2 op 10: Kranten sabelen Anderlecht-zondebok neer

door
2 op 10: Kranten sabelen Anderlecht-zondebok neer

Indien het zondag naast de 8ste plaats in de competitie grijpt, zit het seizoen van RSC Anderlecht er definitief op. De Brusselaars sneuvelden donderdagavond immers in de Conference League. Ondanks een dubbele voorsprong van in de heenmatch, verloor RSCA na penalty's op het veld van AZ Alkmaar.


De ploeg van coach Brian Riemer kwam in de eerste helft schabouwelijk voor de dag. Na amper een kwartier spelen hadden de Nederlanders hun dubbele achterstand al opgehaald. En de thuisploeg liet vervolgens ook een pak kansen op de derde treffer liggen. Met heel wat moeite kon Anderlecht uiteindelijk stand houden tot aan de verlengingen. Maar daarmee was ook al het goede gezegd. Te veel spelers vielen door de mand om aanspraak te maken op de halve finales.

Met name Moussa N'Diaye kwam in de eerste helft bijzonder zwak voor de dag en stapelde de defensieve fouten op. Na de pauze kon hij zich ietwat herpakken, maar op de krantenwebsites krijgt de Senegalese back toch de volle laag. Bij de beoordelingen van SudPresse scoort hij bijvoorbeeld een pijnlijke 2 op 10. "Hij zag alle kleuren tegen een ontketende Odgaard, die hij ook nog eens veel te veel ruimte gaf. Bood AZ bijna persoonlijk de kwalificatie aan met balverlies in de 83ste minuut. Al zorgde hij wel voor een krachtig schot op Ryan", vat men zijn prestatie samen.

KEER OP KEER IN DE RUG GEPAKT
Ook bij Het Nieuwsblad wordt N'Diaye niet gespaard. "Liet Odgaard lopen bij de 2-0, al was de grootste schuldige Murillo. Kon bovendien nauwelijks een pass laten aankomen. Dramatisch", klinkt het. Bij La Dernière Heure trekt men een soortgelijke conclusie. "Hij heeft geen lessen getrokken na zijn optreden in Genk. Keer op keer werd hij in zijn rug gepakt, zoals bij het tweede tegendoelpunt."

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Wie vond u de minste back?

Meest recent

'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

32
32
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

13
13
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

17
17
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

75
75
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

15
15
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

137
137
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

481
481
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

234
234
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

66
66
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

129
129
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

75
75
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

19
19
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

64
64
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

41
41
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

222
222
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

222
222
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

292
292
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

321
321
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

207
207
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

58
58
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

142
142
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

442
442
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

152
152
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

112
112
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

684
684

Meer sportnieuws