'Manchester City geeft vermogen uit aan opvolger Gündogan'

196 stemmen
'Manchester City geeft vermogen uit aan opvolger Gündogan'

Manchester City is momenteel één van de weinige ploegen die nog kans maken op de treble en dus breken voor de Citizens enkel cruciale weken aan. Ondertussen wordt er ook al richting het komende seizoen toegewerkt. Zo zou de club van coach Pep Guardiola het middenveld van versterking willen voorzien.


De Spaanse trainer beschikt bij Man City al jaren over één van de beste selecties in het Europese voetbal. En die kern werd afgelopen zomer nog eens gevoelig versterkt. Met Erling Haaland werd een ongeziene doelpuntenmachine aangetrokken. Zo zit de Noor na 39 matchen al aan 45 goals dit seizoen. Als doublure van Haaland werd het Argentijnse talent Julian Alvarez dan weer naar het Etihad Stadium gehaald. En die kroonde zich zowaar tot één van de revelaties van het voorbije WK.

Met Haaland (22) en Alvarez (22) lijkt de aanvalslinie dus voldoende gewapend voor de komende jaren. Maar ook het middenveld kan wat verjonging gebruiken. Een opvolger voor Ilkay Gündogan is bijvoorbeeld welgekomen. De aanvoerder is inmiddels alweer 32 jaar en loopt na het seizoen bovendien uit contract. Een verlenging van de overeenkomst lijkt steeds onwaarschijnlijker, er zouden ook al andere opties onderzocht worden.

DRIE PISTES
Op basis van de laatste geruchten schoof het Spaanse Fichajes alvast drie namen naar voren. Bovenaan de lijst zou Jude Bellingham staan. Maar de Borussia Dortmund-parel moet een smak geld kosten en de concurrentie voor zijn diensten is aanzienlijk. Alexis Mac Allister was tijdens het WK dan weer één van de verrassende sterkhouders bij Argentinië en doet het ook bij Brighton erg goed. Al moet de Argentijn eveneens een vermogen kosten. Tot slot wordt Mateo Kovacic genoemd als goedkoper alternatief gezien zijn aflopende contract bij Chelsea FC. De Kroaat geldt echter vooral als plan-B.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

City heeft nu al de sterkste selectie van Engeland in de breedte ...

Meest recent

KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

7
7
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

69
69
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

171
171
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

43
43
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

67
67
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

506
506
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

63
63
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

60
60
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

52
52
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

122
122
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

109
109
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

103
103
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

90
90
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

127
127
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

107
107
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

203
203
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

259
259
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

610
610
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

71
71
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

192
192
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

556
556
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

926
926
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

132
132

Meer sportnieuws