'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

door
'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

Bayern München zal in de zomer van zich laten horen op de transfermarkt, dat lijkt een zekerheid te zijn. Het kent zijn stroefste seizoen in jaren in de Bundesliga en in de Champions League lijkt het game over te zijn na de 3-0-nederlaag tegen Manchester City. De Duitse topclub lijkt vooral op zoek te gaan naar een topspits.


Bayern München zag Robert Lewandowski naar FC Barcelona vertrekken en de Poolse spits liet toch een groot gat achter in München. Sadio Mané werd aangetrokken, maar met 11 goals en 5 assists in 32 wedstrijden kon hij die leemte niet opvullen. De club zoekt een centrumspits van wereldklasse en drie namen doen volgens buitenlandse media de ronde.

Als Bayern kan kiezen, haalt het Harry Kane weg bij Tottenham. De Britse aanvaller wordt al jaren gelinkt aan de absolute top, maar zelfs teams als Real Madrid en Manchester City konden hem niet wegplukken bij Tottenham. Hij zou minstens 100 miljoen euro kosten en voor Kane is het stilaan nu of nooit als hij nog voor de prijzen wil spelen. Manchester United aast ook op hem.

Bayern kan ook voor een jongere sensatie gaan. Victor Osimhen is één van de meest interessante spitsen van het moment. De ex-spits van Charleroi schittert bij Napoli en is klaar voor de stap naar de absolute wereldtop. Maar de Italianen willen minstens 120 miljoen euro voor hun Nigeriaanse goalgetter.

Eindigen doen we met Randal Kolo Muani. De Franse aanvaller maakt indruk bij Eintracht Frankfurt en is wellicht de 'goedkoopste' optie. Al zou Frankfurt maar liefst 100 miljoen euro willen voor de centrumspits, maar Bayern wil tot maximum 80 miljoen euro gaan. Het is voorlopig koffiedik kijken wie de nieuwe spits van Bayern gaat worden, maar de kans is zeer groot dat hij uit dit lijstje komt.

LEES OOK: Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Welke spits zal Bayern aantrekken?

Meest recent

'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

35
35
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

208
208
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

35
35
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

105
105
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

265
265
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

74
74
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

120
120
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

251
251
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

95
95
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

469
469
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

594
594
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

183
183
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

476
476
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

67
67
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

188
188
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

755
755
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

701
701
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

972
972
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

283
283
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

75
75
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

203
203
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

200
200

Meer sportnieuws