Zomertransfer voor Heynen? “Als het plaatje klopt...”

432
Zomertransfer voor Heynen? “Als het plaatje klopt...”

Bij KRC Genk kennen ze een fantastisch seizoen. De Limburgers knokken voluit voor de landstitel en willen hun 12de prijs in amper 25 jaar winnen. In Het Belang van Limburg sprak Bryan Heynen over een mogelijk zomers vertrek bij Racing Genk.


"Een transfer wordt alleen gemaakt als het complete plaatje klopt. Ik zit heel goed in Genk en ga zeker niet zomaar vertrekken. Ik zie nog altijd de mogelijkheid om als speler van Genk de nationale ploeg te halen en ben dus absoluut niet bezig met een transfer”, liet de centrale middenvelder weten.

MISTER GENK

Heynen zijn naam duikt bijna nooit op in de geruchtenmolen. Met zijn 26 jaar is hij ook stilaan een speler waarbij een club geen grote winst meer kan maken. Racing Genk legde Heynen vast tot medio 2026 en hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 11 miljoen euro. Hij is dus zeker geen goedkope speler bij een transfer en voor een speler van 26 jaar uit de Belgische competitie zullen buitenlandse ploegen niet snel de volle pot betalen.

Heynen is met 10 goals en 6 assists in 36 wedstrijden aan een zeer goed seizoen bezig in de Cegeka Arena. Heynen speelde tot op heden al 253 matchen voor Racing Genk. Hij is het ideale uithangbord voor de club, zeker als zelfopgeleide speler. Heynen is stilaan ‘Mister Genk’ en met 26 goals en 26 assists toonde hij zich ook al. Hij won een beker, titel en supercup. Komt daar binnen enkele weken een vierde prijs bij?

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Zal er een bod komen op Heynen?

Meest recent

Dure flop bij Antwerp: topaanwinst valt door de mand

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

22
22
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

45
45
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

109
109
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

111
111
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

96
96
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

171
171
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

244
244
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

205
205
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

88
88
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

63
63
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

211
211
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

42
42
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

114
114
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

214
214
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

808
808
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

97
97
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

158
158
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

199
199
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

225
225
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

77
77
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

133
133
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

141
141
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

244
244
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

460
460
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

155
155

Meer sportnieuws