'Kompany maakt club voor volgend seizoen bekend aan staf'

1006 stemmen
'Kompany maakt club voor volgend seizoen bekend aan staf'

Burnley FC kan zich dinsdagavond verzekeren van de titel in de Engelse Championship. Vincent Kompany, die inmiddels werd verkozen tot 'Trainer van het Jaar' in de Engelse tweede divisie, kan dus terugblikken op een puik eerste seizoen bij de Clarets. En daar wil hij in de komende jaargang een vervolg aan breien in de Premier League.


Burnley staat al maandenlang soeverein aan de leiding in de Championship: de promotie naar de Premier League is inmiddels al op zak en het is dus slechts een kwestie van tijd alvorens de titel wordt binnen gehaald. Daarnaast plaatste Kompany zijn ploeg ook voor de kwartfinales van de FA Cup. Daarin toonde zijn ex-club Manchester City zich wel een maatje te groot, wat uiteraard geen schande is voor een tweedeklasser.

Het parcours van de Belgische trainer mag dus gezien worden. En dat hebben verschillende andere, grotere ploegen inmiddels ook opgemerkt. Zo werd hij in de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan Chelsea FC, maar daar zou men inmiddels voor Mauricio Pochettino gaan. Daarnaast zou zijn naam ook bij Tottenham Hotspur op de lijst staan. De kans dat Kompany volgend seizoen bij één van die clubs aan de zijlijn staat, is evenwel bijzonder klein.

BELOFTES VAN BESTUUR
Naar de buitenwereld toe wou de ex-Rode Duivel zich voorlopig niet uitspreken over zijn persoonlijke toekomst. Maar bij The Sun meldt men dat Kompany inmiddels toch al een beslissing heeft genomen. Zo beweert de tabloid dat hij zijn staf inmiddels heeft ingelicht dat hij gewoon bij Burnley zal blijven. Kompany wil er het avontuur in de Premier League aangaan. De directie zou hem ook beloofd hebben dat er voldoende ruimte zal zijn om tijdens de komende mercato de nodige versterking aan te trekken. Het transferverbod dat afgelopen maand werd opgelegd, zou geen belemmering vormen.

LEES OOK: 'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Kompany doet er goed aan om bij Burnley te blijven ...

Meest recent

'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

94
94
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

70
70
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

203
203
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

186
186
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

32
32
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

57
57
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

93
93
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

364
364
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

369
369
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

555
555
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

118
118
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

127
127
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

151
151
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

71
71
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

145
145
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

213
213

Meer sportnieuws