3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

435 stemmen
3 op 10: één grote buis bij tegenvallend Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn deelname aan de Europe Play-Offs niet langer in eigen handen. De Brusselaars werden zaterdag voorbij gestoken door Sporting Charleroi en waren daags nadien niet in staat om gepast te reageren. Zo bleef Paars-Wit op 0-0 steken op eigen veld tegen KVC Westerlo.


De recordkampioen mocht in de slotfase zelfs nog van geluk spreken dat het alsnog een puntje overhield aan de thuismatch. Westerlo liet immers tot twee keer toe het doelhout trillen en Bart Verbruggen schudde andermaal enkele knappe reddingen uit zijn mouw. Bij Anderlecht was een aantal spelers dan ook niet op de afspraak. Killian Sardella viel bijvoorbeeld erg matig in, Francis Amuzu liet zich betrappen op heel wat foute keuzes en Michael Murillo liet niet de meest gefocuste indruk achter.

Daarnaast kwam ook Anders Dreyer erg matig voor de dag. De winteraanwinst toonde zich in de voorbije weken meermaals van belang, maar kwam zondag amper in het stuk voor. Bij de beoordelingen van SudPresse krijgt de Deense international dan ook slechts een 3 op 10. "De Deen kan altijd wel flitsen, maar nog te vaak is hij afwezig. Zeker in de zone van de waarheid. Zondag was hij zelfs een hele wedstrijd afwezig", klinkt het.

MINDERE PERIODE
Bij La Dernière Heure is men iets milder met een 5 op 10. Maar ook daar vond men dat Dreyer één van de minstens was bij de Brusselaars. "Hij bevestigt dat hij de laatste weken minder scherp is. Dreyer vindt het steeds moeilijker om het verschil te maken en speelt met minder vertrouwen. Al zorgde hij na een halfuur spelen wel voor een leuk balletje op Raman", sluit men af met een positieve noot.

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Riemer moet Dreyer vaker wisselen ...

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

19
19
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

78
78
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

343
343
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

94
94
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

161
161
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

20
20
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

23
23
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

112
112
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

127
127
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

19
19
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

382
382
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

150
150
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

97
97
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

216
216
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

499
499
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

328
328
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

78
78
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

243
243
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

723
723
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

412
412
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

463
463

Meer sportnieuws