'Club Brugge slaat toe: vierjarig contract ligt klaar'

door
'Club Brugge slaat toe: vierjarig contract ligt klaar'

Club Brugge heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar hoopt zich zondagavond alsnog voor de Champion's Play-Offs te plaatsen. Lukt dat niet, dan wil Blauw-Zwart via de Europe Play-Offs een Europees ticket afdwingen. Ondertussen wordt achter de schermen wordt ook al de komende transferperiode voorbereid.


Het belooft dan ook een drukke transferzomer te worden bij Blauw-Zwart. In samenspraak met de nieuwe trainer zal de selectie een bepaalde kwaliteitsinjectie moeten ondergaan. Bovendien moeten bepaalde sterkhouders allicht vervangen worden. De eerste zomeraanwinsten lijkt zelfs al binnen. In de voorbije weken werd vanuit Spanje meermaal de nakende komst van Victor Barbera bevestigd. De 19-jarige spits komt normaal gezien transfervrij over van de beloften van FC Barcelona.

Daarnaast liet Maxim De Cuyper al weten dat hij na zijn succesvolle huurbeurt aan KVC Westerlo een nieuwe kans zal krijgen bij zijn moederclub. En de Bruggelingen zouden ook doordrukken voor de komst van Michal Skoras. De 23-jarige flankspeler is bezig aan een goed seizoen bij Lech Poznan, waar zijn teller momenteel op 15 goals en 6 assists staat. Vanuit zijn thuisland Polen beweert men dat zijn overgang naar Jan Breydel zelfs zo goed als rond is.

CONTRACT LIGT KLAAR
De lokale journalist Sebastian Staszewski meldde vrijdag al dat beide ploegen een akkoord naderen omtrent een transfersom van zo'n 8 miljoen euro. Dat wordt nu bevestigd door Sport TVP. Het Poolse medium voegt daar aan toe dat Skoras een contract van vier jaar kan tekenen bij de West-Vlamingen. Het lijkt dus een kwestie van tijd alvorens de deal volledig beklonken wordt.

LEES OOK: De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Club moet komende zomer ook zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

8
8
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

127
127
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

63
63
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

515
515
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

127
127
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

523
523
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

53
53
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

127
127
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

195
195
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

72
72
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

168
168
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

508
508
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

33
33
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

198
198
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

254
254
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

521
521
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

197
197
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

81
81
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

400
400
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62

Meer sportnieuws