'Riemer legt transferverzoek neer bij roerganger'

479 stemmen
'Riemer legt transferverzoek neer bij roerganger'

RSC Anderlecht wist afgelopen weekend zijn concurrenten voor de achtste plaatst af te houden door zelf met 0-1 te winnen op het veld van KAS Eupen. Daarbij wist Majeed Ashimeru een erg goede beurt te maken op het middenveld. De Ghanees haalt dan ook een steeds beter niveau, al is het maar de vraag hoe lang hij nog in het paars-witte shirt zal spelen.


Ashimeru was aan de Kehrweg veruit de beste man bij RSCA. Vooral in de recuperatie speelde Ashimeru uitmuntend. Maar ook in aanvallend opzicht droeg hij regelmatig zijn steentje bij. Niet voor niets beleefde Anderlecht zijn minste periode toen hij verrassend genoeg naar de kant werd gehaald. En zo bevestigde de 25-jarige nog eens zijn stijgende vormcurve.

De goede prestaties van Ashimeru zijn in ieder geval niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte deze week bekend dat hij op interesse kan rekenen vanuit de Bundesliga. Het Duitse voetbal moet hem in ieder geval liggen gezien zijn energieke speelstijl. Van een concreet bod lijkt vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen eenmaal de transfercarrousel op toerental komt.

RIEMER DOET VERZOEK
Maar als het van coach Brian Riemer afhangt gaat zijn sterkhouder helemaal nergens naar toe. Volgens La Dernière Heure zou de Deense coach Ashimeru meermaals verzocht hebben om volgend seizoen gewoon op post te blijven. Hij ziet in de Ghanees een sleutelpion. De clubleiding hinkt dan weer op twee gedachten. Men is niet blind voor het belang van de middenvelder, maar een mooie transfersom is natuurlijk ook welgekomen. In ieder geval heeft Ashimeru nog een contract tot medio 2025.

LEES OOK: 'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Ashimeru speelt volgend seizoen nog bij RSCA ...

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

24
24
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

92
92
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

192
192
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

104
104
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

55
55
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

307
307
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

167
167
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

212
212
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

154
154
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

306
306
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

171
171
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

165
165
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

214
214
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

806
806
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

637
637
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

604
604
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

271
271
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

235
235
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws