'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

933 stemmen
'Trainerszoektocht Club Brugge: oude bekende in beeld'

Terwijl Rik De Mil zijn manschappen momenteel klaarstoomt voor het slot van de reguliere competitie, werkt het bestuur van Club Brugge ook al richting komend seizoen toe. Zo draaien de voorbereidingen op de transfermarkt al op volle toeren. Daarnaast wordt ook gespeurd naar een nieuwe trainer.


Na jaren van sportieve stabiliteit, wisselde Blauw-Zwart dit seizoen al drie keer van hoofdcoach. Ondanks de historische kwalificatie in de Champions League, betaalde Carl Hoefkens vlak voor nieuwjaar de tol voor de zwakke resultaten in eigen land. Zijn opvolger Scott Parker bleek dan weer een miscast van formaat. En De Mil werd vooralsnog aangesteld als depanneur tot eind dit seizoen. Blauw-Zwart zou dan ook de markt afspeuren naar een nieuwe T1 voor volgend seizoen.

Daarbij wordt ook in eigen land gespeurd. De naam van Ronny Deila doet al een tijdje de ronde en hoewel de coach van Standard beweert niets van Brugge te hebben gehoord, zouden er toch al contacten hebben plaatsgevonden tussen Club en zijn entourage. Ook Karel Geraerts wordt genoemd. Niet onlogisch gezien zijn uitstekend werk bij Union SG, maar concreet lijkt zijn piste dan ook niet. En ondertussen worden volgens Het Laatste Nieuws ook verschillende buitenlandse pistes gevolgd.

TERUGKEER SCHREUDER
Voormalig Manchester United-trainer Ole Gunnar Solskjaer werd alvast genoemd. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook een jonge Duitser hebben gepolst. Maar ook de terugkeer van een oude bekende is niet uitgesloten. Alfred Schreuder was al in beeld vlak na het ontslag van Parker. Een akkoord bleef toen uiteindelijk uit, maar het is allerminst uitgesloten dat Club weldra opnieuw bij de Nederlander komt aankloppen. Dat hij het huis kent spreekt alvast in het voordeel van Schreuder.

LEES OOK: ‘Vitor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Schreuder zou de ideale keuze zijn voor Club ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

126
126
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

47
47
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

36
36
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

30
30
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

364
364
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

59
59
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

206
206
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

42
42
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

231
231
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

165
165
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

109
109
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

682
682
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

174
174
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1069
1069
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

682
682
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

458
458
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

847
847
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

848
848
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

495
495
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

817
817
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws