'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

door
'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

Na een onwaarschijnlijke ontknoping van de reguliere competitie kon Club Brugge alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de eindstand. Hierdoor mag Blauw-Zwart toch deelnemen aan de Champions' Play-Offs. Desondanks is men achter de schermen ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.


Terwijl coach Rik De Mil en zijn troepen alsnog een rol mogen gaan spelen in het titeldebat, zal ook de clubleiding zijn handen meer dan vol hebben. Zo zal men een opvolger moeten vinden voor Tom Caluwé als sportief directeur. Daarnaast staat ook nog lang niet vast wie volgend seizoen voor de spelersgroep zal staan als hoofdtrainer. Normaal gezien zal Blauw-Zwart een nieuwe T1 aantrekken, al dan niet uit het buitenland. Of kan De Mil zo'n goede indruk maken dat hij toch het vertrouwen krijgt?

Daarnaast moet ook de komende transferperiode al voorbereid worden. Sowieso is versterking op verschillende posities nodig en allicht moeten ook bepaalde sterkhouders vervangen worden. Jongens als Noa Lang azen immers op een nieuw avontuur in hun carrière. In afwachting daarvan lijkt Club nu al per direct afscheid te nemen van een jonge verdediger. Zo zou Mauricio Cuevas, regelmatig basisspeler bij Club Nxt, terugkeren naar de VS.

COMEBACK BIJ EX-CLUB
Blauw-Zwart haalde de Amerikaanse jeugd-international begin 2022 naar Brugge. Hij maakte behoorlijk wat minuten bij Club Nxt, maar een doorbraak bij de eerste ploeg was tot dusver niet aan de orde. Daa---rom zou de 20-jarige nu terugkeren naar zijn thuisland. Volgens The Athletic-journalist Tom Bogert heeft LA Galaxy zijn jeugdproduct kunnen overtuigen tot een comeback. Voorlopig is wel niet duidelijk of het om een huurbeurt of permanente transfer gaat.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

26
26
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

10
10
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

66
66
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

42
42
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

11
11
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

230
230
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

87
87
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

78
78
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

190
190
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

116
116
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

134
134
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

280
280
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

329
329
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

535
535
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

158
158
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

411
411
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

132
132
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

374
374
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

343
343
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1051
1051
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

143
143

Meer sportnieuws