3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

door
3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn deelname aan de Europe Play-Offs niet langer in eigen handen. De Brusselaars werden zaterdag voorbij gestoken door Sporting Charleroi en waren daags nadien niet in staat om gepast te reageren. Zo bleef Paars-Wit op 0-0 steken op eigen veld tegen KVC Westerlo.


De recordkampioen mocht in de slotfase zelfs nog van geluk spreken dat het alsnog een puntje overhield aan de thuismatch. Westerlo liet immers tot twee keer toe het doelhout trillen en Bart Verbruggen schudde andermaal enkele knappe reddingen uit zijn mouw. Bij Anderlecht was een aantal spelers dan ook niet op de afspraak. Killian Sardella viel bijvoorbeeld erg matig in, Francis Amuzu liet zich betrappen op heel wat foute keuzes en Michael Murillo liet niet de meest gefocuste indruk achter.

Daarnaast kwam ook Anders Dreyer erg matig voor de dag. De winteraanwinst toonde zich in de voorbije weken meermaals van belang, maar kwam zondag amper in het stuk voor. Bij de beoordelingen van SudPresse krijgt de Deense international dan ook slechts een 3 op 10. "De Deen kan altijd wel flitsen, maar nog te vaak is hij afwezig. Zeker in de zone van de waarheid. Zondag was hij zelfs een hele wedstrijd afwezig", klinkt het.

MINDERE PERIODE
Bij La Dernière Heure is men iets milder met een 5 op 10. Maar ook daar vond men dat Dreyer één van de minstens was bij de Brusselaars. "Hij bevestigt dat hij de laatste weken minder scherp is. Dreyer vindt het steeds moeilijker om het verschil te maken en speelt met minder vertrouwen. Al zorgde hij na een halfuur spelen wel voor een leuk balletje op Raman", sluit men af met een positieve noot.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Riemer moet Dreyer vaker wisselen ...

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

0
0
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

30
30
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

21
21
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

170
170
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

96
96
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

41
41
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

223
223
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

100
100
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

461
461
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

57
57
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

75
75
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

236
236
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

170
170
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

139
139
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

186
186
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

296
296
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

290
290
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

46
46
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

194
194
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

471
471
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

369
369

Meer sportnieuws