'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

door
'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

Na een onwaarschijnlijke ontknoping van de reguliere competitie kon Club Brugge alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de eindstand. Hierdoor mag Blauw-Zwart toch deelnemen aan de Champions' Play-Offs. Desondanks is men achter de schermen ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.


Terwijl coach Rik De Mil en zijn troepen alsnog een rol mogen gaan spelen in het titeldebat, zal ook de clubleiding zijn handen meer dan vol hebben. Zo zal men een opvolger moeten vinden voor Tom Caluwé als sportief directeur. Daarnaast staat ook nog lang niet vast wie volgend seizoen voor de spelersgroep zal staan als hoofdtrainer. Normaal gezien zal Blauw-Zwart een nieuwe T1 aantrekken, al dan niet uit het buitenland. Of kan De Mil zo'n goede indruk maken dat hij toch het vertrouwen krijgt?

Daarnaast moet ook de komende transferperiode al voorbereid worden. Sowieso is versterking op verschillende posities nodig en allicht moeten ook bepaalde sterkhouders vervangen worden. Jongens als Noa Lang azen immers op een nieuw avontuur in hun carrière. In afwachting daarvan lijkt Club nu al per direct afscheid te nemen van een jonge verdediger. Zo zou Mauricio Cuevas, regelmatig basisspeler bij Club Nxt, terugkeren naar de VS.

COMEBACK BIJ EX-CLUB
Blauw-Zwart haalde de Amerikaanse jeugd-international begin 2022 naar Brugge. Hij maakte behoorlijk wat minuten bij Club Nxt, maar een doorbraak bij de eerste ploeg was tot dusver niet aan de orde. Daa---rom zou de 20-jarige nu terugkeren naar zijn thuisland. Volgens The Athletic-journalist Tom Bogert heeft LA Galaxy zijn jeugdproduct kunnen overtuigen tot een comeback. Voorlopig is wel niet duidelijk of het om een huurbeurt of permanente transfer gaat.

LEES OOK: 'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

124
124
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

61
61
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

153
153
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

255
255
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

79
79
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

150
150
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

482
482
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

115
115
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

403
403
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

265
265
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

111
111

Meer sportnieuws