'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

door
'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

Terwijl Rik De Mil zijn manschappen momenteel klaarstoomt voor het slot van de reguliere competitie, werkt het bestuur van Club Brugge ook al richting komend seizoen toe. Zo draaien de voorbereidingen op de transfermarkt al op volle toeren. Daarnaast wordt ook gespeurd naar een nieuwe trainer.


Na jaren van sportieve stabiliteit, wisselde Blauw-Zwart dit seizoen al drie keer van hoofdcoach. Ondanks de historische kwalificatie in de Champions League, betaalde Carl Hoefkens vlak voor nieuwjaar de tol voor de zwakke resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker bleek dan weer een miscast van formaat. En De Mil werd vooralsnog aangesteld als depanneur tot eind dit seizoen. Blauw-Zwart zou dan ook de markt afspeuren naar een nieuwe T1 voor volgend seizoen.

Daarbij wordt ook in eigen land gespeurd. De naam van Ronny Deila doet al een tijdje de ronde en hoewel de coach van Standard beweert niets van Brugge te hebben gehoord, zouden er toch al contacten hebben plaatsgevonden tussen Club en zijn entourage. Ook Karel Geraerts wordt genoemd. Niet onlogisch gezien zijn uitstekend werk bij Union SG, maar concreet lijkt zijn piste dan ook niet. En ondertussen worden volgens Het Laatste Nieuws ook verschillende buitenlandse pistes gevolgd.

TERUGKEER SCHREUDER
Voormalig Manchester United-trainer Ole Gunnar Solskjaer werd alvast genoemd. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook een jonge Duitser hebben gepolst. Maar ook de terugkeer van een oude bekende is niet uitgesloten. Alfred Schreuder was al in beeld vlak na het ontslag van Parker. Een akkoord bleef toen uiteindelijk uit, maar het is allerminst uitgesloten dat Club weldra opnieuw bij de Nederlander komt aankloppen. Dat hij het huis kent spreekt alvast in het voordeel van Schreuder.

LEES OOK: Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

45
45
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

158
158
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

194
194
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

353
353
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

263
263
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws