Haroun geeft verrassende update over toekomst bij Antwerp

door
Haroun geeft verrassende update over toekomst bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakt zich klaar voor de laatste recht lijn richting de titel. Stamnummer één begint als derde aan de Champions' play-offs, maar mag gezien de kleine achterstand zeker nog dromen van de titel. In de aanloop naar de start van de play-offs komt Antwerp nu met nieuws over de toekomst van Faris Haroun (37).


De ervaren middenvelder is bezig aan zijn laatste maanden als profvoetballer. Dat verklapt hij zelf in een filmpje op het Twitteraccount van de Great Old. Haroun speelt dit seizoen een bijrol op de Bosuil. Hij kwam nog maat tot twee korte optredens en kampte al met het nodige blessureleed, iets wat zijn beslissing ongetwijfeld in de hand zal hebben gewerkt.

Opvallend: Haroun neemt wel geen afscheid van Antwerp. Hij blijft aan boord in een andere rol. Welke rol, weten beide partijen nog niet. "Wat het exact zal worden, ligt nog niet vast. Er staat niets op papier, maar er zijn een paar ideeën. Weet je, het gegeven dat Antwerp ook op langere termijn plannen met mij heeft, is eigenlijk belangrijker dan het extra contractjaar op zich", zegt Haroun zelf.

KRC GENK
Haroun brak jaren geleden door bij KRC Genk. Daarna verkaste hij naar Beerschot, waar hij uitgroeide tot een sterkhouder. Haroun speelde 96 wedstrijden voor de Ratten, waarin hij 25 goals maakte en 12 assists gaf. Daarna speelde hij ook nog Middlesbrough, Blackpool en Cercle Brugge, om vervolgens naar de Bosuil te trekken. Voor Antwerp was hij op moment van schrijven goed voor 158 duels (9 goals, 9 assists).

LEES OOK: Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Is Haroun een clublegende van Antwerp?

Meest recent

Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

2
2
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

184
184
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

110
110
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

97
97
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

103
103
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

103
103
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

75
75
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

334
334
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

305
305
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

111
111
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

715
715
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

422
422
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

115
115
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

520
520
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

644
644
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

958
958
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

162
162
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

142
142
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

80
80
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

262
262

Meer sportnieuws