'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

door
'De ongelooflijke zwarte lijst van Ten Hag: exit 13 spelers'

Manchester United draait een goed seizoen onder Erik ten Hag, maar om echt mee te spelen voor de titel moet er kwaliteit bij. Dat kost uiteraard zeer veel geld en de Nederlandse manager is bereid om heel wat spelers van de hand te doen om geld binnen te halen. Volgens The Daily Mail mogen maar liefst 13 spelers Old Trafford in de zomer verlaten.


Manchester United wil een grote kuis houden in de kern. De afgelopen jaren werden er tal van dure miscasts gedaan en Ten Hag wil daarom van een heel deel spelers af. En niet van de minsten. Zo mogen Harry Maguire, Anthony Martial, Eric Bailly, Anthony Elanga, Alex Telles, Aaron Wan-Bissaka, Donny van de Beek, Brandon Williams, Facundo Pellistri, Amad Diallo, Victor Lindelöf, Phil Jones en verrassend genoeg ook Scott McTominay andere oorden opzoeken.

Jones is einde contract en Elanga, Diallo en Pellistri mogen op huurbasis weg. Die laatste twee werden de voorgaande jaren zelfs gelinkt aan Club Brugge en Anderlecht, maar zij lijken voorlopig geen interesse te hebben. Manchester United betaalde de afgelopen jaren grof geld voor deze dertien spelers. We maakten een overzicht van hun kostprijs:
  • Harry Maguire: 87 miljoen euro
  • Anthony Martial: 60 miljoen euro
  • Eric Bailly: 38 miljoen euro
  • Anthony Elanga: gratis
  • Alex Telles: 15 miljoen euro
  • Aaron Wan-Bissaka: 55 miljoen euro
  • Donny van de Beek: 40 miljoen euro
  • Brandon Williams: eigen jeugd
  • Facundo Pellistri: 8,5 miljoen euro
  • Amad Diallo: 21 miljoen euro
  • Victor Lindelöf: 35 miljoen euro
  • Phil Jones: 19 miljoen euro
  • Scott McTominay: eigen jeugd

LEES OOK: Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Een logische beslissing van Ten Hag?

Meest recent

Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

9
9
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

31
31
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

380
380
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

29
29
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

32
32
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

55
55
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

217
217
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

218
218
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

342
342
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

420
420
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

179
179
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

237
237
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

408
408
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

349
349
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

259
259
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

218
218
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

241
241
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

118
118
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

389
389
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

491
491
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

355
355
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

118
118
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

653
653
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

33
33
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

648
648

Meer sportnieuws