Storck: 'Hoop dat die twee ploegen zich redden'

206 stemmen
Storck: 'Hoop dat die twee ploegen zich redden'

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert ook de degradatiestrijd stilaan zijn climax. Dit weekend kan voor enkele ploegen zelfs de ontknoping al volgen. KV Kortrijk kan zich bijvoorbeeld mathematisch verzekeren van het behoud.


De Kerels beleefden een erg moeizaam seizoen tot dusver, maar in de laatste weken hebben de West-Vlamingen zich herpakt. Met cruciale zege's tegen onder meer Club Brugge en Standard, kon KVK wegsluipen uit de degradatiezone. En dit weekend kan de ploeg van coach Bernd Storck zich ook mathematisch verzekeren van het behoud. Momenteel staat Kortrijk immers zes punten boven de degradatiezone.

Indien gewonnen wordt van KAS Eupen, een rechtstreekse concurrent, en de resultaten in de andere matchen zijn gunstig, is het behoud een feit. Ook een gelijkspel zou een aanzienlijke stap in de goede richting zijn. Maar daar wil Storck niet van weten. "We gaan enkel en alleen om te winnen. Zo doen we het al elke wedstrijd sinds ik hier ben. We spelen offensief en willen telkens meer doelpunten maken dan er te incasseren. Zo hebben we de positie bereikt waar we nu staan", klinkt het op de clubwebstek.

HOPEN VOOR EUPEN ÉN KVK
Dat gezegd hebbende, hoopt Storck wel dat ook Eupen zich uiteindelijk zal handhaven. Begin dit seizoen stond hij immers nog aan het roer bij de Panda's. "Eerlijk gezegd, ik hoop dat beide teams zich redden. Ik heb tenslotte ook voor Eupen gewerkt. Maar KV Kortrijk heeft mij in november gehaald om de club te redden en dat is mijn enige job waar het om gaat. Toen ik hier kwam was de club ver van save, nu hebben we toch al iets meer comfort. Maar ik druk erop: dit is een finale waar het allemaal om gaat."

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Welke ploeg zal zich redden?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

91
91
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

135
135
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

242
242
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

283
283
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

182
182
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

241
241
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

136
136
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

135
135
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

282
282
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

263
263
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

584
584
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

202
202
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

533
533
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

155
155
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws