'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

door
'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

Club Brugge lijkt zijn seizoen in mineur te gaan beëindigen, want na de 0-0 op Westerlo van zaterdagavond lijkt kwalificatie voor Play-Off I een schier onmogelijke opdracht te gaan worden. Het moet al rekenen op een forse uitschuiver van AA Gent om nog in de top vier te raken. Dat is toch bijzonder in een seizoen waarin het ook zijn beste Europese campagne in decennia afwerkte.


In de Champions League wist Blauw-Zwart immers voor het eerst door te dringen tot de achtste finales, al kregen ze daarin wel een pandoering van Benfica. Het parcours heeft er echter ook voor gezorgd dat een aantal sterkhouders zich in de kijker gespeeld hebben van buitenlandse clubs. Eén van de meest gegeerde spelers lijkt Ferran Jutgla te zijn.

De Spaanse spits kende de voorbije maanden een stevige terugval, maar blijft desondanks gegeerd. Hij wordt al maanden gelinkt aan Lazio, maar de voorbije dagen dook zijn naam ook op bij Benfica. Daar zou hij in beeld zijn als vervanger van Gonçalo Ramos, die het hof gemaakt wordt door de absolute top en voor veel geld zou kunnen gaan vertrekken.

GESPREKKEN
De Portugezen zouden weleens snel concreet kunnen worden, want journalist Nicolo Schira meldt dat er zelfs al gesprekken aangeknoopt zijn. Of dat is met Club of het management van Jutgla, wordt echter niet verduidelijkt. De kans lijkt echter wel weer groter te worden dat de spits na amper één seizoen alweer het Jan Breydelstadion zal verlaten. Club betaalde vorige zomer 5 miljoen euro om Jutgla weg te plukken bij Benfica en zal in de zomer hopen op een veelvoud van dat bedrag.


LEES OOK: ‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

Is Jutgla al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

93
93
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

92
92
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

134
134
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

225
225
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

208
208
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

68
68
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

476
476
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

57
57
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

139
139
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

451
451
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

143
143
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

231
231
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

165
165
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

368
368
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

524
524
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

695
695
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

286
286
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1083
1083
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

488
488
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws