'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

door
'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. In een uitgeregend Jan Breydel-stadion werden de supporters zondagavond getrakteerd op een demonstratie tegen een schabouwelijk KAS Eupen: 7-0. En omdat AA Gent ondertussen aan het klungelen ging, bleek die overwinning ook voldoende voor deelname aan de Champions' Play-Off.


De euforie in het blauw-zwarte kamp was dan ook bijzonder groot toen bleek dat de kwalificatie binnen was. Terecht: Club blijft zo de enige ploeg die nog nooit uit de belangrijkste nacompetitie viel. Bovendien behoudt men zowaar een waterkansje op de landstitel. Al worden de Play-Offs wel ingezet met een achterstand van acht punten op KRC Genk en Union SG. Het succes van zondagavond neemt dan ook niet weg dat de Bruggelingen tot dusver een uiterst teleurstellend seizoen achter de rug hebben in eigen land.

Naar komend seizoen toe moet er dan ook één en ander veranderen. De Champions' Play-Offs wordt alvast een ideaal uitstalraam voor bepaalde sterkhouders om zich in de kijker te spelen met oog op een mooie zomertransfer. Noa Lang op kop. De vertrekkers zullen echter ook op een gepaste manier vervangen moeten worden. En dus wordt achter de schermen nu al werk gemaakt van versterking. Naast de terugkeer van huurling Maxim De Cuyper, zouden volgens Het Nieuwsblad ook de eerste twee directe zomeraanwinsten onderweg zijn.

SPITS + WINGER
De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera hangt al een tijdje in de lucht. En bovengenoemde bron bevestigt dat een akkoord is gevonden met het talent van FC Barcelona B. Daarnaast zou ook de deal rond Michal Skoras in een afrondende fase zitten. De Poolse flankaanvaller komt normaal gezien over van Lech Poznan. Bij HNB heeft men het over een transfersom van minstens 6 miljoen euro, iets minder dus dan de bedragen die in de Poolse media circuleren.

LEES OOK: 'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Waar ziet u Club eindigen in de PO's?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

65
65
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

103
103
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

182
182
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

78
78
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

197
197
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

34
34
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

228
228
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

180
180
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

408
408
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

89
89
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

619
619
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1093
1093
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

380
380
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

312
312
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

327
327
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

475
475
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

492
492
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

224
224
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

426
426
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

235
235
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1000
1000
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws