Lisandro Martinez bevestigt dramatisch nieuws op Instagram

door
Lisandro Martinez bevestigt dramatisch nieuws op Instagram

Manchester United heeft zondagnamiddag een simpele zege geboekt op het veld van Nottingham Forest, dat met 0-2 voor de bijl ging. Evident was dat nochtans niet, want Erik ten Hag moest zwaar aan zijn elftal puzzelen. Vooral in de defensie hield de Nederlandse trainer amper nog opties over. Met Wan-Bissaka, Maguire, Lindelöf en Dalot kwam een zeer onuitgegeven defensie aan de aftrap.


Dat kwam door de vele blessures in het elftal bij United. Varane, Shaw, Malacia en Martinez moesten allemaal aan de kant blijven. Die laatste viel donderdag uit in de slotfase van de Europa League-wedstrijd tegen Sevilla. Hij greep naar de voet zonder dat er een tegenstander in de buurt was en moest uiteindelijk van het veld gedragen worden.

Uiteindelijk blijkt de Argentijnse verdediger een middenvoetsbeentje gebroken te hebben en op Instagram bevestigt hij dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dit is niet de manier waarop ik mijn seizoen wou eindigen", schreef hij immers. "Maar soms krijgen we obstakels op onze weg die we moeten overwinnen om sterker te worden."

ZIEKENBOEG VOL
Het uitvallen van Martinez is een enorme domper voor United, want een andere linksvoetige centrale verdediger is er niet meteen. Ten Hag gebruikte dit seizoen Shaw als centrale verdediger bij afwezigheid van de ex-Ajacied, maar die is dus ook nog geblesseerd. Tegen Forest stond daardoor Lindelöf tegen zijn voet. De ziekenboeg bij United zit eivol, want naast de vier eerder genoemde verdedigers is ook Rashford out en in de opwarming viel zondag ook nog eens man-in-vorm Sabitzer uit.


LEES OOK: Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Zal Man Utd zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

1
1
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

37
37
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

50
50
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

44
44
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

16
16
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

182
182
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

112
112
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

164
164
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

468
468
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

127
127
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

92
92
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

223
223
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

57
57
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

68
68
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

64
64
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

191
191
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

110
110
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

114
114
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

690
690
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

144
144
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

523
523
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

679
679
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

91
91
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

174
174

Meer sportnieuws