'Club Brugge zet transferzinnen op international'

door
'Club Brugge zet transferzinnen op international'

Club Brugge opent vrijdagavond de 32ste speeldag van de Jupiler Pro League met een thuisduel tegen RFC Seraing. Blauw-Zwart kan dan voorlopig over AA Gent, dat later in het weekend tegen Union SG speelt, naar de vierde plaats springen. Een belangrijk duel dus, ondertussen wordt achter de schermen echter ook al richting komend seizoen toe gewerkt.


Het belooft dan ook weer een drukke transferzomer te worden. Tijdens de winterse transferperiode hield Blauw-Zwart het nog opvallend rustig, zeker aan inkomende zijde. Maar daar komt komende zomer ongetwijfeld verandering in. Afhankelijk van wie de nieuwe coach wordt, zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Club allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt.

Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. En daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Zo zou Blauw-Zwart onder meer in de Engelse Championship scouten. The Irish Sun maakt namelijk gewag van Brugse interesse in Chiedozie Ogbene. Deze 25-jarige flankaanvaller speelt momenteel in de Engelse tweede divisie bij Rotherham United. Daar is hij bezig aan een degelijk seizoen met onder meer 7 goals en 3 assists in 32 wedstrijden. Ogbene is inmiddels ook een international van Ierland.

WELDRA TRANSFERVRIJ
Afgelopen winter werd Club ook al aan de flankaanvaller gelinkt en die interesse zou dus nog steeds actueel zijn. Ogbene vormt dan ook een interessante piste gezien zijn contract binnen enkele maanden afloopt en hij dan dus transfervrij valt op te pikken. Er heerst wel wat concurrentie voor zijn handtekening. Vanuit het Verenigd Koninkrijk zouden Middlesbrough, Swansea City en Millwall zijn situatie volgen. Ook het Turkse Fenerbahçe wordt genoemd bij de gegadigden.

LEES OOK: 'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Club Brugge moet in de zomer sowieso de aanvalslinie versterken ...

Meest recent

'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

6
6
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

26
26
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

16
16
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

84
84
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

128
128
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

27
27
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

76
76
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

264
264
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

80
80
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

69
69
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

638
638
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

149
149
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

169
169
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

167
167
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

173
173
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

400
400
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

37
37
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

52
52
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

156
156
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

29
29
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

243
243
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

388
388
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

162
162
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

142
142
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

105
105

Meer sportnieuws