'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

348 stemmen
'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

Manchester United draait een goed seizoen onder Erik ten Hag, maar om echt mee te spelen voor de titel moet er kwaliteit bij. Dat kost uiteraard zeer veel geld en de Nederlandse manager is bereid om heel wat spelers van de hand te doen om geld binnen te halen. Volgens The Daily Mail mogen maar liefst 13 spelers Old Trafford in de zomer verlaten.


Manchester United wil een grote kuis houden in de kern. De afgelopen jaren werden er tal van dure miscasts gedaan en Ten Hag wil daarom van een heel deel spelers af. En niet van de minsten. Zo mogen Harry Maguire, Anthony Martial, Eric Bailly, Anthony Elanga, Alex Telles, Aaron Wan-Bissaka, Donny van de Beek, Brandon Williams, Facundo Pellistri, Amad Diallo, Victor Lindelöf, Phil Jones en verrassend genoeg ook Scott McTominay andere oorden opzoeken.

Jones is einde contract en Elanga, Diallo en Pellistri mogen op huurbasis weg. Die laatste twee werden de voorgaande jaren zelfs gelinkt aan Club Brugge en Anderlecht, maar zij lijken voorlopig geen interesse te hebben. Manchester United betaalde de afgelopen jaren grof geld voor deze dertien spelers. We maakten een overzicht van hun kostprijs:
  • Harry Maguire: 87 miljoen euro
  • Anthony Martial: 60 miljoen euro
  • Eric Bailly: 38 miljoen euro
  • Anthony Elanga: gratis
  • Alex Telles: 15 miljoen euro
  • Aaron Wan-Bissaka: 55 miljoen euro
  • Donny van de Beek: 40 miljoen euro
  • Brandon Williams: eigen jeugd
  • Facundo Pellistri: 8,5 miljoen euro
  • Amad Diallo: 21 miljoen euro
  • Victor Lindelöf: 35 miljoen euro
  • Phil Jones: 19 miljoen euro
  • Scott McTominay: eigen jeugd

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Een logische beslissing van Ten Hag?

Meest recent

'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

7
7
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

91
91
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

10
10
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

241
241
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

88
88
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

41
41
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

182
182
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

30
30
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

44
44
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

199
199
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

589
589
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

182
182
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

440
440
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

223
223
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

546
546
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

535
535
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

490
490
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

369
369
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

203
203
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

273
273
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1090
1090
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

335
335

Meer sportnieuws