'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

door
'Club Brugge laat verdediger per direct vertrekken'

Na een onwaarschijnlijke ontknoping van de reguliere competitie kon Club Brugge alsnog beslag leggen op de vierde plaats in de eindstand. Hierdoor mag Blauw-Zwart toch deelnemen aan de Champions' Play-Offs. Desondanks is men achter de schermen ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.


Terwijl coach Rik De Mil en zijn troepen alsnog een rol mogen gaan spelen in het titeldebat, zal ook de clubleiding zijn handen meer dan vol hebben. Zo zal men een opvolger moeten vinden voor Tom Caluwé als sportief directeur. Daarnaast staat ook nog lang niet vast wie volgend seizoen voor de spelersgroep zal staan als hoofdtrainer. Normaal gezien zal Blauw-Zwart een nieuwe T1 aantrekken, al dan niet uit het buitenland. Of kan De Mil zo'n goede indruk maken dat hij toch het vertrouwen krijgt?

Daarnaast moet ook de komende transferperiode al voorbereid worden. Sowieso is versterking op verschillende posities nodig en allicht moeten ook bepaalde sterkhouders vervangen worden. Jongens als Noa Lang azen immers op een nieuw avontuur in hun carrière. In afwachting daarvan lijkt Club nu al per direct afscheid te nemen van een jonge verdediger. Zo zou Mauricio Cuevas, regelmatig basisspeler bij Club Nxt, terugkeren naar de VS.

COMEBACK BIJ EX-CLUB
Blauw-Zwart haalde de Amerikaanse jeugd-international begin 2022 naar Brugge. Hij maakte behoorlijk wat minuten bij Club Nxt, maar een doorbraak bij de eerste ploeg was tot dusver niet aan de orde. Daa---rom zou de 20-jarige nu terugkeren naar zijn thuisland. Volgens The Athletic-journalist Tom Bogert heeft LA Galaxy zijn jeugdproduct kunnen overtuigen tot een comeback. Voorlopig is wel niet duidelijk of het om een huurbeurt of permanente transfer gaat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

51
51
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

57
57
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

168
168
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

19
19
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

60
60
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

157
157
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

97
97
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

118
118
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

438
438
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

169
169
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

381
381
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

382
382
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

488
488
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

184
184
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

369
369
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

292
292
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

541
541
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

619
619
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

87
87
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

433
433
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

291
291
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

319
319
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

382
382
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

372
372
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

607
607

Meer sportnieuws