'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

door
'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

Terwijl Rik De Mil zijn manschappen momenteel klaarstoomt voor het slot van de reguliere competitie, werkt het bestuur van Club Brugge ook al richting komend seizoen toe. Zo draaien de voorbereidingen op de transfermarkt al op volle toeren. Daarnaast wordt ook gespeurd naar een nieuwe trainer.


Na jaren van sportieve stabiliteit, wisselde Blauw-Zwart dit seizoen al drie keer van hoofdcoach. Ondanks de historische kwalificatie in de Champions League, betaalde Carl Hoefkens vlak voor nieuwjaar de tol voor de zwakke resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker bleek dan weer een miscast van formaat. En De Mil werd vooralsnog aangesteld als depanneur tot eind dit seizoen. Blauw-Zwart zou dan ook de markt afspeuren naar een nieuwe T1 voor volgend seizoen.

Daarbij wordt ook in eigen land gespeurd. De naam van Ronny Deila doet al een tijdje de ronde en hoewel de coach van Standard beweert niets van Brugge te hebben gehoord, zouden er toch al contacten hebben plaatsgevonden tussen Club en zijn entourage. Ook Karel Geraerts wordt genoemd. Niet onlogisch gezien zijn uitstekend werk bij Union SG, maar concreet lijkt zijn piste dan ook niet. En ondertussen worden volgens Het Laatste Nieuws ook verschillende buitenlandse pistes gevolgd.

TERUGKEER SCHREUDER
Voormalig Manchester United-trainer Ole Gunnar Solskjaer werd alvast genoemd. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook een jonge Duitser hebben gepolst. Maar ook de terugkeer van een oude bekende is niet uitgesloten. Alfred Schreuder was al in beeld vlak na het ontslag van Parker. Een akkoord bleef toen uiteindelijk uit, maar het is allerminst uitgesloten dat Club weldra opnieuw bij de Nederlander komt aankloppen. Dat hij het huis kent spreekt alvast in het voordeel van Schreuder.

LEES OOK: 'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

29
29
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

28
28
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

276
276
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

233
233
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

67
67
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

112
112
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

41
41
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

65
65
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

331
331
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

46
46
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

47
47
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

108
108
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

110
110
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

166
166
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

38
38
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

152
152
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

351
351
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

113
113
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

203
203
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

55
55
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

231
231
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

374
374
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

160
160
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

417
417

Meer sportnieuws