Opvallende Insta-post makelaar Refaelov: "Lior heeft veel te vertellen"

442 stemmen
Opvallende Insta-post makelaar Refaelov:

Het pijnlijke seizoen van RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League blijft niet zonder gevolgen. Zo zijn de Brusselaars inmiddels begonnen aan een grote opkuis binnen de spelersselectie. Donderdag werd zelfs al een eerste vertrekker bekend gemaakt: Paars-Wit nam officieel afscheid van Lior Refaelov.


De voormalige Gouden Schoen was nochtans ook in het voorbije seizoen regelmatig basisspeler bij de Brusselaars. Maar inmiddels is hij al 37 jaar en bij RSCA streek hij een behoorlijk salaris op. Een verlenging van zijn aflopende overeenkomst leek dan ook enkel mogelijk als hij akkoord ging met vermindering van zijn loon. En beperktere sportieve rol leek eveneens onvermijdelijk. Beide partijen besloten dan ook dat een stopzetting van de samenwerking de beste optie was.

Sportieve baas Jesper Fredberg liet via de officiële clubkanalen verstaan dat club en speler wel in een goede verstandhouding uit mekaar gaan. "We nemen afscheid van een speler die veel heeft gegeven voor deze club. Maar op dit moment moet de club een aantal beslissingen nemen in functie van onze strategie voor de toekomst. Daarom hebben we besloten het contract van Rafa niet te verlengen", klonk het bij de Deen.

VEEL TE VERTELLEN
Maar er lijkt toch meer aan de hand. Refaelov's vaste makelaar Dudu Dahan kwam via Instagram immers met een opmerkelijke post. "Beste vrienden, journalisten en volgers, we begrijpen jullie nieuwsgierigheid. Lior heeft veel te zeggen en te vertellen over wat er gebeurd is. Maar met zijn klasse zal hij zoals gewoonlijk antwoorden op het veld volgend seizoen, dat zal het meest duidelijke antwoord worden. Hij is hongeriger en heeft meer passie dan ooit. Het wordt een fascinerende zomer", aldus Dahan.

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Vindt u dat RSCA de juiste beslissing nam met Refaelov?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

12
12
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

19
19
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

54
54
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

137
137
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

142
142
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

72
72
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

36
36
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

436
436
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

165
165
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

425
425
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

449
449
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

153
153
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

82
82
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

232
232
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

328
328
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

251
251
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

105
105
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

271
271
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

146
146

Meer sportnieuws