'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

door
'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

Bayern München zal in de zomer van zich laten horen op de transfermarkt, dat lijkt een zekerheid te zijn. Het kent zijn stroefste seizoen in jaren in de Bundesliga en in de Champions League lijkt het game over te zijn na de 3-0-nederlaag tegen Manchester City. De Duitse topclub lijkt vooral op zoek te gaan naar een topspits.


Bayern München zag Robert Lewandowski naar FC Barcelona vertrekken en de Poolse spits liet toch een groot gat achter in München. Sadio Mané werd aangetrokken, maar met 11 goals en 5 assists in 32 wedstrijden kon hij die leemte niet opvullen. De club zoekt een centrumspits van wereldklasse en drie namen doen volgens buitenlandse media de ronde.

Als Bayern kan kiezen, haalt het Harry Kane weg bij Tottenham. De Britse aanvaller wordt al jaren gelinkt aan de absolute top, maar zelfs teams als Real Madrid en Manchester City konden hem niet wegplukken bij Tottenham. Hij zou minstens 100 miljoen euro kosten en voor Kane is het stilaan nu of nooit als hij nog voor de prijzen wil spelen. Manchester United aast ook op hem.

Bayern kan ook voor een jongere sensatie gaan. Victor Osimhen is één van de meest interessante spitsen van het moment. De ex-spits van Charleroi schittert bij Napoli en is klaar voor de stap naar de absolute wereldtop. Maar de Italianen willen minstens 120 miljoen euro voor hun Nigeriaanse goalgetter.

Eindigen doen we met Randal Kolo Muani. De Franse aanvaller maakt indruk bij Eintracht Frankfurt en is wellicht de 'goedkoopste' optie. Al zou Frankfurt maar liefst 100 miljoen euro willen voor de centrumspits, maar Bayern wil tot maximum 80 miljoen euro gaan. Het is voorlopig koffiedik kijken wie de nieuwe spits van Bayern gaat worden, maar de kans is zeer groot dat hij uit dit lijstje komt.

LEES OOK: ‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Welke spits zal Bayern aantrekken?

Meest recent

VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

1
1
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

45
45
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

78
78
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

69
69
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

61
61
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

92
92
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

164
164
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

125
125
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

256
256
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

231
231
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

386
386
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

136
136
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

863
863
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

181
181
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

722
722
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

204
204
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

236
236
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

608
608
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272

Meer sportnieuws