Lisandro Martinez bevestigt dramatisch nieuws op Instagram

107 stemmen
Lisandro Martinez bevestigt dramatisch nieuws op Instagram

Manchester United heeft zondagnamiddag een simpele zege geboekt op het veld van Nottingham Forest, dat met 0-2 voor de bijl ging. Evident was dat nochtans niet, want Erik ten Hag moest zwaar aan zijn elftal puzzelen. Vooral in de defensie hield de Nederlandse trainer amper nog opties over. Met Wan-Bissaka, Maguire, Lindelöf en Dalot kwam een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap.


Dat kwam door de vele blessures in het elftal bij United. Varane, Shaw, Malacia en Martinez moesten allemaal aan de kant blijven. Die laatste viel donderdag uit in de slotfase van de Europa League-wedstrijd tegen Sevilla. Hij greep naar de voet zonder dat er een tegenstander in de buurt was en moest uiteindelijk van het veld gedragen worden.

Uiteindelijk blijkt de Argentijnse verdediger een middenvoetsbeentje gebroken te hebben en op Instagram bevestigt hij dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dit is niet de manier waarop ik mijn seizoen wou eindigen", schreef hij immers. "Maar soms krijgen we obstakels op onze weg die we moeten overwinnen om sterker te worden."

ZIEKENBOEG VOL
Het uitvallen van Martinez is een enorme domper voor United, want een andere linksvoetige centrale verdediger is er niet meteen. Ten Hag gebruikte dit seizoen Shaw als centrale verdediger bij afwezigheid van de ex-Ajacied, maar die is dus ook nog geblesseerd. Tegen Forest stond daardoor Lindelöf tegen zijn voet. De ziekenboeg bij United zit eivol, want naast de vier eerder genoemde verdedigers is ook Rashford out en in de opwarming viel zondag ook nog eens man-in-vorm Sabitzer uit.


LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Zal Man Utd zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

8
8
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

27
27
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

106
106
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

85
85
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

296
296
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

389
389
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

222
222
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

398
398
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

425
425
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

535
535
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

233
233
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

79
79
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

236
236
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

293
293
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

141
141
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

387
387
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

235
235
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

643
643
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

122
122
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

322
322
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

208
208
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

173
173
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128

Meer sportnieuws