3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

435 stemmen
3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn deelname aan de Europe Play-Offs niet langer in eigen handen. De Brusselaars werden zaterdag voorbij gestoken door Sporting Charleroi en waren daags nadien niet in staat om gepast te reageren. Zo bleef Paars-Wit op 0-0 steken op eigen veld tegen KVC Westerlo.


De recordkampioen mocht in de slotfase zelfs nog van geluk spreken dat het alsnog een puntje overhield aan de thuismatch. Westerlo liet immers tot twee keer toe het doelhout trillen en Bart Verbruggen schudde andermaal enkele knappe reddingen uit zijn mouw. Bij Anderlecht was een aantal spelers dan ook niet op de afspraak. Killian Sardella viel bijvoorbeeld erg matig in, Francis Amuzu liet zich betrappen op heel wat foute keuzes en Michael Murillo liet niet de meest gefocuste indruk achter.

Daarnaast kwam ook Anders Dreyer erg matig voor de dag. De winteraanwinst toonde zich in de voorbije weken meermaals van belang, maar kwam zondag amper in het stuk voor. Bij de beoordelingen van SudPresse krijgt de Deense international dan ook slechts een 3 op 10. "De Deen kan altijd wel flitsen, maar nog te vaak is hij afwezig. Zeker in de zone van de waarheid. Zondag was hij zelfs een hele wedstrijd afwezig", klinkt het.

MINDERE PERIODE
Bij La Dernière Heure is men iets milder met een 5 op 10. Maar ook daar vond men dat Dreyer één van de minstens was bij de Brusselaars. "Hij bevestigt dat hij de laatste weken minder scherp is. Dreyer vindt het steeds moeilijker om het verschil te maken en speelt met minder vertrouwen. Al zorgde hij na een halfuur spelen wel voor een leuk balletje op Raman", sluit men af met een positieve noot.

LEES OOK: 'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Riemer moet Dreyer vaker wisselen ...

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

7
7
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

22
22
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

70
70
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

118
118
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

45
45
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

102
102
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

95
95
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

55
55
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

358
358
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

313
313
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

96
96
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

304
304
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

253
253
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

248
248
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

462
462
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

179
179
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

93
93
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

233
233
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

151
151
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

71
71
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

162
162
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

280
280
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

676
676

Meer sportnieuws