'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

2232 stemmen
'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. In een uitgeregend Jan Breydel-stadion werden de supporters zondagavond getrakteerd op een demonstratie tegen een schabouwelijk KAS Eupen: 7-0. En omdat AA Gent ondertussen aan het klungelen ging, bleek die overwinning ook voldoende voor deelname aan de Champions' Play-Off.


De euforie in het blauw-zwarte kamp was dan ook bijzonder groot toen bleek dat de kwalificatie binnen was. Terecht: Club blijft zo de enige ploeg die nog nooit uit de belangrijkste nacompetitie viel. Bovendien behoudt men zowaar een waterkansje op de landstitel. Al worden de Play-Offs wel ingezet met een achterstand van acht punten op KRC Genk en Union SG. Het succes van zondagavond neemt dan ook niet weg dat de Bruggelingen tot dusver een uiterst teleurstellend seizoen achter de rug hebben in eigen land.

Naar komend seizoen toe moet er dan ook één en ander veranderen. De Champions' Play-Offs wordt alvast een ideaal uitstalraam voor bepaalde sterkhouders om zich in de kijker te spelen met oog op een mooie zomertransfer. Noa Lang op kop. De vertrekkers zullen echter ook op een gepaste manier vervangen moeten worden. En dus wordt achter de schermen nu al werk gemaakt van versterking. Naast de terugkeer van huurling Maxim De Cuyper, zouden volgens Het Nieuwsblad ook de eerste twee directe zomeraanwinsten onderweg zijn.

SPITS + WINGER
De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera hangt al een tijdje in de lucht. En bovengenoemde bron bevestigt dat een akkoord is gevonden met het talent van FC Barcelona B. Daarnaast zou ook de deal rond Michal Skoras in een afrondende fase zitten. De Poolse flankaanvaller komt normaal gezien over van Lech Poznan. Bij HNB heeft men het over een transfersom van minstens 6 miljoen euro, iets minder dus dan de bedragen die in de Poolse media circuleren.

LEES OOK: 'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Waar ziet u Club eindigen in de PO's?

Meest recent

Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

13
13
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

80
80
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

236
236
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

43
43
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

434
434
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

188
188
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

156
156
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

52
52
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

346
346
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

165
165
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

80
80
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

937
937
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

752
752
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

261
261
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

406
406
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

394
394
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

546
546
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

390
390
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

442
442
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

56
56
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

188
188
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

592
592

Meer sportnieuws