CEO Standard onthult plan om 2 smaakmakers te houden

246 stemmen
CEO Standard onthult plan om 2 smaakmakers te houden

Standard wist nog vrij lang in de running te blijven voor een plaats in de top vier, maar kende de voorbije weken een dipje en zal meer dan waarschijnlijk vrede moeten nemen met Play-Off II. Dat is op zich geen slecht resultaat als je ziet van waar ze in Luik komen en als je weet dat ze het ook dit seizoen weer met zeer beperkte middelen moesten redden. Dat zal volgend seizoen niet anders zijn.


De financiële situatie van de Rouches oogt nog steeds niet bijzonder rooskleurig, getuige het feit dat ze zich deze week nog moesten komen verantwoorden bij de Licentiecommissie. Het zal dan ook niet evident worden om de spelerskern in de zomer te versterken of zelfs bijeen te houden. Daarbij helpt het niet dat de twee grootste smaakmakers van het moment, Philip Zinckernagel en Steven Alzate, slechts gehuurd worden.

"Feit is dat we geen aankoopopties op Zinckernagel en Alzate hebben. We zullen dus later moeten kijken of er nog onderhandelingen mogelijk zijn. Beide spelers sluiten een toekomst bij Standard niet uit", probeert CEO Pierre Locht er wel de moed in te houden in Het Laatste Nieuws. "Een Europees ticket zal daarbij belangrijk zijn. Het is dus afwachten. De kans dat zij in juni hun voorbereiding bij ons starten is niet groot. Verderop in de mercato is misschien wel iets mogelijk."

TERUG
Zinckernagel wordt dit seizoen gehuurd van Olympiakos, waar hij straks zijn laatste contractjaar ingaat. Het wordt voor de Grieken dus de laatste kans om iets te recupereren van de 2 miljoen euro die ze vorige zomer voor hem betaalden. Alzate ligt dan weer nog onder contract bij Brighton en gaf al aan dat hij op een nieuwe kans hoopt. Gezien de sterke prestaties in de Premier League dit seizoen zal dat niet evident worden, al kunnen er misschien openingen liggen als Moises Caicedo een toptransfer zou maken.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

🚀

Zal Standard hen kunnen houden?

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

48
48
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

38
38
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

416
416
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

29
29
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

178
178
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

156
156
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

372
372
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

367
367
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

334
334
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

97
97
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

159
159
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

86
86
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

194
194
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

156
156
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

131
131
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

251
251
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

504
504
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

317
317
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

147
147
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

41
41

Meer sportnieuws