Transferoffensief Beerschot geopend: topschutter tekent

door
Transferoffensief Beerschot geopend: topschutter tekent

In de Challenger Pro League nadert de titelstrijd stilaan zijn ontknoping. Beerschot VA is echter al uitgeteld voor de prijzen en dus zijn de Antwerpenaren ondertussen al bezig met de voorbereidingen op volgend seizoen. Zo werd zaterdag de definitieve komst van topschutter Thibo Baeten geofficialiseerd.


Beerschot kan zondag opnieuw scherprechter spelen in de titelstrijd, de Mannekes nemen het dan op tegen leider RWDM. Daags voor dat duel kon de club haar supporters echter al plezieren met goed nieuws. Ze hebben de Antwerpenaren Baeten permanent overgenomen van het Nederlandse NEC. Hij tekende een contract tot medio 2026, met optie op nog een extra seizoen.

Baeten, een jeugdproduct van Club Brugge, speelde sinds afgelopen zomer al op huurbasis voor Beerschot. En zijn passage op 't Kiel was tot dusver een groot succes. In 27 wedstrijden dit seizoen was de 20-jarige aanvaller al goed voor 13 goals en 3 assists. Daarmee is hij momenteel ook de clubtopschutter. Bijgevolg werd besloten om de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst te lichten.

VEEL POTENTIEEL
Binnen de club is men dan ook erg tevreden over wat Baeten tot dusver liet zien. "Hij heeft de afgelopen maanden al heel wat stappen gezet. Tegelijk zijn we overtuigd dat Thibo nog heel wat potentieel heeft. Hem bij Beerschot houden was voor ons dus ook een prioriteit naar volgend seizoen toe", aldus Technisch Manager Gyorgy Csepregi op de clubwebstek.

LEES OOK: 'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Beerschot gaat volgend seizoen weer volop meedoen voor de titel ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

23
23
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

11
11
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

52
52
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

39
39
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

66
66
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

54
54
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

176
176
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

145
145
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

133
133
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

997
997
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

199
199
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

791
791
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

114
114
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

308
308
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

808
808
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

165
165
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

364
364
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

455
455
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

511
511
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

777
777
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

425
425
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

412
412
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

993
993
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

72
72
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

124
124

Meer sportnieuws