Rode Duivel: "Terug naar Anderlecht? Is zeker mogelijk"

door
Rode Duivel:

De vernieuwde Rode Duivels konden tijdens de voorbije interland-break een goede indruk achterlaten. Bondscoach Domenico Tedesco gaf meteen de kans aan enkele verse krachten en een aantal van hun wist rechtstreeks zijn stempel te drukken. Ook Dodi Lukebakio kon zich in positieve zin onderscheiden.


De flankaanvaller kwam onder Roberto Martinez slechts met mondjesmaat aan de bak bij de nationale ploeg, maar mocht nu dus meteen starten. En het jeugdproduct van RSC Anderlecht bedankte voor het vertrouwen. Lukebakio behoorde tot de grote uitblinkers tegen Duitsland en Zweden, bovendien bekroonde hij zijn optreden in de eerste wedstrijd met twee fraaie assists.

Tijdens de volgende interland-periode wordt de aanvaller dan ook opnieuw bij de selectie verwacht. Ondertussen is het ook al speculeren over zijn toekomst op clubniveau. Zo sluit hij een zomers vertrek bij Hertha Berlijn niet uit. "Of ik daar aan denk? Ik zou liegen als ik 'neen' zeg. Het is geen gemakkelijke situatie. Dat heeft niets met de nationale ploeg te maken, maar het is niet gemakkelijk om onderaan het klassement te spelen", klinkt het bij La Tribune.

TERUG NAAR ANDERLECHT
Afwachten dus welke stap de 25-jarige zal zetten. Op de langere termijn sluit hij een terugkeer naar Anderlecht alvast niet uit, ook al vertrok hij er destijds ietwat in mineur. "Natuurlijk is dat mogelijk. Dat zou mooi zijn, het blijft de club van mijn hart. Of ik er revanche wil nemen? Nee dat woord zou ik niet gebruiken. Dat is nu eenmaal het leven. Ik zeg gewoon dat het een plezier zou zijn om terug te keren, dat is thuis voor mij."

LEES OOK: Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Anderlecht heeft momenteel nood aan een speler als Lukebakio ...

Meest recent

Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

4
4
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

88
88
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

285
285
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

121
121
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

74
74
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

133
133
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

203
203
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

351
351
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

121
121
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

279
279
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

84
84
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

345
345
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

290
290
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

181
181
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

440
440
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

390
390
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

101
101
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

867
867
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

217
217
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

373
373
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1388
1388
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

425
425
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

680
680
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

421
421

Meer sportnieuws