Rode Duivel: "Terug naar Anderlecht? Is zeker mogelijk"

1070 stemmen
Rode Duivel:

De vernieuwde Rode Duivels konden tijdens de voorbije interland-break een goede indruk achterlaten. Bondscoach Domenico Tedesco gaf meteen de kans aan enkele verse krachten en een aantal van hun wist rechtstreeks zijn stempel te drukken. Ook Dodi Lukebakio kon zich in positieve zin onderscheiden.


De flankaanvaller kwam onder Roberto Martinez slechts met mondjesmaat aan de bak bij de nationale ploeg, maar mocht nu dus meteen starten. En het jeugdproduct van RSC Anderlecht bedankte voor het vertrouwen. Lukebakio behoorde tot de grote uitblinkers tegen Duitsland en Zweden, bovendien bekroonde hij zijn optreden in de eerste wedstrijd met twee fraaie assists.

Tijdens de volgende interland-periode wordt de aanvaller dan ook opnieuw bij de selectie verwacht. Ondertussen is het ook al speculeren over zijn toekomst op clubniveau. Zo sluit hij een zomers vertrek bij Hertha Berlijn niet uit. "Of ik daar aan denk? Ik zou liegen als ik 'neen' zeg. Het is geen gemakkelijke situatie. Dat heeft niets met de nationale ploeg te maken, maar het is niet gemakkelijk om onderaan het klassement te spelen", klinkt het bij La Tribune.

TERUG NAAR ANDERLECHT
Afwachten dus welke stap de 25-jarige zal zetten. Op de langere termijn sluit hij een terugkeer naar Anderlecht alvast niet uit, ook al vertrok hij er destijds ietwat in mineur. "Natuurlijk is dat mogelijk. Dat zou mooi zijn, het blijft de club van mijn hart. Of ik er revanche wil nemen? Nee dat woord zou ik niet gebruiken. Dat is nu eenmaal het leven. Ik zeg gewoon dat het een plezier zou zijn om terug te keren, dat is thuis voor mij."

LEES OOK: Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

Anderlecht heeft momenteel nood aan een speler als Lukebakio ...

Meest recent

'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

105
105
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

188
188
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

17
17
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

178
178
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

482
482
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

45
45
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

201
201
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

265
265
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

171
171
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

178
178
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

197
197
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

577
577
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

265
265
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

334
334
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

341
341
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

594
594
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

409
409
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

153
153
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

441
441
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

570
570
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

390
390
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

188
188
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46

Meer sportnieuws