'Dubbele transferfout bezorgt Club financiële kater'

door
'Dubbele transferfout bezorgt Club financiële kater'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge het tijdens de voorbije wintermercato opvallend rustig aan inkomende zijde. Blauw-Zwart liet echter wel verschillende spelers vertrekken. Maar twee van die uitgaande transfer dreigen Club een flinke kater te bezorgen.


De uitredende kampioen nam in januari onder meer afscheid van Cyle Larin. Die werd afgelopen zomer nog transfervrij op de kop getikt, maar kon zich op Jan Breydel onvoldoende doorzetten. Na het WK werd dan ook elders een oplossing gezocht en zo belandde de 27-jarige aanvaller bij het Spaanse Real Valladolid. En dat bleek een goede zet. Bij de huidige nummer 16 uit La Liga heeft Larin de weg naar doel inmiddels terug gevonden. In 8 competitiewedstrijden zit hij bijvoorbeeld aan 5 doelpunten namens de Spanjaarden.

En die goede prestaties blijven niet zonder gevolg. Zo stelt La Dernière Heure dat Valladolid de aankoopoptie in de huurovereenkomst normaal gezien zal lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren. Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen. Spaanse bronnen beweren immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen. Er zou alvast interesse heersen. En zo dreigt Club zelf naast een veel hogere transfersom te grijpen.

ONTBOLSTERDE ENGELS
Er werd echter nog een tweede inschattingsfout gemaakt. Blauw-Zwart liet jongeling Arne Engels immers voor de bescheiden som van 100.000 euro naar het Duitse Augsburg vertrekken. En in de Bundesliga wist de 19-jarige helemaal te ontbolsteren. Volgens RTBF bedraagt zijn marktwaarde inmiddels al ruim 3 miljoen euro, dertig maal zoveel dan het bedrag waarvoor Club hem liet vertrekken. Ook hier dreigen de Bruggelingen op termijn dus een financiële kater aan over te houden.

LEES OOK: 'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Met wie maakte Club volgens u de grootste fout?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

14
14
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

72
72
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

90
90
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

102
102
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

75
75
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

72
72
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

362
362
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

189
189
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

218
218
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

296
296
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

155
155
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

205
205
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

441
441
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws