Rode Duivel: "Terug naar Anderlecht? Is zeker mogelijk"

door
Rode Duivel:

De vernieuwde Rode Duivels konden tijdens de voorbije interland-break een goede indruk achterlaten. Bondscoach Domenico Tedesco gaf meteen de kans aan enkele verse krachten en een aantal van hun wist rechtstreeks zijn stempel te drukken. Ook Dodi Lukebakio kon zich in positieve zin onderscheiden.


De flankaanvaller kwam onder Roberto Martinez slechts met mondjesmaat aan de bak bij de nationale ploeg, maar mocht nu dus meteen starten. En het jeugdproduct van RSC Anderlecht bedankte voor het vertrouwen. Lukebakio behoorde tot de grote uitblinkers tegen Duitsland en Zweden, bovendien bekroonde hij zijn optreden in de eerste wedstrijd met twee fraaie assists.

Tijdens de volgende interland-periode wordt de aanvaller dan ook opnieuw bij de selectie verwacht. Ondertussen is het ook al speculeren over zijn toekomst op clubniveau. Zo sluit hij een zomers vertrek bij Hertha Berlijn niet uit. "Of ik daar aan denk? Ik zou liegen als ik 'neen' zeg. Het is geen gemakkelijke situatie. Dat heeft niets met de nationale ploeg te maken, maar het is niet gemakkelijk om onderaan het klassement te spelen", klinkt het bij La Tribune.

TERUG NAAR ANDERLECHT
Afwachten dus welke stap de 25-jarige zal zetten. Op de langere termijn sluit hij een terugkeer naar Anderlecht alvast niet uit, ook al vertrok hij er destijds ietwat in mineur. "Natuurlijk is dat mogelijk. Dat zou mooi zijn, het blijft de club van mijn hart. Of ik er revanche wil nemen? Nee dat woord zou ik niet gebruiken. Dat is nu eenmaal het leven. Ik zeg gewoon dat het een plezier zou zijn om terug te keren, dat is thuis voor mij."

LEES OOK: 'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

Anderlecht heeft momenteel nood aan een speler als Lukebakio ...

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

0
0
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

35
35
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

87
87
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

34
34
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

125
125
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

126
126
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

327
327
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

211
211
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

380
380
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

174
174
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

366
366
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

90
90
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

74
74
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

536
536
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

777
777
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

100
100
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

88
88
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

156
156
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1630
1630
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

236
236
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1555
1555

Meer sportnieuws