'Club Brugge telt miljoenen neer voor opvolger Lang'

door
'Club Brugge telt miljoenen neer voor opvolger Lang'

Club Brugge moet er komende zondag op rekenen dat het inmiddels gedegradeerde KV Oostende punten pakt op AA Gent, om zelf alsnog beslag te leggen op de vierde plaats en het ticket voor de Champions' Play-Offs. Het belooft dus nog spannend te worden. Ondertussen wordt achter de schermen ook al de zomermercato voorbereid.


Het belooft dan ook een drukke transferzomer te worden bij Blauw-Zwart. In samenspraak met de nieuwe trainer zal de selectie een bepaalde kwaliteitsinjectie moeten ondergaan. Bovendien moeten bepaalde sterkhouders allicht vervangen worden. De eerste zomeraanwinsten lijkt zelfs al binnen. In de voorbije weken werd vanuit Spanje meermaal de nakende komst van Victor Barbera bevestigd. De 19-jarige spits komt normaal gezien transfervrij over van de beloften van FC Barcelona. Daarnaast liet Maxim De Cuyper al weten dat hij na zijn succesvolle huurbeurt aan KVC Westerlo een nieuwe kans zal krijgen bij zijn moederclub.

Maar daar blijft het niet bij, zo wil Club zijn aanvalslinie van nog meer versterking voorzien. En daarvoor is het vizier onder meer op Michal Skoras gericht. De Poolse international speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij dit seizoen al goed was voor 15 goals en 5 assist. Eerder werd vanuit Polen al gemeld dat Club een bod van 6 miljoen euro zou voorbereiden en die informatie wordt nu ook bevestigd door het lokale medium Super Express. Al heerst er wel concurrentie: zo zou het Franse Montpellier een bod van dezelfde grootorde hebben uitgebracht.

TE GOED VOOR JPL?
Afwachten dus of Club deze transferstrijd naar zich toe kan trekken. Met de eventuele komst van Skoras lijkt men alvast te anticiperen op het verwachte vertrek van Noa Lang. Al vraagt men zich in Polen af of Club Brugge, en dan vooral de Belgische competitie, wel een goede bestemming is voor de 23-jarige international. "Club Brugge is een merk, ik heb er ook al gespeeld met Poolse ploegen. Maar gezien de kwaliteiten die Skoras heeft zou je eerder denken aan de Serie A of Bundesliga, toch een club uit één van de betere competities", aldus oud-international Radoslaw Majewski bij Studio Ekstraklasa.

LEES OOK: Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

Club moet vooral zijn aanvalslinie gaan versterken ...

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

69
69
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

22
22
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

38
38
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

127
127
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

24
24
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

66
66
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

121
121
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

62
62
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

129
129
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

80
80
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

144
144
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

52
52
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

319
319
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

386
386
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

173
173
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

75
75
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

358
358
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

250
250
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

41
41
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

414
414
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

109
109
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

560
560
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

128
128
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

567
567

Meer sportnieuws