CEO Standard onthult plan om 2 smaakmakers te houden

door
CEO Standard onthult plan om 2 smaakmakers te houden

Standard wist nog vrij lang in de running te blijven voor een plaats in de top vier, maar kende de voorbije weken een dipje en zal meer dan waarschijnlijk vrede moeten nemen met Play-Off II. Dat is op zich geen slecht resultaat als je ziet van waar ze in Luik komen en als je weet dat ze het ook dit seizoen weer met zeer beperkte middelen moesten redden. Dat zal volgend seizoen niet anders zijn.


De financiële situatie van de Rouches oogt nog steeds niet bijzonder rooskleurig, getuige het feit dat ze zich deze week nog moesten komen verantwoorden bij de Licentiecommissie. Het zal dan ook niet evident worden om de spelerskern in de zomer te versterken of zelfs bijeen te houden. Daarbij helpt het niet dat de twee grootste smaakmakers van het moment, Philip Zinckernagel en Steven Alzate, slechts gehuurd worden.

"Feit is dat we geen aankoopopties op Zinckernagel en Alzate hebben. We zullen dus later moeten kijken of er nog onderhandelingen mogelijk zijn. Beide spelers sluiten een toekomst bij Standard niet uit", probeert CEO Pierre Locht er wel de moed in te houden in Het Laatste Nieuws. "Een Europees ticket zal daarbij belangrijk zijn. Het is dus afwachten. De kans dat zij in juni hun voorbereiding bij ons starten is niet groot. Verderop in de mercato is misschien wel iets mogelijk."

TERUG
Zinckernagel wordt dit seizoen gehuurd van Olympiakos, waar hij straks zijn laatste contractjaar ingaat. Het wordt voor de Grieken dus de laatste kans om iets te recupereren van de 2 miljoen euro die ze vorige zomer voor hem betaalden. Alzate ligt dan weer nog onder contract bij Brighton en gaf al aan dat hij op een nieuwe kans hoopt. Gezien de sterke prestaties in de Premier League dit seizoen zal dat niet evident worden, al kunnen er misschien openingen liggen als Moises Caicedo een toptransfer zou maken.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Zal Standard hen kunnen houden?

Meest recent

Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

32
32
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

97
97
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

51
51
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

292
292
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

177
177
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

54
54
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

215
215
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

178
178
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

200
200
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

155
155
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

441
441
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

346
346
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

242
242
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

110
110
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

149
149
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

63
63
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

278
278
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

157
157
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

79
79
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

273
273
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

249
249

Meer sportnieuws