'Riemer legt transferverzoek neer bij roerganger'

door
'Riemer legt transferverzoek neer bij roerganger'

RSC Anderlecht wist afgelopen weekend zijn concurrenten voor de achtste plaatst af te houden door zelf met 0-1 te winnen op het veld van KAS Eupen. Daarbij wist Majeed Ashimeru een erg goede beurt te maken op het middenveld. De Ghanees haalt dan ook een steeds beter niveau, al is het maar de vraag hoe lang hij nog in het paars-witte shirt zal spelen.


Ashimeru was aan de Kehrweg veruit de beste man bij RSCA. Vooral in de recuperatie speelde Ashimeru uitmuntend. Maar ook in aanvallend opzicht droeg hij regelmatig zijn steentje bij. Niet voor niets beleefde Anderlecht zijn minste periode toen hij verrassend genoeg naar de kant werd gehaald. En zo bevestigde de 25-jarige nog eens zijn stijgende vormcurve.

De goede prestaties van Ashimeru zijn in ieder geval niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte deze week bekend dat hij op interesse kan rekenen vanuit de Bundesliga. Het Duitse voetbal moet hem in ieder geval liggen gezien zijn energieke speelstijl. Van een concreet bod lijkt vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen eenmaal de transfercarrousel op toerental komt.

RIEMER DOET VERZOEK
Maar als het van coach Brian Riemer afhangt gaat zijn sterkhouder helemaal nergens naar toe. Volgens La Dernière Heure zou de Deense coach Ashimeru meermaals verzocht hebben om volgend seizoen gewoon op post te blijven. Hij ziet in de Ghanees een sleutelpion. De clubleiding hinkt dan weer op twee gedachten. Men is niet blind voor het belang van de middenvelder, maar een mooie transfersom is natuurlijk ook welgekomen. In ieder geval heeft Ashimeru nog een contract tot medio 2025.

LEES OOK: 'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Ashimeru speelt volgend seizoen nog bij RSCA ...

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

50
50
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

179
179
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

157
157
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

142
142
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

159
159
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

43
43
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

149
149
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

90
90
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

231
231
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

423
423
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

268
268
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

238
238
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

192
192
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

318
318
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

303
303
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

126
126
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

375
375
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

316
316
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

83
83
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

208
208
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

234
234
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

533
533

Meer sportnieuws