'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

door
'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

Terwijl Rik De Mil zijn manschappen momenteel klaarstoomt voor het slot van de reguliere competitie, werkt het bestuur van Club Brugge ook al richting komend seizoen toe. Zo draaien de voorbereidingen op de transfermarkt al op volle toeren. Daarnaast wordt ook gespeurd naar een nieuwe trainer.


Na jaren van sportieve stabiliteit, wisselde Blauw-Zwart dit seizoen al drie keer van hoofdcoach. Ondanks de historische kwalificatie in de Champions League, betaalde Carl Hoefkens vlak voor nieuwjaar de tol voor de zwakke resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker bleek dan weer een miscast van formaat. En De Mil werd vooralsnog aangesteld als depanneur tot eind dit seizoen. Blauw-Zwart zou dan ook de markt afspeuren naar een nieuwe T1 voor volgend seizoen.

Daarbij wordt ook in eigen land gespeurd. De naam van Ronny Deila doet al een tijdje de ronde en hoewel de coach van Standard beweert niets van Brugge te hebben gehoord, zouden er toch al contacten hebben plaatsgevonden tussen Club en zijn entourage. Ook Karel Geraerts wordt genoemd. Niet onlogisch gezien zijn uitstekend werk bij Union SG, maar concreet lijkt zijn piste dan ook niet. En ondertussen worden volgens Het Laatste Nieuws ook verschillende buitenlandse pistes gevolgd.

TERUGKEER SCHREUDER
Voormalig Manchester United-trainer Ole Gunnar Solskjaer werd alvast genoemd. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook een jonge Duitser hebben gepolst. Maar ook de terugkeer van een oude bekende is niet uitgesloten. Alfred Schreuder was al in beeld vlak na het ontslag van Parker. Een akkoord bleef toen uiteindelijk uit, maar het is allerminst uitgesloten dat Club weldra opnieuw bij de Nederlander komt aankloppen. Dat hij het huis kent spreekt alvast in het voordeel van Schreuder.

LEES OOK: Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

15
15
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

177
177
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

66
66
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

104
104
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

102
102
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

66
66
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

67
67
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

154
154
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

163
163
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

302
302
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

376
376
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

361
361
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

52
52
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

182
182
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

166
166
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

90
90
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

194
194
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

62
62
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

166
166
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

209
209
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

265
265
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

404
404
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

160
160

Meer sportnieuws