'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

door
'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

Vincent Kompany gaat in de zomer de transfermarkt moeten opgaan met Burnley. De club heeft nood aan een drie à vier heel stevige versterkingen om zich te handhaven in de Premier League. La Dernière Heure maakte een situatieschets van enkele spelers. 


Onze redactie maakte al bekend dat Manuel Benson normaal op Turf Moor zal blijven. Zeker als Kompany blijft. Ploegen als Arsenal en Everton gingen hem dit seizoen al scouten, maar Benson zal wellicht zijn debuut in de Premier League maken bij Burnley. Ook jongens als Anass Zaroury, Vitinho, Josh Cullen en Ameen Al-Dakhil gaan aan boord blijven.

BASTIEN EN FOSTER

Voor andere spelers wordt het wellicht moeilijker. Samuel Bastien is één van de Jupiler Pro League-transfers die niet echt wist te overtuigen. De ex-speler van Standard kwam de afgelopen maanden nog maar weinig aan spelen toe onder Kompany en de kans is zeer groot dat de centrale middenvelder al na één seizoen andere oorden mag opzoeken. Keert hij terug naar de Jupiler Pro League?

Dan is er ook nog Lyle Foster. De aanvaller werd in januari voor 11 miljoen euro weggehaald bij KVC Westerlo, maar de spits heeft duidelijk toch een grote aanpassingsperiode nodig. Foster moet tactisch nog zeer veel stappen zetten. Kan hij zich in de voorbereiding alsnog doorzetten, of kiest Kompany ervoor om hem een jaar uit te lenen?  Enock Agyei wordt dan weer uitgeleend aan KV Mechelen, waar hij vaak minuten maakt. Hij zal wellicht nog een jaar ergens worden gestald.

Tot slot is er het dossier van Kompany zelf. Hij werd gelinkt aan Tottenham en Chelsea, maar daar lijken Julian Nagelsmann en Mauricio Pochettino de trainers te worden. Kompany zou toch vooral in Burnley willen blijven. Wordt nog vervolgd.

Moeten Belgische topclub voor Foster gaan?

Meest recent

Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

24
24
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

117
117
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

22
22
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

52
52
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

40
40
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

36
36
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

84
84
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

44
44
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

62
62
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

79
79
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

72
72
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

153
153
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

512
512
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

159
159
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

208
208
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

275
275
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

200
200
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

479
479
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

266
266
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

158
158
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

734
734
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

158
158

Meer sportnieuws