'Kompany maakt club voor volgend seizoen bekend aan staf'

1006 stemmen
'Kompany maakt club voor volgend seizoen bekend aan staf'

Burnley FC kan zich dinsdagavond verzekeren van de titel in de Engelse Championship. Vincent Kompany, die inmiddels werd verkozen tot 'Trainer van het Jaar' in de Engelse tweede divisie, kan dus terugblikken op een puik eerste seizoen bij de Clarets. En daar wil hij in de komende jaargang een vervolg aan breien in de Premier League.


Burnley staat al maandenlang soeverein aan de leiding in de Championship: de promotie naar de Premier League is inmiddels al op zak en het is dus slechts een kwestie van tijd alvorens de titel wordt binnen gehaald. Daarnaast plaatste Kompany zijn ploeg ook voor de kwartfinales van de FA Cup. Daarin toonde zijn ex-club Manchester City zich wel een maatje te groot, wat uiteraard geen schande is voor een tweedeklasser.

Het parcours van de Belgische trainer mag dus gezien worden. En dat hebben verschillende andere, grotere ploegen inmiddels ook opgemerkt. Zo werd hij in de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan Chelsea FC, maar daar zou men inmiddels voor Mauricio Pochettino gaan. Daarnaast zou zijn naam ook bij Tottenham Hotspur op de lijst staan. De kans dat Kompany volgend seizoen bij één van die clubs aan de zijlijn staat, is evenwel bijzonder klein.

BELOFTES VAN BESTUUR
Naar de buitenwereld toe wou de ex-Rode Duivel zich voorlopig niet uitspreken over zijn persoonlijke toekomst. Maar bij The Sun meldt men dat Kompany inmiddels toch al een beslissing heeft genomen. Zo beweert de tabloid dat hij zijn staf inmiddels heeft ingelicht dat hij gewoon bij Burnley zal blijven. Kompany wil er het avontuur in de Premier League aangaan. De directie zou hem ook beloofd hebben dat er voldoende ruimte zal zijn om tijdens de komende mercato de nodige versterking aan te trekken. Het transferverbod dat afgelopen maand werd opgelegd, zou geen belemmering vormen.

LEES OOK: Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

Kompany doet er goed aan om bij Burnley te blijven ...

Meest recent

'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Na de uitschakeling op het WK maakten verschillende Rode Duivels al toptransfers. Youri Tielemans ...

17
17
'Droomtransfer Karetsas nadert: Genk krijgt hoger bod'

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer drukke zomer. De Limburgers zijn in blijde verwachting van niet ...

48
48
'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

De start van het nieuwe seizoen komt stilaan dichtbij, want op 31 juli is er al de eerste afspraak ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

220
220
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

127
127
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

60
60
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

93
93
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

77
77
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

121
121
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

150
150
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

476
476
'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Denis Odoi is een vrije speler nadat hij een toch wel mislukte passage kende bij NAC Breda. Het ...

395
395
'Leegloop Club Brugge duurt voort: exit nabij'

Raphael Onyedika lijkt zijn laatste dagen als speler van Club Brugge te beleven. De Nigeriaanse ...

482
482
'Oranje baalt: WK-sensatie trekt naar Saudi-Arabië'

Crysencio Summerville lijkt zijn carrière voort te zetten in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

124
124
Kritiek op Mannaert neemt toe: "Ik verwacht een verklaring"

Vincent Mannaert krijgt zeer veel lof, maar het dossier van Rudi Garcia is toch bijzonder speciaal. ...

404
404
Blunder Sibierski? "Dat RSCA hem haalde voor die prijs..."

Antoine Sibierski haalde tot op heden drie nieuwe spelers naar het Lotto Park. De Brusselaars ...

551
551
KRC Genk legt aanvaller officieel onder contract

KRC Genk is bezig om zijn ploeg te versterken op de korte termijn, maar de Limburgers denken ook aan ...

113
113
'Blunder Mannaert? Nieuwe informatie over Garcia duikt op'

Rudi Garcia werd door de KBVB op straat gezet na sterke resultaten. Mark van Bommel volgt hem ...

511
511
Sibierski gaat all-in: Anderlecht mikt op toptransfer

RSC Anderlecht gaat het op mentaliteit moeten doen tegen Hammarby. Voorlopig is er nog veel te ...

397
397
Waarom Karetsas méér is dan een groot transferdossier

KRC Genk is een club die Belgische top is inzake uitgaande transfers. Het dossier van Konstantinos ...

199
199
‘Club Brugge vreest: droomtransfer lonkt voor Vermant’

Club Brugge wil Romeo Vermant langer vastleggen, maar de spits twijfelt. Hij wil meer spelen en ...

1030
1030
‘Grote Anderlecht-transferstunt valt plots in duigen’

De transferpiste rond Luca Langoni leek het bewijs dat Anderlecht eindelijk wilde doorpakken op de ...

324
324
Van Bommel wordt bondscoach en grote rel barst al los

Mark van Bommel staat op het punt om bondscoach van de Rode Duivels te worden. De voetbalbond heeft ...

743
743
Onana kent waanzinnig lange revalidatieperiode

Voor Amadou Onana eindigde het WK op een grote ontgoocheling. De middenvelder pendelde tussen bank ...

116
116
Horrorstart voor Vrancken: Hearts krijgt meteen slaag

Wouter Vrancken trok na het einde van het seizoen de deur van STVV achter zich dicht. Ondanks ...

232
232

Meer sportnieuws