Opvallende Insta-post makelaar Refaelov: "Lior heeft veel te vertellen"

door
Opvallende Insta-post makelaar Refaelov:

Het pijnlijke seizoen van RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League blijft niet zonder gevolgen. Zo zijn de Brusselaars inmiddels begonnen aan een grote opkuis binnen de spelersselectie. Donderdag werd zelfs al een eerste vertrekker bekend gemaakt: Paars-Wit nam officieel afscheid van Lior Refaelov.


De voormalige Gouden Schoen was nochtans ook in het voorbije seizoen regelmatig basisspeler bij de Brusselaars. Maar inmiddels is hij al 37 jaar en bij RSCA streek hij een behoorlijk salaris op. Een verlenging van zijn aflopende overeenkomst leek dan ook enkel mogelijk als hij akkoord ging met vermindering van zijn loon. En beperktere sportieve rol leek eveneens onvermijdelijk. Beide partijen besloten dan ook dat een stopzetting van de samenwerking de beste optie was.

Sportieve baas Jesper Fredberg liet via de officiële clubkanalen verstaan dat club en speler wel in een goede verstandhouding uit mekaar gaan. "We nemen afscheid van een speler die veel heeft gegeven voor deze club. Maar op dit moment moet de club een aantal beslissingen nemen in functie van onze strategie voor de toekomst. Daarom hebben we besloten het contract van Rafa niet te verlengen", klonk het bij de Deen.

VEEL TE VERTELLEN
Maar er lijkt toch meer aan de hand. Refaelov's vaste makelaar Dudu Dahan kwam via Instagram immers met een opmerkelijke post. "Beste vrienden, journalisten en volgers, we begrijpen jullie nieuwsgierigheid. Lior heeft veel te zeggen en te vertellen over wat er gebeurd is. Maar met zijn klasse zal hij zoals gewoonlijk antwoorden op het veld volgend seizoen, dat zal het meest duidelijke antwoord worden. Hij is hongeriger en heeft meer passie dan ooit. Het wordt een fascinerende zomer", aldus Dahan.

LEES OOK: Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Vindt u dat RSCA de juiste beslissing nam met Refaelov?

Meest recent

'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

39
39
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

19
19
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

10
10
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

36
36
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

54
54
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

69
69
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

121
121
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

282
282
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

67
67
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

133
133
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

26
26
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

367
367
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

299
299
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

471
471
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

432
432
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

397
397
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

172
172
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

426
426
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

317
317
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

842
842

Meer sportnieuws