'Manchester City geeft vermogen uit aan opvolger Gündogan'

door
'Manchester City geeft vermogen uit aan opvolger Gündogan'

Manchester City is momenteel één van de weinige ploegen die nog kans maken op de treble en dus breken voor de Citizens enkel cruciale weken aan. Ondertussen wordt er ook al richting het komende seizoen toegewerkt. Zo zou de club van coach Pep Guardiola het middenveld van versterking willen voorzien.


De Spaanse trainer beschikt bij Man City al jaren over één van de beste selecties in het Europese voetbal. En die kern werd afgelopen zomer nog eens gevoelig versterkt. Met Erling Haaland werd een ongeziene doelpuntenmachine aangetrokken. Zo zit de Noor na 39 matchen al aan 45 goals dit seizoen. Als doublure van Haaland werd het Argentijnse talent Julian Alvarez dan weer naar het Etihad Stadium gehaald. En die kroonde zich zowaar tot één van de revelaties van het voorbije WK.

Met Haaland (22) en Alvarez (22) lijkt de aanvalslinie dus voldoende gewapend voor de komende jaren. Maar ook het middenveld kan wat verjonging gebruiken. Een opvolger voor Ilkay Gündogan is bijvoorbeeld welgekomen. De aanvoerder is inmiddels alweer 32 jaar en loopt na het seizoen bovendien uit contract. Een verlenging van de overeenkomst lijkt steeds onwaarschijnlijker, er zouden ook al andere opties onderzocht worden.

DRIE PISTES
Op basis van de laatste geruchten schoof het Spaanse Fichajes alvast drie namen naar voren. Bovenaan de lijst zou Jude Bellingham staan. Maar de Borussia Dortmund-parel moet een smak geld kosten en de concurrentie voor zijn diensten is aanzienlijk. Alexis Mac Allister was tijdens het WK dan weer één van de verrassende sterkhouders bij Argentinië en doet het ook bij Brighton erg goed. Al moet de Argentijn eveneens een vermogen kosten. Tot slot wordt Mateo Kovacic genoemd als goedkoper alternatief gezien zijn aflopende contract bij Chelsea FC. De Kroaat geldt echter vooral als plan-B.

LEES OOK: Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

City heeft nu al de sterkste selectie van Engeland in de breedte ...

Meest recent

'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

72
72
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

25
25
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

12
12
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

85
85
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

43
43
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

45
45
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

72
72
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

184
184
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

223
223
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

214
214
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

174
174
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

286
286
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

294
294
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

381
381
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

683
683
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

484
484
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

118
118
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

192
192
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

366
366
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

300
300
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

314
314
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

191
191
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40

Meer sportnieuws