'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

door
'Kompany laat 3 Jupiler Pro League-transfers alweer gaan'

Vincent Kompany gaat in de zomer de transfermarkt moeten opgaan met Burnley. De club heeft nood aan een drie à vier heel stevige versterkingen om zich te handhaven in de Premier League. La Dernière Heure maakte een situatieschets van enkele spelers. 


Onze redactie maakte al bekend dat Manuel Benson normaal op Turf Moor zal blijven. Zeker als Kompany blijft. Ploegen als Arsenal en Everton gingen hem dit seizoen al scouten, maar Benson zal wellicht zijn debuut in de Premier League maken bij Burnley. Ook jongens als Anass Zaroury, Vitinho, Josh Cullen en Ameen Al-Dakhil gaan aan boord blijven.

BASTIEN EN FOSTER

Voor andere spelers wordt het wellicht moeilijker. Samuel Bastien is één van de Jupiler Pro League-transfers die niet echt wist te overtuigen. De ex-speler van Standard kwam de afgelopen maanden nog maar weinig aan spelen toe onder Kompany en de kans is zeer groot dat de centrale middenvelder al na één seizoen andere oorden mag opzoeken. Keert hij terug naar de Jupiler Pro League?

Dan is er ook nog Lyle Foster. De aanvaller werd in januari voor 11 miljoen euro weggehaald bij KVC Westerlo, maar de spits heeft duidelijk toch een grote aanpassingsperiode nodig. Foster moet tactisch nog zeer veel stappen zetten. Kan hij zich in de voorbereiding alsnog doorzetten, of kiest Kompany ervoor om hem een jaar uit te lenen?  Enock Agyei wordt dan weer uitgeleend aan KV Mechelen, waar hij vaak minuten maakt. Hij zal wellicht nog een jaar ergens worden gestald.

Tot slot is er het dossier van Kompany zelf. Hij werd gelinkt aan Tottenham en Chelsea, maar daar lijken Julian Nagelsmann en Mauricio Pochettino de trainers te worden. Kompany zou toch vooral in Burnley willen blijven. Wordt nog vervolgd.

Moeten Belgische topclub voor Foster gaan?

Meest recent

Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

4
4
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

10
10
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

9
9
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

22
22
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

208
208
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

99
99
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

62
62
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

348
348
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

149
149
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

29
29
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

305
305
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

343
343
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

99
99
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

282
282
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

352
352
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

452
452
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

350
350
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

121
121
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

669
669
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

785
785
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

252
252
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

341
341

Meer sportnieuws