Brys waarschuwt Anderlecht en co: "Gaan er alles aan doen"

door
Brys waarschuwt Anderlecht en co:

Zondagavond valt het doek over de strijd om de achtste plaats en het daarbij horende ticket voor de Europe Play-Offs. Sporting Charleroi, Cercle Brugge en RSC Anderlecht gelden als de grootste kandidaten. Maar ook OH Leuven behoudt nog een waterkans op deelname aan de belangrijkste nacompetitie.


Van de vier overgebleven kanshebbers staan de Leuvenaars er wel het slechtste voor. Zo moeten de Vlaams-Brabanders hopen dat Charleroi (thuis tegen Genk), Cercle (op Zulte Waregem) én Anderlecht (thuis tegen Mechelen) hun respectievelijke wedstrijden verliezen. Al kan een gelijkspel in die laatste partij ook volstaan. Daarnaast moet OHL zelf de volle buit zien te pakken tegen Standard, dat zelf nog strijdt om de vierde plaats.

Er zal dus een heus mirakel nodig zijn, maar coach Marc Brys waarschuwt de concurrentie dat OHL tot het einde zal gaan. "We gaan er alles aan doen om zondag een aantrekkelijke wedstrijd aan de supporters te geven. We zitten in een goede flow dus hoe klein de kans op play-off 2 ook is, we blijven erin geloven", klinkt het op de Leuvense clubwebstek. Den Dreef is in ieder geval volledig uitverkocht voor de komst van de Rouches.

VOL VERTROUWEN
Bovendien blaken de Leuvenaars van het vertrouwen door hun recente duels. Na de 4-1-zege tegen KV Mechelen, werd vorige week met 0-4 gewonnen op KV Oostende. "Ik ben heel tevreden over onze prestatie vorig weekend. We maakten de bal ongrijpbaar bij bepaalde momenten. Die winnaarsmentaliteit moeten we doortrekken naar de komende wedstrijd", aldus Brys.

LEES OOK: Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

Wie pakt de achtste plaats?

Meest recent

Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

11
11
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

169
169
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

43
43
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

94
94
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

176
176
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

96
96
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

87
87
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

46
46
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

85
85
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

235
235
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

196
196
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

136
136
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

110
110
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

153
153
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

230
230
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

153
153
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

398
398
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

183
183
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

89
89
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

46
46
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

415
415
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

89
89
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

204
204

Meer sportnieuws