'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

448 stemmen
'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

Club Brugge lijkt zijn seizoen in mineur te gaan beëindigen, want na de 0-0 op Westerlo van zaterdagavond lijkt kwalificatie voor Play-Off I een schier onmogelijke opdracht te gaan worden. Het moet al rekenen op een forse uitschuiver van AA Gent om nog in de top vier te raken. Dat is toch bijzonder in een seizoen waarin het ook zijn beste Europese campagne in decennia afwerkte.


In de Champions League wist Blauw-Zwart immers voor het eerst door te dringen tot de achtste finales, al kregen ze daarin wel een pandoering van Benfica. Het parcours heeft er echter ook voor gezorgd dat een aantal sterkhouders zich in de kijker gespeeld hebben van buitenlandse clubs. Eén van de meest gegeerde spelers lijkt Ferran Jutgla te zijn.

De Spaanse spits kende de voorbije maanden een stevige terugval, maar blijft desondanks gegeerd. Hij wordt al maanden gelinkt aan Lazio, maar de voorbije dagen dook zijn naam ook op bij Benfica. Daar zou hij in beeld zijn als vervanger van Gonçalo Ramos, die het hof gemaakt wordt door de absolute top en voor veel geld zou kunnen gaan vertrekken.

GESPREKKEN
De Portugezen zouden weleens snel concreet kunnen worden, want journalist Nicolo Schira meldt dat er zelfs al gesprekken aangeknoopt zijn. Of dat is met Club of het management van Jutgla, wordt echter niet verduidelijkt. De kans lijkt echter wel weer groter te worden dat de spits na amper één seizoen alweer het Jan Breydelstadion zal verlaten. Club betaalde vorige zomer 5 miljoen euro om Jutgla weg te plukken bij Benfica en zal in de zomer hopen op een veelvoud van dat bedrag.


LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Is Jutgla al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

19
19
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

98
98
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

108
108
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

141
141
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

56
56
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

116
116
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

281
281
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

309
309
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

75
75
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

528
528
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

68
68
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

391
391
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

598
598
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

232
232
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

289
289
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

95
95
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

882
882
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

480
480
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

147
147
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

446
446
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

582
582
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

79
79
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

110
110
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

216
216
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

60
60

Meer sportnieuws