Discussie voorbij: "De Bruyne is de beste middenvelder ter wereld"

566 stemmen
Discussie voorbij:

In de Champions League wil Manchester City zich dit seizoen voor de finale plaatsen tegen Real Madrid. Om het verschil te maken tegen de titelverdediger rekenen de Citizens onder meer op Kevin De Bruyne. Die bewees afgelopen woensdag nogmaals dat hij weer in bloedvorm verkeert.


Hoewel ook Erling Haaland een cruciale rol speelde in de 4-1-overwinning tegen de directe titelrivaal, was vooral De Bruyne fenomenaal in de clash met de Gunners. De Belgische spelmaker tekende voor twee fraaie goals en leverde tussendoor nog een knappe assist af, zijn zestiende alweer van het seizoen in de PL. Wederom stond De Bruyne er ook op één van de grote momenten in een seizoen. En dus wordt opnieuw volop gedebatteerd of hij momenteel de beste middenvelder ter wereld.

Volgens de Engelse analist Jamie Redknapp bestaat daar echter geen discussie over. In een opiniestuk bij Sky Sports duidt hij KDB resoluut aan als de beste. "Ik heb nog nooit iemand gezien die de bal zo mooi kan passen", klinkt het. "Zijn voetbal-IQ, de manier waarop hij de ruimte ziet en er vervolgens doorheen passt met zo'n precisie, dat heb ik nog nooit gezien. De doelpunten die hij maakt, hij raakt de bal zo mooi: voor mij is hij de allerbeste."

STUDIEMATERIAAL VOOR JONGEREN
Redknapp wijst erop dat in er in de geschiedenis van de Premier League nog veel topmiddenvelders rondliepen zoals Paul Scholes, Frank Lampard en Steven Gerrard. "Maar De Bruyne combineert al hun kwaliteiten. Zijn voetbalbrein en -IQ zetten hem op één voor mij. Elke jonge voetballer zou moeten bestuderen hoe hij speelt op het middenveld. Als hij de bal heeft maakt het niet uit aan welk tempo gespeeld wordt, hij vindt altijd de juiste pass. Op dit moment is hij de beste middenvelder in de wereld."

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

19
19
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

208
208
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

303
303
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

44
44
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

90
90
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

181
181
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

216
216
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

253
253
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

70
70
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

52
52
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

249
249
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

94
94
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

272
272
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

310
310
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

71
71
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

60
60
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

564
564
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

72
72
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

185
185
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

392
392
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

64
64
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

172
172
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

324
324
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

52
52
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

67
67

Meer sportnieuws