'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

door
'Club-sterkhouder gekozen door Benfica om Ramos te vervangen'

Club Brugge lijkt zijn seizoen in mineur te gaan beëindigen, want na de 0-0 op Westerlo van zaterdagavond lijkt kwalificatie voor Play-Off I een schier onmogelijke opdracht te gaan worden. Het moet al rekenen op een forse uitschuiver van AA Gent om nog in de top vier te raken. Dat is toch bijzonder in een seizoen waarin het ook zijn beste Europese campagne in decennia afwerkte.


In de Champions League wist Blauw-Zwart immers voor het eerst door te dringen tot de achtste finales, al kregen ze daarin wel een pandoering van Benfica. Het parcours heeft er echter ook voor gezorgd dat een aantal sterkhouders zich in de kijker gespeeld hebben van buitenlandse clubs. Eén van de meest gegeerde spelers lijkt Ferran Jutgla te zijn.

De Spaanse spits kende de voorbije maanden een stevige terugval, maar blijft desondanks gegeerd. Hij wordt al maanden gelinkt aan Lazio, maar de voorbije dagen dook zijn naam ook op bij Benfica. Daar zou hij in beeld zijn als vervanger van Gonçalo Ramos, die het hof gemaakt wordt door de absolute top en voor veel geld zou kunnen gaan vertrekken.

GESPREKKEN
De Portugezen zouden weleens snel concreet kunnen worden, want journalist Nicolo Schira meldt dat er zelfs al gesprekken aangeknoopt zijn. Of dat is met Club of het management van Jutgla, wordt echter niet verduidelijkt. De kans lijkt echter wel weer groter te worden dat de spits na amper één seizoen alweer het Jan Breydelstadion zal verlaten. Club betaalde vorige zomer 5 miljoen euro om Jutgla weg te plukken bij Benfica en zal in de zomer hopen op een veelvoud van dat bedrag.


LEES OOK: Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Is Jutgla al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

0
0
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

16
16
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

63
63
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

13
13
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

72
72
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

201
201
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

59
59
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

311
311
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

282
282
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

170
170
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

488
488
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

174
174
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

198
198
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

139
139
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

235
235
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

266
266
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

129
129
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

424
424
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

104
104
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

93
93
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

799
799
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

166
166
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

272
272

Meer sportnieuws