Opvallende Insta-post makelaar Refaelov: "Lior heeft veel te vertellen"

door stemmen
Opvallende Insta-post makelaar Refaelov:

Het pijnlijke seizoen van RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League blijft niet zonder gevolgen. Zo zijn de Brusselaars inmiddels begonnen aan een grote opkuis binnen de spelersselectie. Donderdag werd zelfs al een eerste vertrekker bekend gemaakt: Paars-Wit nam officieel afscheid van Lior Refaelov.


De voormalige Gouden Schoen was nochtans ook in het voorbije seizoen regelmatig basisspeler bij de Brusselaars. Maar inmiddels is hij al 37 jaar en bij RSCA streek hij een behoorlijk salaris op. Een verlenging van zijn aflopende overeenkomst leek dan ook enkel mogelijk als hij akkoord ging met vermindering van zijn loon. En beperktere sportieve rol leek eveneens onvermijdelijk. Beide partijen besloten dan ook dat een stopzetting van de samenwerking de beste optie was.

Sportieve baas Jesper Fredberg liet via de officiële clubkanalen verstaan dat club en speler wel in een goede verstandhouding uit mekaar gaan. "We nemen afscheid van een speler die veel heeft gegeven voor deze club. Maar op dit moment moet de club een aantal beslissingen nemen in functie van onze strategie voor de toekomst. Daarom hebben we besloten het contract van Rafa niet te verlengen", klonk het bij de Deen.

VEEL TE VERTELLEN
Maar er lijkt toch meer aan de hand. Refaelov's vaste makelaar Dudu Dahan kwam via Instagram immers met een opmerkelijke post. "Beste vrienden, journalisten en volgers, we begrijpen jullie nieuwsgierigheid. Lior heeft veel te zeggen en te vertellen over wat er gebeurd is. Maar met zijn klasse zal hij zoals gewoonlijk antwoorden op het veld volgend seizoen, dat zal het meest duidelijke antwoord worden. Hij is hongeriger en heeft meer passie dan ooit. Het wordt een fascinerende zomer", aldus Dahan.

LEES OOK: Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Vindt u dat RSCA de juiste beslissing nam met Refaelov?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

17
17
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

26
26
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

62
62
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

52
52
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

147
147
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

167
167
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

129
129
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

120
120
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

675
675
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

401
401
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

413
413
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws