'Kompany maakt club voor volgend seizoen bekend aan staf'

door
'Kompany maakt club voor volgend seizoen bekend aan staf'

Burnley FC kan zich dinsdagavond verzekeren van de titel in de Engelse Championship. Vincent Kompany, die inmiddels werd verkozen tot 'Trainer van het Jaar' in de Engelse tweede divisie, kan dus terugblikken op een puik eerste seizoen bij de Clarets. En daar wil hij in de komende jaargang een vervolg aan breien in de Premier League.


Burnley staat al maandenlang soeverein aan de leiding in de Championship: de promotie naar de Premier League is inmiddels al op zak en het is dus slechts een kwestie van tijd alvorens de titel wordt binnen gehaald. Daarnaast plaatste Kompany zijn ploeg ook voor de kwartfinales van de FA Cup. Daarin toonde zijn ex-club Manchester City zich wel een maatje te groot, wat uiteraard geen schande is voor een tweedeklasser.

Het parcours van de Belgische trainer mag dus gezien worden. En dat hebben verschillende andere, grotere ploegen inmiddels ook opgemerkt. Zo werd hij in de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan Chelsea FC, maar daar zou men inmiddels voor Mauricio Pochettino gaan. Daarnaast zou zijn naam ook bij Tottenham Hotspur op de lijst staan. De kans dat Kompany volgend seizoen bij één van die clubs aan de zijlijn staat, is evenwel bijzonder klein.

BELOFTES VAN BESTUUR
Naar de buitenwereld toe wou de ex-Rode Duivel zich voorlopig niet uitspreken over zijn persoonlijke toekomst. Maar bij The Sun meldt men dat Kompany inmiddels toch al een beslissing heeft genomen. Zo beweert de tabloid dat hij zijn staf inmiddels heeft ingelicht dat hij gewoon bij Burnley zal blijven. Kompany wil er het avontuur in de Premier League aangaan. De directie zou hem ook beloofd hebben dat er voldoende ruimte zal zijn om tijdens de komende mercato de nodige versterking aan te trekken. Het transferverbod dat afgelopen maand werd opgelegd, zou geen belemmering vormen.

LEES OOK: Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Kompany doet er goed aan om bij Burnley te blijven ...

Meest recent

Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

5
5
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

46
46
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

11
11
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

84
84
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

110
110
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

119
119
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

168
168
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

124
124
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

26
26
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

238
238
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

55
55
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

212
212
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

156
156
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

107
107
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

301
301
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

67
67
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

93
93
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

163
163
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

220
220
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

124
124
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

222
222
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

44
44
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

128
128

Meer sportnieuws