'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

348 stemmen
'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

Manchester United draait een goed seizoen onder Erik ten Hag, maar om echt mee te spelen voor de titel moet er kwaliteit bij. Dat kost uiteraard zeer veel geld en de Nederlandse manager is bereid om heel wat spelers van de hand te doen om geld binnen te halen. Volgens The Daily Mail mogen maar liefst 13 spelers Old Trafford in de zomer verlaten.


Manchester United wil een grote kuis houden in de kern. De afgelopen jaren werden er tal van dure miscasts gedaan en Ten Hag wil daarom van een heel deel spelers af. En niet van de minsten. Zo mogen Harry Maguire, Anthony Martial, Eric Bailly, Anthony Elanga, Alex Telles, Aaron Wan-Bissaka, Donny van de Beek, Brandon Williams, Facundo Pellistri, Amad Diallo, Victor Lindelöf, Phil Jones en verrassend genoeg ook Scott McTominay andere oorden opzoeken.

Jones is einde contract en Elanga, Diallo en Pellistri mogen op huurbasis weg. Die laatste twee werden de voorgaande jaren zelfs gelinkt aan Club Brugge en Anderlecht, maar zij lijken voorlopig geen interesse te hebben. Manchester United betaalde de afgelopen jaren grof geld voor deze dertien spelers. We maakten een overzicht van hun kostprijs:
  • Harry Maguire: 87 miljoen euro
  • Anthony Martial: 60 miljoen euro
  • Eric Bailly: 38 miljoen euro
  • Anthony Elanga: gratis
  • Alex Telles: 15 miljoen euro
  • Aaron Wan-Bissaka: 55 miljoen euro
  • Donny van de Beek: 40 miljoen euro
  • Brandon Williams: eigen jeugd
  • Facundo Pellistri: 8,5 miljoen euro
  • Amad Diallo: 21 miljoen euro
  • Victor Lindelöf: 35 miljoen euro
  • Phil Jones: 19 miljoen euro
  • Scott McTominay: eigen jeugd

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Een logische beslissing van Ten Hag?

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

20
20
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

25
25
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

90
90
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

165
165
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

402
402
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

151
151
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

224
224
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

34
34
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

140
140
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

167
167
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

437
437
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

523
523
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

343
343
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

250
250

Meer sportnieuws