2 op 10: Kranten sabelen Anderlecht-zondebok neer

door
2 op 10: Kranten sabelen Anderlecht-zondebok neer

Indien het zondag naast de 8ste plaats in de competitie grijpt, zit het seizoen van RSC Anderlecht er definitief op. De Brusselaars sneuvelden donderdagavond immers in de Conference League. Ondanks een dubbele voorsprong van in de heenmatch, verloor RSCA na penalty's op het veld van AZ Alkmaar.


De ploeg van coach Brian Riemer kwam in de eerste helft schabouwelijk voor de dag. Na amper een kwartier spelen hadden de Nederlanders hun dubbele achterstand al opgehaald. En de thuisploeg liet vervolgens ook een pak kansen op de derde treffer liggen. Met heel wat moeite kon Anderlecht uiteindelijk stand houden tot aan de verlengingen. Maar daarmee was ook al het goede gezegd. Te veel spelers vielen door de mand om aanspraak te maken op de halve finales.

Met name Moussa N'Diaye kwam in de eerste helft bijzonder zwak voor de dag en stapelde de defensieve fouten op. Na de pauze kon hij zich ietwat herpakken, maar op de krantenwebsites krijgt de Senegalese back toch de volle laag. Bij de beoordelingen van SudPresse scoort hij bijvoorbeeld een pijnlijke 2 op 10. "Hij zag alle kleuren tegen een ontketende Odgaard, die hij ook nog eens veel te veel ruimte gaf. Bood AZ bijna persoonlijk de kwalificatie aan met balverlies in de 83ste minuut. Al zorgde hij wel voor een krachtig schot op Ryan", vat men zijn prestatie samen.

KEER OP KEER IN DE RUG GEPAKT
Ook bij Het Nieuwsblad wordt N'Diaye niet gespaard. "Liet Odgaard lopen bij de 2-0, al was de grootste schuldige Murillo. Kon bovendien nauwelijks een pass laten aankomen. Dramatisch", klinkt het. Bij La Dernière Heure trekt men een soortgelijke conclusie. "Hij heeft geen lessen getrokken na zijn optreden in Genk. Keer op keer werd hij in zijn rug gepakt, zoals bij het tweede tegendoelpunt."

LEES OOK: UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

Wie vond u de minste back?

Meest recent

'Kompany verrast: Bayern jaagt op spectaculaire zomerbom'

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

11
11
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

34
34
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

19
19
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

49
49
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

66
66
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

42
42
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

179
179
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

126
126
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

152
152
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

103
103
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

130
130
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

122
122
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

53
53
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

48
48
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

69
69
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

456
456
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

129
129
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

133
133
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

207
207
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

39
39
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

280
280
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

61
61
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

258
258

Meer sportnieuws