'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

door
'De 3 topspitsen die Bayern München volgt'

Bayern München zal in de zomer van zich laten horen op de transfermarkt, dat lijkt een zekerheid te zijn. Het kent zijn stroefste seizoen in jaren in de Bundesliga en in de Champions League lijkt het game over te zijn na de 3-0-nederlaag tegen Manchester City. De Duitse topclub lijkt vooral op zoek te gaan naar een topspits.


Bayern München zag Robert Lewandowski naar FC Barcelona vertrekken en de Poolse spits liet toch een groot gat achter in München. Sadio Mané werd aangetrokken, maar met 11 goals en 5 assists in 32 wedstrijden kon hij die leemte niet opvullen. De club zoekt een centrumspits van wereldklasse en drie namen doen volgens buitenlandse media de ronde.

Als Bayern kan kiezen, haalt het Harry Kane weg bij Tottenham. De Britse aanvaller wordt al jaren gelinkt aan de absolute top, maar zelfs teams als Real Madrid en Manchester City konden hem niet wegplukken bij Tottenham. Hij zou minstens 100 miljoen euro kosten en voor Kane is het stilaan nu of nooit als hij nog voor de prijzen wil spelen. Manchester United aast ook op hem.

Bayern kan ook voor een jongere sensatie gaan. Victor Osimhen is één van de meest interessante spitsen van het moment. De ex-spits van Charleroi schittert bij Napoli en is klaar voor de stap naar de absolute wereldtop. Maar de Italianen willen minstens 120 miljoen euro voor hun Nigeriaanse goalgetter.

Eindigen doen we met Randal Kolo Muani. De Franse aanvaller maakt indruk bij Eintracht Frankfurt en is wellicht de 'goedkoopste' optie. Al zou Frankfurt maar liefst 100 miljoen euro willen voor de centrumspits, maar Bayern wil tot maximum 80 miljoen euro gaan. Het is voorlopig koffiedik kijken wie de nieuwe spits van Bayern gaat worden, maar de kans is zeer groot dat hij uit dit lijstje komt.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Welke spits zal Bayern aantrekken?

Meest recent

Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

0
0
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

27
27
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

55
55
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

173
173
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

246
246
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

416
416
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

67
67
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

119
119
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

363
363
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

69
69
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

113
113
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

295
295
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

297
297
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

919
919
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

129
129
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

326
326
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

523
523
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

581
581
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

812
812
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

283
283
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

692
692
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

457
457
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

69
69

Meer sportnieuws