'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

door
'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

Na een onwaarschijnlijke ontknoping van de reguliere competitie kon Club Brugge alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de eindstand. Hierdoor mag Blauw-Zwart toch deelnemen aan de Champions' Play-Offs. Desondanks is men achter de schermen ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.


Terwijl coach Rik De Mil en zijn troepen alsnog een rol mogen gaan spelen in het titeldebat, zal ook de clubleiding zijn handen meer dan vol hebben. Zo zal men een opvolger moeten vinden voor Tom Caluwé als sportief directeur. Daarnaast staat ook nog lang niet vast wie volgend seizoen voor de spelersgroep zal staan als hoofdtrainer. Normaal gezien zal Blauw-Zwart een nieuwe T1 aantrekken, al dan niet uit het buitenland. Of kan De Mil zo'n goede indruk maken dat hij toch het vertrouwen krijgt?

Daarnaast moet ook de komende transferperiode al voorbereid worden. Sowieso is versterking op verschillende posities nodig en allicht moeten ook bepaalde sterkhouders vervangen worden. Jongens als Noa Lang azen immers op een nieuw avontuur in hun carrière. In afwachting daarvan lijkt Club nu al per direct afscheid te nemen van een jonge verdediger. Zo zou Mauricio Cuevas, regelmatig basisspeler bij Club Nxt, terugkeren naar de VS.

COMEBACK BIJ EX-CLUB
Blauw-Zwart haalde de Amerikaanse jeugd-international begin 2022 naar Brugge. Hij maakte behoorlijk wat minuten bij Club Nxt, maar een doorbraak bij de eerste ploeg was tot dusver niet aan de orde. Daa---rom zou de 20-jarige nu terugkeren naar zijn thuisland. Volgens The Athletic-journalist Tom Bogert heeft LA Galaxy zijn jeugdproduct kunnen overtuigen tot een comeback. Voorlopig is wel niet duidelijk of het om een huurbeurt of permanente transfer gaat.

LEES OOK: 'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

16
16
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

104
104
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

90
90
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

18
18
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

100
100
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

160
160
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

207
207
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

133
133
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

44
44
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

94
94
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

57
57
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

88
88
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

34
34
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

69
69
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

281
281
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

94
94
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

275
275
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

249
249
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

194
194
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

513
513
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

75
75
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

985
985
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

82
82

Meer sportnieuws