Brys waarschuwt Anderlecht en co: "Gaan er alles aan doen"

door
Brys waarschuwt Anderlecht en co:

Zondagavond valt het doek over de strijd om de achtste plaats en het daarbij horende ticket voor de Europe Play-Offs. Sporting Charleroi, Cercle Brugge en RSC Anderlecht gelden als de grootste kandidaten. Maar ook OH Leuven behoudt nog een waterkans op deelname aan de belangrijkste nacompetitie.


Van de vier overgebleven kanshebbers staan de Leuvenaars er wel het slechtste voor. Zo moeten de Vlaams-Brabanders hopen dat Charleroi (thuis tegen Genk), Cercle (op Zulte Waregem) én Anderlecht (thuis tegen Mechelen) hun respectievelijke wedstrijden verliezen. Al kan een gelijkspel in die laatste partij ook volstaan. Daarnaast moet OHL zelf de volle buit zien te pakken tegen Standard, dat zelf nog strijdt om de vierde plaats.

Er zal dus een heus mirakel nodig zijn, maar coach Marc Brys waarschuwt de concurrentie dat OHL tot het einde zal gaan. "We gaan er alles aan doen om zondag een aantrekkelijke wedstrijd aan de supporters te geven. We zitten in een goede flow dus hoe klein de kans op play-off 2 ook is, we blijven erin geloven", klinkt het op de Leuvense clubwebstek. Den Dreef is in ieder geval volledig uitverkocht voor de komst van de Rouches.

VOL VERTROUWEN
Bovendien blaken de Leuvenaars van het vertrouwen door hun recente duels. Na de 4-1-zege tegen KV Mechelen, werd vorige week met 0-4 gewonnen op KV Oostende. "Ik ben heel tevreden over onze prestatie vorig weekend. We maakten de bal ongrijpbaar bij bepaalde momenten. Die winnaarsmentaliteit moeten we doortrekken naar de komende wedstrijd", aldus Brys.

LEES OOK: Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Wie pakt de achtste plaats?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

76
76
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

106
106
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

147
147
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

258
258
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

458
458
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

191
191
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

241
241
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

293
293
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

144
144
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

360
360
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

233
233
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

329
329
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

605
605
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

422
422
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

143
143
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

167
167
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

867
867
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

364
364
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

79
79
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

616
616
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

143
143
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws