'Club Brugge telt miljoenen neer voor opvolger Lang'

door
'Club Brugge telt miljoenen neer voor opvolger Lang'

Club Brugge moet er komende zondag op rekenen dat het inmiddels gedegradeerde KV Oostende punten pakt op AA Gent, om zelf alsnog beslag te leggen op de vierde plaats en het ticket voor de Champions' Play-Offs. Het belooft dus nog spannend te worden. Ondertussen wordt achter de schermen ook al de zomermercato voorbereid.


Het belooft dan ook een drukke transferzomer te worden bij Blauw-Zwart. In samenspraak met de nieuwe trainer zal de selectie een bepaalde kwaliteitsinjectie moeten ondergaan. Bovendien moeten bepaalde sterkhouders allicht vervangen worden. De eerste zomeraanwinsten lijkt zelfs al binnen. In de voorbije weken werd vanuit Spanje meermaal de nakende komst van Victor Barbera bevestigd. De 19-jarige spits komt normaal gezien transfervrij over van de beloften van FC Barcelona. Daarnaast liet Maxim De Cuyper al weten dat hij na zijn succesvolle huurbeurt aan KVC Westerlo een nieuwe kans zal krijgen bij zijn moederclub.

Maar daar blijft het niet bij, zo wil Club zijn aanvalslinie van nog meer versterking voorzien. En daarvoor is het vizier onder meer op Michal Skoras gericht. De Poolse international speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij dit seizoen al goed was voor 15 goals en 5 assist. Eerder werd vanuit Polen al gemeld dat Club een bod van 6 miljoen euro zou voorbereiden en die informatie wordt nu ook bevestigd door het lokale medium Super Express. Al heerst er wel concurrentie: zo zou het Franse Montpellier een bod van dezelfde grootorde hebben uitgebracht.

TE GOED VOOR JPL?
Afwachten dus of Club deze transferstrijd naar zich toe kan trekken. Met de eventuele komst van Skoras lijkt men alvast te anticiperen op het verwachte vertrek van Noa Lang. Al vraagt men zich in Polen af of Club Brugge, en dan vooral de Belgische competitie, wel een goede bestemming is voor de 23-jarige international. "Club Brugge is een merk, ik heb er ook al gespeeld met Poolse ploegen. Maar gezien de kwaliteiten die Skoras heeft zou je eerder denken aan de Serie A of Bundesliga, toch een club uit één van de betere competities", aldus oud-international Radoslaw Majewski bij Studio Ekstraklasa.

LEES OOK: KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Club moet vooral zijn aanvalslinie gaan versterken ...

Meest recent

Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

0
0
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

25
25
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

20
20
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

32
32
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

126
126
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

29
29
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

164
164
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

267
267
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

680
680
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

128
128
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

42
42
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

370
370
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

100
100
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

561
561
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

587
587
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

423
423
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1083
1083
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

313
313
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1286
1286
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

242
242
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

373
373

Meer sportnieuws