'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

448 stemmen
'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

Club Brugge lijkt zijn seizoen in mineur te gaan beëindigen, want na de 0-0 op Westerlo van zaterdagavond lijkt kwalificatie voor Play-Off I een schier onmogelijke opdracht te gaan worden. Het moet al rekenen op een forse uitschuiver van AA Gent om nog in de top vier te raken. Dat is toch bijzonder in een seizoen waarin het ook zijn beste Europese campagne in decennia afwerkte.


In de Champions League wist Blauw-Zwart immers voor het eerst door te dringen tot de achtste finales, al kregen ze daarin wel een pandoering van Benfica. Het parcours heeft er echter ook voor gezorgd dat een aantal sterkhouders zich in de kijker gespeeld hebben van buitenlandse clubs. Eén van de meest gegeerde spelers lijkt Ferran Jutgla te zijn.

De Spaanse spits kende de voorbije maanden een stevige terugval, maar blijft desondanks gegeerd. Hij wordt al maanden gelinkt aan Lazio, maar de voorbije dagen dook zijn naam ook op bij Benfica. Daar zou hij in beeld zijn als vervanger van Gonçalo Ramos, die het hof gemaakt wordt door de absolute top en voor veel geld zou kunnen gaan vertrekken.

GESPREKKEN
De Portugezen zouden weleens snel concreet kunnen worden, want journalist Nicolo Schira meldt dat er zelfs al gesprekken aangeknoopt zijn. Of dat is met Club of het management van Jutgla, wordt echter niet verduidelijkt. De kans lijkt echter wel weer groter te worden dat de spits na amper één seizoen alweer het Jan Breydelstadion zal verlaten. Club betaalde vorige zomer 5 miljoen euro om Jutgla weg te plukken bij Benfica en zal in de zomer hopen op een veelvoud van dat bedrag.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Is Jutgla al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

40
40
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

83
83
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

224
224
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

369
369
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

98
98
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

201
201
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

302
302
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

287
287
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

550
550
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

341
341
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

128
128
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

180
180
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

400
400
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

523
523
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

345
345
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

158
158
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

43
43
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

409
409
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

59
59
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

494
494
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

676
676
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

136
136
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

114
114
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

341
341
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

141
141

Meer sportnieuws