AA Gent gelooft in stunt: "West Ham geen 3 niveaus beter"

door
AA Gent gelooft in stunt:

Donderdag kan een fantastische avond worden voor het Belgische voetbal, want het lijkt niet uitgesloten dat er dan maar liefst drie Belgische clubs zich plaatsen voor een Europese halve finale. Union, Anderlecht en AA Gent wisten vorige week immers allemaal een goede uitgangspositie af te dwingen in de heenmatch van hun kwartfinale en kunnen de klus straks helemaal afmaken.


De moeilijkste opdracht wordt voor de Buffalo's, die zullen moeten gaan winnen op het veld van West Ham. Vorige week wisten ze de Engelsen wel nog knap in bedwang te houden in de Ghelamco Arena. Ze haalden een achterstand nog op met een goal van Hugo Cuypers en daarna kregen ze zelfs kansen om nog beter te doen dan de 1-1 die uiteindelijk op het scorebord stond.

Het geloof in een stunt is dan ook zeer aanwezig bij Gent. "We moeten West Ham vooral niet overschatten", stelt Cuypers immers bij VTM Nieuws. "Het is niet omdat ze in de Premier League spelen, dat ze drie niveaus beter zijn dan ons. Ik denk dat we in de heenwedstrijd het tegendeel hebben bewezen en daar moeten we in de terugwedstrijd op voortbouwen om de kwalificatie af te dwingen."

ONGESLAGEN
Gent is zeker niet kansloos tegen West Ham, maar hen ook verslaan zal toch niet makkelijk worden. De Hammers kennen in eigen land een moeilijk seizoen, maar zijn in Europa nog ongeslagen. De partij in de Ghelamco Arena was zelfs pas de eerste die ze niét konden winnen. Als Gent toch zou stunten, wacht in de halve finale mogelijk een Belgisch onderonsje. De tegenstander wordt immers de winnaar van de confrontatie tussen Anderlecht en AZ.

LEES OOK: Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

Zal AA Gent de halve finale halen?

Meest recent

Conflict met DAZN escaleert: Pro League houdt adem in

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

14
14
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

141
141
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

20
20
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

70
70
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

58
58
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

103
103
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

609
609
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

153
153
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

48
48
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

53
53
Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

261
261
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

154
154
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

103
103
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

197
197
Van Gucht vliegt uit de bocht: 'Rechtbank vernietigend'

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Strijd tussen Club en Anderlecht, vertrekkers in de maak'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Senne Lammens maakte afgelopen zomer op de valreep de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

148
148
Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Radja Nainggolan kende een illustere carrière bij clubs als Internazionale, AS Roma en ...

78
78
Messi zat bijna bij Ronaldo: “Hij werd resoluut afgewezen”

De rivalenstrijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld de geschiedenisboeken ...

43
43
‘Anderlecht-beleid zwaar onder druk: Renard de dupe’

RSC Anderlecht zit weer in de penarie. De supporters waren niet tevreden over de prestatie in de ...

282
282
Westerlo-voorzitter maakt eigen spelers compleet af

Er was één grote verrassing in de Croky Cup: tweedeklasser Beerschot won in eigen huis ...

101
101
'D-Day DAZN en Pro League: Belgische clubs in zak en as'

De perikelen rond DAZN, de telecomproviders en de Pro League blijven voortduren. Er is nog steeds ...

697
697
Euvrard voor topper tegen Charleroi: "Uiterst zeldzaam"

Standard moet dit weekend aan de bak tegen Sporting Charleroi. Een partij die ze moeten winnen, want ...

83
83
Hand van Mazzu al duidelijk: "Merkten we meteen"

OH Leuven kon eindelijk nog eens proeven van een overwinning. Felice Mazzu won met OHL met 1-3 op ...

109
109
Droomverhaal bij STVV: "Heb mijn moment gepakt"

STVV wist met 0-1 te winnen van Knokke en wist zich zo te plaatsen voor de volgende ronde van de ...

56
56

Meer sportnieuws