Discussie voorbij: "De Bruyne is de beste middenvelder ter wereld"

566
Discussie voorbij:

In de Champions League wil Manchester City zich dit seizoen voor de finale plaatsen tegen Real Madrid. Om het verschil te maken tegen de titelverdediger rekenen de Citizens onder meer op Kevin De Bruyne. Die bewees afgelopen woensdag nogmaals dat hij weer in bloedvorm verkeert.


Hoewel ook Erling Haaland een cruciale rol speelde in de 4-1-overwinning tegen de directe titelrivaal, was vooral De Bruyne fenomenaal in de clash met de Gunners. De Belgische spelmaker tekende voor twee fraaie goals en leverde tussendoor nog een knappe assist af, zijn zestiende alweer van het seizoen in de PL. Wederom stond De Bruyne er ook op één van de grote momenten in een seizoen. En dus wordt opnieuw volop gedebatteerd of hij momenteel de beste middenvelder ter wereld.

Volgens de Engelse analist Jamie Redknapp bestaat daar echter geen discussie over. In een opiniestuk bij Sky Sports duidt hij KDB resoluut aan als de beste. "Ik heb nog nooit iemand gezien die de bal zo mooi kan passen", klinkt het. "Zijn voetbal-IQ, de manier waarop hij de ruimte ziet en er vervolgens doorheen passt met zo'n precisie, dat heb ik nog nooit gezien. De doelpunten die hij maakt, hij raakt de bal zo mooi: voor mij is hij de allerbeste."

STUDIEMATERIAAL VOOR JONGEREN
Redknapp wijst erop dat in er in de geschiedenis van de Premier League nog veel topmiddenvelders rondliepen zoals Paul Scholes, Frank Lampard en Steven Gerrard. "Maar De Bruyne combineert al hun kwaliteiten. Zijn voetbalbrein en -IQ zetten hem op één voor mij. Elke jonge voetballer zou moeten bestuderen hoe hij speelt op het middenveld. Als hij de bal heeft maakt het niet uit aan welk tempo gespeeld wordt, hij vindt altijd de juiste pass. Op dit moment is hij de beste middenvelder in de wereld."

LEES OOK: De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

De Bruyne is momenteel de beste middenvelder ter wereld ...

Meest recent

'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

12
12
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

103
103
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

71
71
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

138
138
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

90
90
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

28
28
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

171
171
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

138
138
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

169
169
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

207
207
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

49
49
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

448
448
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

284
284
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

257
257

Meer sportnieuws