'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

door
'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

Manchester United draait een goed seizoen onder Erik ten Hag, maar om echt mee te spelen voor de titel moet er kwaliteit bij. Dat kost uiteraard zeer veel geld en de Nederlandse manager is bereid om heel wat spelers van de hand te doen om geld binnen te halen. Volgens The Daily Mail mogen maar liefst 13 spelers Old Trafford in de zomer verlaten.


Manchester United wil een grote kuis houden in de kern. De afgelopen jaren werden er tal van dure miscasts gedaan en Ten Hag wil daarom van een heel deel spelers af. En niet van de minsten. Zo mogen Harry Maguire, Anthony Martial, Eric Bailly, Anthony Elanga, Alex Telles, Aaron Wan-Bissaka, Donny van de Beek, Brandon Williams, Facundo Pellistri, Amad Diallo, Victor Lindelöf, Phil Jones en verrassend genoeg ook Scott McTominay andere oorden opzoeken.

Jones is einde contract en Elanga, Diallo en Pellistri mogen op huurbasis weg. Die laatste twee werden de voorgaande jaren zelfs gelinkt aan Club Brugge en Anderlecht, maar zij lijken voorlopig geen interesse te hebben. Manchester United betaalde de afgelopen jaren grof geld voor deze dertien spelers. We maakten een overzicht van hun kostprijs:
  • Harry Maguire: 87 miljoen euro
  • Anthony Martial: 60 miljoen euro
  • Eric Bailly: 38 miljoen euro
  • Anthony Elanga: gratis
  • Alex Telles: 15 miljoen euro
  • Aaron Wan-Bissaka: 55 miljoen euro
  • Donny van de Beek: 40 miljoen euro
  • Brandon Williams: eigen jeugd
  • Facundo Pellistri: 8,5 miljoen euro
  • Amad Diallo: 21 miljoen euro
  • Victor Lindelöf: 35 miljoen euro
  • Phil Jones: 19 miljoen euro
  • Scott McTominay: eigen jeugd

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Een logische beslissing van Ten Hag?

Meest recent

Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

1
1
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

4
4
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

71
71
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

24
24
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

56
56
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

68
68
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

12
12
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

40
40
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

229
229
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

58
58
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

250
250
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

34
34
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

75
75
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

90
90
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

296
296
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

185
185
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

506
506
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

471
471
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

109
109
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

174
174
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

215
215
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

200
200
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

325
325
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1271
1271

Meer sportnieuws