3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

door
3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn deelname aan de Europe Play-Offs niet langer in eigen handen. De Brusselaars werden zaterdag voorbij gestoken door Sporting Charleroi en waren daags nadien niet in staat om gepast te reageren. Zo bleef Paars-Wit op 0-0 steken op eigen veld tegen KVC Westerlo.


De recordkampioen mocht in de slotfase zelfs nog van geluk spreken dat het alsnog een puntje overhield aan de thuismatch. Westerlo liet immers tot twee keer toe het doelhout trillen en Bart Verbruggen schudde andermaal enkele knappe reddingen uit zijn mouw. Bij Anderlecht was een aantal spelers dan ook niet op de afspraak. Killian Sardella viel bijvoorbeeld erg matig in, Francis Amuzu liet zich betrappen op heel wat foute keuzes en Michael Murillo liet niet de meest gefocuste indruk achter.

Daarnaast kwam ook Anders Dreyer erg matig voor de dag. De winteraanwinst toonde zich in de voorbije weken meermaals van belang, maar kwam zondag amper in het stuk voor. Bij de beoordelingen van SudPresse krijgt de Deense international dan ook slechts een 3 op 10. "De Deen kan altijd wel flitsen, maar nog te vaak is hij afwezig. Zeker in de zone van de waarheid. Zondag was hij zelfs een hele wedstrijd afwezig", klinkt het.

MINDERE PERIODE
Bij La Dernière Heure is men iets milder met een 5 op 10. Maar ook daar vond men dat Dreyer één van de minstens was bij de Brusselaars. "Hij bevestigt dat hij de laatste weken minder scherp is. Dreyer vindt het steeds moeilijker om het verschil te maken en speelt met minder vertrouwen. Al zorgde hij na een halfuur spelen wel voor een leuk balletje op Raman", sluit men af met een positieve noot.

LEES OOK: Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Riemer moet Dreyer vaker wisselen ...

Meest recent

Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

2
2
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

23
23
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

71
71
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

109
109
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

205
205
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

43
43
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

92
92
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

254
254
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

30
30
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

129
129
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

43
43
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

278
278
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

22
22
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

245
245
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

59
59
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

126
126
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

30
30
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

63
63
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

118
118
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

67
67
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

48
48
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

22
22
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

93
93
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

44
44
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69

Meer sportnieuws