'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

970
'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

Na een onwaarschijnlijke ontknoping van de reguliere competitie kon Club Brugge alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de eindstand. Hierdoor mag Blauw-Zwart toch deelnemen aan de Champions' Play-Offs. Desondanks is men achter de schermen ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.


Terwijl coach Rik De Mil en zijn troepen alsnog een rol mogen gaan spelen in het titeldebat, zal ook de clubleiding zijn handen meer dan vol hebben. Zo zal men een opvolger moeten vinden voor Tom Caluwé als sportief directeur. Daarnaast staat ook nog lang niet vast wie volgend seizoen voor de spelersgroep zal staan als hoofdtrainer. Normaal gezien zal Blauw-Zwart een nieuwe T1 aantrekken, al dan niet uit het buitenland. Of kan De Mil zo'n goede indruk maken dat hij toch het vertrouwen krijgt?

Daarnaast moet ook de komende transferperiode al voorbereid worden. Sowieso is versterking op verschillende posities nodig en allicht moeten ook bepaalde sterkhouders vervangen worden. Jongens als Noa Lang azen immers op een nieuw avontuur in hun carrière. In afwachting daarvan lijkt Club nu al per direct afscheid te nemen van een jonge verdediger. Zo zou Mauricio Cuevas, regelmatig basisspeler bij Club Nxt, terugkeren naar de VS.

COMEBACK BIJ EX-CLUB
Blauw-Zwart haalde de Amerikaanse jeugd-international begin 2022 naar Brugge. Hij maakte behoorlijk wat minuten bij Club Nxt, maar een doorbraak bij de eerste ploeg was tot dusver niet aan de orde. Daa---rom zou de 20-jarige nu terugkeren naar zijn thuisland. Volgens The Athletic-journalist Tom Bogert heeft LA Galaxy zijn jeugdproduct kunnen overtuigen tot een comeback. Voorlopig is wel niet duidelijk of het om een huurbeurt of permanente transfer gaat.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

10
10
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

89
89
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

197
197
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

85
85
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

133
133
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

291
291
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

122
122
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

116
116
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

526
526
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

148
148
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

101
101
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

121
121
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

34
34
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

320
320
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

58
58
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

128
128
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

233
233
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

239
239
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws