'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

door
'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

Terwijl Rik De Mil zijn manschappen momenteel klaarstoomt voor het slot van de reguliere competitie, werkt het bestuur van Club Brugge ook al richting komend seizoen toe. Zo draaien de voorbereidingen op de transfermarkt al op volle toeren. Daarnaast wordt ook gespeurd naar een nieuwe trainer.


Na jaren van sportieve stabiliteit, wisselde Blauw-Zwart dit seizoen al drie keer van hoofdcoach. Ondanks de historische kwalificatie in de Champions League, betaalde Carl Hoefkens vlak voor nieuwjaar de tol voor de zwakke resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker bleek dan weer een miscast van formaat. En De Mil werd vooralsnog aangesteld als depanneur tot eind dit seizoen. Blauw-Zwart zou dan ook de markt afspeuren naar een nieuwe T1 voor volgend seizoen.

Daarbij wordt ook in eigen land gespeurd. De naam van Ronny Deila doet al een tijdje de ronde en hoewel de coach van Standard beweert niets van Brugge te hebben gehoord, zouden er toch al contacten hebben plaatsgevonden tussen Club en zijn entourage. Ook Karel Geraerts wordt genoemd. Niet onlogisch gezien zijn uitstekend werk bij Union SG, maar concreet lijkt zijn piste dan ook niet. En ondertussen worden volgens Het Laatste Nieuws ook verschillende buitenlandse pistes gevolgd.

TERUGKEER SCHREUDER
Voormalig Manchester United-trainer Ole Gunnar Solskjaer werd alvast genoemd. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook een jonge Duitser hebben gepolst. Maar ook de terugkeer van een oude bekende is niet uitgesloten. Alfred Schreuder was al in beeld vlak na het ontslag van Parker. Een akkoord bleef toen uiteindelijk uit, maar het is allerminst uitgesloten dat Club weldra opnieuw bij de Nederlander komt aankloppen. Dat hij het huis kent spreekt alvast in het voordeel van Schreuder.

LEES OOK: 'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

26
26
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

33
33
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

13
13
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

48
48
‘Twee Club-pionnen naar exit: drie talenten dreigen’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

182
182
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

72
72
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

195
195
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

195
195
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

155
155
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

410
410
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

61
61
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

888
888
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

73
73
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

473
473
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

310
310
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

186
186
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

363
363
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

209
209
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

605
605
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

65
65
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

207
207
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

160
160
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

60
60
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

190
190

Meer sportnieuws