter geen discussie over. In een opiniestuk bij Sky Sports duidt hij KDB resoluut aan als de beste. "Ik heb nog nooit iemand gezien die de bal zo mooi kan passen", klinkt het. "Zijn voetbal-IQ, de manier waarop hij de ruimte ziet en er vervolgens doorheen passt met zo'n precisie, dat heb ik nog nooit gezien. De doelpunten die hij maakt, hij raakt de bal zo mooi: voor mij is hij de allerbeste."

STUDIEMATERIAAL VOOR JONGEREN
Redknapp wijst erop dat in er in de geschiedenis van de Premier League nog veel topmiddenvelders rondliepen zoals Paul Scholes, Frank Lampard en Steven Gerrard. "Maar De Bruyne combineert al hun kwaliteiten. Zijn voetbalbrein en -IQ zetten hem op één voor mij. Elke jonge voetballer zou moeten bestuderen hoe hij speelt op het middenveld. Als hij de bal heeft maakt het niet uit aan welk tempo gespeeld wordt, hij vindt altijd de juiste pass. Op dit moment is hij de beste middenvelder in de wereld."

LEES OOK: 'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

3
3
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

6
6
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

13
13
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

40
40
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

124
124
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

21
21
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

26
26
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

54
54
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

83
83
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

12
12
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

51
51
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

323
323
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

160
160
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

174
174
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

79
79
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

126
126
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

68
68
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

298
298
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

214
214
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130

Meer sportnieuws