'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

door
'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

Bayern München zal in de zomer van zich laten horen op de transfermarkt, dat lijkt een zekerheid te zijn. Het kent zijn stroefste seizoen in jaren in de Bundesliga en in de Champions League lijkt het game over te zijn na de 3-0-nederlaag tegen Manchester City. De Duitse topclub lijkt vooral op zoek te gaan naar een topspits.


Bayern München zag Robert Lewandowski naar FC Barcelona vertrekken en de Poolse spits liet toch een groot gat achter in München. Sadio Mané werd aangetrokken, maar met 11 goals en 5 assists in 32 wedstrijden kon hij die leemte niet opvullen. De club zoekt een centrumspits van wereldklasse en drie namen doen volgens buitenlandse media de ronde.

Als Bayern kan kiezen, haalt het Harry Kane weg bij Tottenham. De Britse aanvaller wordt al jaren gelinkt aan de absolute top, maar zelfs teams als Real Madrid en Manchester City konden hem niet wegplukken bij Tottenham. Hij zou minstens 100 miljoen euro kosten en voor Kane is het stilaan nu of nooit als hij nog voor de prijzen wil spelen. Manchester United aast ook op hem.

Bayern kan ook voor een jongere sensatie gaan. Victor Osimhen is één van de meest interessante spitsen van het moment. De ex-spits van Charleroi schittert bij Napoli en is klaar voor de stap naar de absolute wereldtop. Maar de Italianen willen minstens 120 miljoen euro voor hun Nigeriaanse goalgetter.

Eindigen doen we met Randal Kolo Muani. De Franse aanvaller maakt indruk bij Eintracht Frankfurt en is wellicht de 'goedkoopste' optie. Al zou Frankfurt maar liefst 100 miljoen euro willen voor de centrumspits, maar Bayern wil tot maximum 80 miljoen euro gaan. Het is voorlopig koffiedik kijken wie de nieuwe spits van Bayern gaat worden, maar de kans is zeer groot dat hij uit dit lijstje komt.

LEES OOK: Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Welke spits zal Bayern aantrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

3
3
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

35
35
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

12
12
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

47
47
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

94
94
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

96
96
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

84
84
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

132
132
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

248
248
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

396
396
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

712
712
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

144
144
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

98
98
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

93
93
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

116
116
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

482
482
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

289
289
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

141
141
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

118
118
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

446
446
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

637
637
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

334
334
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

147
147

Meer sportnieuws