'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

2232 stemmen
'Club Brugge verzilvert PO I-ticket met twee transfers'

Club Brugge heeft een bijzonder mooi weekend achter de rug. In een uitgeregend Jan Breydel-stadion werden de supporters zondagavond getrakteerd op een demonstratie tegen een schabouwelijk KAS Eupen: 7-0. En omdat AA Gent ondertussen aan het klungelen ging, bleek die overwinning ook voldoende voor deelname aan de Champions' Play-Off.


De euforie in het blauw-zwarte kamp was dan ook bijzonder groot toen bleek dat de kwalificatie binnen was. Terecht: Club blijft zo de enige ploeg die nog nooit uit de belangrijkste nacompetitie viel. Bovendien behoudt men zowaar een waterkansje op de landstitel. Al worden de Play-Offs wel ingezet met een achterstand van acht punten op KRC Genk en Union SG. Het succes van zondagavond neemt dan ook niet weg dat de Bruggelingen tot dusver een uiterst teleurstellend seizoen achter de rug hebben in eigen land.

Naar komend seizoen toe moet er dan ook één en ander veranderen. De Champions' Play-Offs wordt alvast een ideaal uitstalraam voor bepaalde sterkhouders om zich in de kijker te spelen met oog op een mooie zomertransfer. Noa Lang op kop. De vertrekkers zullen echter ook op een gepaste manier vervangen moeten worden. En dus wordt achter de schermen nu al werk gemaakt van versterking. Naast de terugkeer van huurling Maxim De Cuyper, zouden volgens Het Nieuwsblad ook de eerste twee directe zomeraanwinsten onderweg zijn.

SPITS + WINGER
De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera hangt al een tijdje in de lucht. En bovengenoemde bron bevestigt dat een akkoord is gevonden met het talent van FC Barcelona B. Daarnaast zou ook de deal rond Michal Skoras in een afrondende fase zitten. De Poolse flankaanvaller komt normaal gezien over van Lech Poznan. Bij HNB heeft men het over een transfersom van minstens 6 miljoen euro, iets minder dus dan de bedragen die in de Poolse media circuleren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Waar ziet u Club eindigen in de PO's?

Meest recent

Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

3
3
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

8
8
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

18
18
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

95
95
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

301
301
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

88
88
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

360
360
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

273
273
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

190
190
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

144
144
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

104
104
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

238
238
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

392
392
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

646
646
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

495
495
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

424
424
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

105
105
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

903
903
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

84
84
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

348
348
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

152
152
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

474
474
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

124
124

Meer sportnieuws