Discussie voorbij: "De Bruyne is de beste middenvelder ter wereld"

566 stemmen
Discussie voorbij:

In de Champions League wil Manchester City zich dit seizoen voor de finale plaatsen tegen Real Madrid. Om het verschil te maken tegen de titelverdediger rekenen de Citizens onder meer op Kevin De Bruyne. Die bewees afgelopen woensdag nogmaals dat hij weer in bloedvorm verkeert.


Hoewel ook Erling Haaland een cruciale rol speelde in de 4-1-overwinning tegen de directe titelrivaal, was vooral De Bruyne fenomenaal in de clash met de Gunners. De Belgische spelmaker tekende voor twee fraaie goals en leverde tussendoor nog een knappe assist af, zijn zestiende alweer van het seizoen in de PL. Wederom stond De Bruyne er ook op één van de grote momenten in een seizoen. En dus wordt opnieuw volop gedebatteerd of hij momenteel de beste middenvelder ter wereld.

Volgens de Engelse analist Jamie Redknapp bestaat daar echter geen discussie over. In een opiniestuk bij Sky Sports duidt hij KDB resoluut aan als de beste. "Ik heb nog nooit iemand gezien die de bal zo mooi kan passen", klinkt het. "Zijn voetbal-IQ, de manier waarop hij de ruimte ziet en er vervolgens doorheen passt met zo'n precisie, dat heb ik nog nooit gezien. De doelpunten die hij maakt, hij raakt de bal zo mooi: voor mij is hij de allerbeste."

STUDIEMATERIAAL VOOR JONGEREN
Redknapp wijst erop dat in er in de geschiedenis van de Premier League nog veel topmiddenvelders rondliepen zoals Paul Scholes, Frank Lampard en Steven Gerrard. "Maar De Bruyne combineert al hun kwaliteiten. Zijn voetbalbrein en -IQ zetten hem op één voor mij. Elke jonge voetballer zou moeten bestuderen hoe hij speelt op het middenveld. Als hij de bal heeft maakt het niet uit aan welk tempo gespeeld wordt, hij vindt altijd de juiste pass. Op dit moment is hij de beste middenvelder in de wereld."

LEES OOK: De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
26

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

1
1
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

85
85
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

26
26
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

492
492
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

112
112
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

150
150
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

287
287
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

70
70
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

393
393
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

89
89
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

197
197
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

109
109
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

67
67
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

240
240
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

82
82
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

206
206
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

176
176
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

62
62
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

452
452
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

224
224
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66

Meer sportnieuws