CEO Standard onthult plan om 2 smaakmakers te houden

door
CEO Standard onthult plan om 2 smaakmakers te houden

Standard wist nog vrij lang in de running te blijven voor een plaats in de top vier, maar kende de voorbije weken een dipje en zal meer dan waarschijnlijk vrede moeten nemen met Play-Off II. Dat is op zich geen slecht resultaat als je ziet van waar ze in Luik komen en als je weet dat ze het ook dit seizoen weer met zeer beperkte middelen moesten redden. Dat zal volgend seizoen niet anders zijn.


De financiële situatie van de Rouches oogt nog steeds niet bijzonder rooskleurig, getuige het feit dat ze zich deze week nog moesten komen verantwoorden bij de Licentiecommissie. Het zal dan ook niet evident worden om de spelerskern in de zomer te versterken of zelfs bijeen te houden. Daarbij helpt het niet dat de twee grootste smaakmakers van het moment, Philip Zinckernagel en Steven Alzate, slechts gehuurd worden.

"Feit is dat we geen aankoopopties op Zinckernagel en Alzate hebben. We zullen dus later moeten kijken of er nog onderhandelingen mogelijk zijn. Beide spelers sluiten een toekomst bij Standard niet uit", probeert CEO Pierre Locht er wel de moed in te houden in Het Laatste Nieuws. "Een Europees ticket zal daarbij belangrijk zijn. Het is dus afwachten. De kans dat zij in juni hun voorbereiding bij ons starten is niet groot. Verderop in de mercato is misschien wel iets mogelijk."

TERUG
Zinckernagel wordt dit seizoen gehuurd van Olympiakos, waar hij straks zijn laatste contractjaar ingaat. Het wordt voor de Grieken dus de laatste kans om iets te recupereren van de 2 miljoen euro die ze vorige zomer voor hem betaalden. Alzate ligt dan weer nog onder contract bij Brighton en gaf al aan dat hij op een nieuwe kans hoopt. Gezien de sterke prestaties in de Premier League dit seizoen zal dat niet evident worden, al kunnen er misschien openingen liggen als Moises Caicedo een toptransfer zou maken.

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Zal Standard hen kunnen houden?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

21
21
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

38
38
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

37
37
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

78
78
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

266
266
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

367
367
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

64
64
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

45
45
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

266
266
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

20
20
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

257
257
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

296
296
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

76
76
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

177
177
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

168
168
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

373
373
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

121
121
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

247
247
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

349
349
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

236
236
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws