'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

2232 stemmen
'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. In een uitgeregend Jan Breydel-stadion werden de supporters zondagavond getrakteerd op een demonstratie tegen een schabouwelijk KAS Eupen: 7-0. En omdat AA Gent ondertussen aan het klungelen ging, bleek die overwinning ook voldoende voor deelname aan de Champions' Play-Off.


De euforie in het blauw-zwarte kamp was dan ook bijzonder groot toen bleek dat de kwalificatie binnen was. Terecht: Club blijft zo de enige ploeg die nog nooit uit de belangrijkste nacompetitie viel. Bovendien behoudt men zowaar een waterkansje op de landstitel. Al worden de Play-Offs wel ingezet met een achterstand van acht punten op KRC Genk en Union SG. Het succes van zondagavond neemt dan ook niet weg dat de Bruggelingen tot dusver een uiterst teleurstellend seizoen achter de rug hebben in eigen land.

Naar komend seizoen toe moet er dan ook één en ander veranderen. De Champions' Play-Offs wordt alvast een ideaal uitstalraam voor bepaalde sterkhouders om zich in de kijker te spelen met oog op een mooie zomertransfer. Noa Lang op kop. De vertrekkers zullen echter ook op een gepaste manier vervangen moeten worden. En dus wordt achter de schermen nu al werk gemaakt van versterking. Naast de terugkeer van huurling Maxim De Cuyper, zouden volgens Het Nieuwsblad ook de eerste twee directe zomeraanwinsten onderweg zijn.

SPITS + WINGER
De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera hangt al een tijdje in de lucht. En bovengenoemde bron bevestigt dat een akkoord is gevonden met het talent van FC Barcelona B. Daarnaast zou ook de deal rond Michal Skoras in een afrondende fase zitten. De Poolse flankaanvaller komt normaal gezien over van Lech Poznan. Bij HNB heeft men het over een transfersom van minstens 6 miljoen euro, iets minder dus dan de bedragen die in de Poolse media circuleren.

LEES OOK: 'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Waar ziet u Club eindigen in de PO's?

Meest recent

Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

16
16
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

14
14
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

29
29
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

75
75
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

145
145
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

206
206
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

164
164
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

463
463
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

38
38
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

251
251
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

215
215
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

312
312
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

204
204
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

145
145
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

198
198
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

150
150
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

60
60
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

596
596
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

271
271
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

107
107
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

226
226
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

505
505
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

400
400

Meer sportnieuws