'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

607 stemmen
'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

Vincent Kompany gaat in de zomer de transfermarkt moeten opgaan met Burnley. De club heeft nood aan een drie à vier heel stevige versterkingen om zich te handhaven in de Premier League. La Dernière Heure maakte een situatieschets van enkele spelers. 


Onze redactie maakte al bekend dat Manuel Benson normaal op Turf Moor zal blijven. Zeker als Kompany blijft. Ploegen als Arsenal en Everton gingen hem dit seizoen al scouten, maar Benson zal wellicht zijn debuut in de Premier League maken bij Burnley. Ook jongens als Anass Zaroury, Vitinho, Josh Cullen en Ameen Al-Dakhil gaan aan boord blijven.

BASTIEN EN FOSTER

Voor andere spelers wordt het wellicht moeilijker. Samuel Bastien is één van de Jupiler Pro League-transfers die niet echt wist te overtuigen. De ex-speler van Standard kwam de afgelopen maanden nog maar weinig aan spelen toe onder Kompany en de kans is zeer groot dat de centrale middenvelder al na één seizoen andere oorden mag opzoeken. Keert hij terug naar de Jupiler Pro League?

Dan is er ook nog Lyle Foster. De aanvaller werd in januari voor 11 miljoen euro weggehaald bij KVC Westerlo, maar de spits heeft duidelijk toch een grote aanpassingsperiode nodig. Foster moet tactisch nog zeer veel stappen zetten. Kan hij zich in de voorbereiding alsnog doorzetten, of kiest Kompany ervoor om hem een jaar uit te lenen?  Enock Agyei wordt dan weer uitgeleend aan KV Mechelen, waar hij vaak minuten maakt. Hij zal wellicht nog een jaar ergens worden gestald.

Tot slot is er het dossier van Kompany zelf. Hij werd gelinkt aan Tottenham en Chelsea, maar daar lijken Julian Nagelsmann en Mauricio Pochettino de trainers te worden. Kompany zou toch vooral in Burnley willen blijven. Wordt nog vervolgd.

Moeten Belgische topclub voor Foster gaan?

Meest recent

Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

255
255
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

190
190
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

86
86
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

159
159
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

139
139
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

71
71
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

197
197
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

464
464
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

131
131
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

192
192
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

374
374
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

90
90
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

604
604
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

59
59
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

252
252
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

422
422
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

963
963
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

525
525
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

175
175
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

502
502
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

283
283
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

809
809

Meer sportnieuws