'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

607 stemmen
'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

Vincent Kompany gaat in de zomer de transfermarkt moeten opgaan met Burnley. De club heeft nood aan een drie à vier heel stevige versterkingen om zich te handhaven in de Premier League. La Dernière Heure maakte een situatieschets van enkele spelers. 


Onze redactie maakte al bekend dat Manuel Benson normaal op Turf Moor zal blijven. Zeker als Kompany blijft. Ploegen als Arsenal en Everton gingen hem dit seizoen al scouten, maar Benson zal wellicht zijn debuut in de Premier League maken bij Burnley. Ook jongens als Anass Zaroury, Vitinho, Josh Cullen en Ameen Al-Dakhil gaan aan boord blijven.

BASTIEN EN FOSTER

Voor andere spelers wordt het wellicht moeilijker. Samuel Bastien is één van de Jupiler Pro League-transfers die niet echt wist te overtuigen. De ex-speler van Standard kwam de afgelopen maanden nog maar weinig aan spelen toe onder Kompany en de kans is zeer groot dat de centrale middenvelder al na één seizoen andere oorden mag opzoeken. Keert hij terug naar de Jupiler Pro League?

Dan is er ook nog Lyle Foster. De aanvaller werd in januari voor 11 miljoen euro weggehaald bij KVC Westerlo, maar de spits heeft duidelijk toch een grote aanpassingsperiode nodig. Foster moet tactisch nog zeer veel stappen zetten. Kan hij zich in de voorbereiding alsnog doorzetten, of kiest Kompany ervoor om hem een jaar uit te lenen?  Enock Agyei wordt dan weer uitgeleend aan KV Mechelen, waar hij vaak minuten maakt. Hij zal wellicht nog een jaar ergens worden gestald.

Tot slot is er het dossier van Kompany zelf. Hij werd gelinkt aan Tottenham en Chelsea, maar daar lijken Julian Nagelsmann en Mauricio Pochettino de trainers te worden. Kompany zou toch vooral in Burnley willen blijven. Wordt nog vervolgd.

Moeten Belgische topclub voor Foster gaan?

Meest recent

'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

71
71
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

9
9
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

9
9
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

164
164
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

264
264
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

86
86
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

287
287
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

535
535
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

440
440
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

313
313
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

473
473
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

130
130
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

153
153
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

92
92
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

95
95
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

199
199
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

312
312
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

669
669
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

163
163
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

92
92
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

287
287
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

429
429
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

308
308

Meer sportnieuws