'Make-over Anderlecht: drie basisspelers naar uitgang'

837
'Make-over Anderlecht: drie basisspelers naar uitgang'

De kans is groot dat RSC Anderlecht zondagavond al een punt moet zetten achter zijn seizoen. De Brusselaars hopen zich alsnog te plaatsen voor de Europe Play-Offs, maar hebben hun lot niet langer in eigen handen. En dus zou de partij tegen KV Mechelen voor een aantal spelers wel eens hun laatste bij Paars-Wit kunnen worden.


Dat sportieve baas Jesper Fredberg komende zomer een make-over zal doorvoeren binnen de selectie, lijkt nu al buiten kijf te staan. Na een woelige wintermercato liet de Deen al verstaan dat er meer versterking zal volgen in de komende transferperiode. Dat lijkt ook nodig als RSCA weer voor de prijzen, of tenminste de Europese tickets, wil gaan meedoen. Daarnaast zal hij allicht ook vervanging moeten voorzien op bepaalde posities. Uit de basisploeg van afgelopen donderdag kunnen bijvoorbeeld al zeker drie titularissen vertrekken.

Bij La Dernière Heure acht men de kans bijvoorbeeld reëel dat Michael Murillo andere oorden opzoekt. De Panamese back viel donderdag geblesseerd uit en komt allicht niet meer in actie. En Anderlecht zou bereid zijn om in de zomer definitief afscheid te nemen van hem en zal meewerken aan een interessant voorstel voor alle partijen. Daarnaast stelt Het Laatste Nieuws ook een vertrek van Francis Amuzu tot de opties behoort. Het feit dat hij na de Europese uitschakeling online werd bejegend, zou hem nog meer richting de uitgang duwen.

SLIMANI + VERBRUGGEN
Tot slot werd het aflopende contract van Lior Refaelov niet verlengd. RSCA zou enkel met hem door willen gaan aan verminderde voorwaarden, afwachten of de voormalige Gouden Schoen daarmee akkoord zal gaan. Ook Islam Slimani beschikt over een aflopende overeenkomst, maar bij hem lijken de kansen op een verlengd verblijf veel realistischer. Daarnaast blijft de interesse in Bart Verbruggen toenemen. RSCA liet echter al verstaan dat het zijn doelman graag nog een jaartje wil behouden. Van een vertrek van de overige basisspelers lijkt vooralsnog geen sprake.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

29
29
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

135
135
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

118
118
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

143
143
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

35
35
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

194
194
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

75
75
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

28
28
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

25
25
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

28
28
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

43
43
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

249
249
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

75
75

Meer sportnieuws