KVK-supporters steken de draak met Zulte Waregem

door
KVK-supporters steken de draak met Zulte Waregem

Het avontuur van SV Zulte Waregem in de Jupiler Pro League zit er definitief op. Essevee slaagde er gisteren tegen Cercle Brugge niet in om een driepunter te behalen, en vervolgt op die manier KV Oostende en Seraing richting de Challenger Pro League. Emotionele taferelen voor de trouwe aanhang van Zulte Waregem, en daar kon men bij KV Kortrijk wel wat plezier in zien.


Het tumultueuze seizoen van SV Zulte Waregem kende gisteren zijn dieptepunt na de verliesbeurt tegen Cercle Brugge. De degradatie naar de Challenger Pro League was een feit, en enkele terneergeslagen fans en spelers konden nadien hun tranen dan ook niet bedwingen. Bij de grote vijand van Essevee - KV Kortrijk - vond men het dan ook nodig om even de draak te steken met hun mede-West-Vlamingen. 

Zo besloten enkele fans van KV Kortrijk om een verkeersbord op de E17 te bekladden, en van de afrit Waregem een afrit richting 1B te maken. Een ludieke actie, die ongetwijfeld niet zal gesmaakt worden bij de Essevee-aanhang. Toch steken beide supporterskernen vaak de draak met elkaar. 

Leegloop aanstaande? 

Vanavond kon u al lezen dat een leegloop bij Zulte Waregem zich opdringt door de degradatie naar 1B. Naast Ruud Vormer - die eerder al aangaf geen trek te hebben in de overstap naar 1B - lijkt ook Alieu Fadera met zekerheid te vertrekken aan de Gaverbeek. Ook Zinho Gano lijkt zijn plaats in de hoogste klasse nog steeds te hebben. 

LEES OOK: TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Kan deze actie door de beugel?

Meest recent

Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

3
3
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

28
28
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

244
244
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

11
11
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

196
196
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

127
127
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

120
120
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

262
262
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

150
150
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

49
49
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

217
217
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

79
79
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

299
299
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

163
163
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

199
199
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

254
254
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

79
79
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

218
218
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

282
282
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

92
92
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

832
832

Meer sportnieuws