'Riemer legt transferverzoek neer bij roerganger'

479 stemmen
'Riemer legt transferverzoek neer bij roerganger'

RSC Anderlecht wist afgelopen weekend zijn concurrenten voor de achtste plaatst af te houden door zelf met 0-1 te winnen op het veld van KAS Eupen. Daarbij wist Majeed Ashimeru een erg goede beurt te maken op het middenveld. De Ghanees haalt dan ook een steeds beter niveau, al is het maar de vraag hoe lang hij nog in het paars-witte shirt zal spelen.


Ashimeru was aan de Kehrweg veruit de beste man bij RSCA. Vooral in de recuperatie speelde Ashimeru uitmuntend. Maar ook in aanvallend opzicht droeg hij regelmatig zijn steentje bij. Niet voor niets beleefde Anderlecht zijn minste periode toen hij verrassend genoeg naar de kant werd gehaald. En zo bevestigde de 25-jarige nog eens zijn stijgende vormcurve.

De goede prestaties van Ashimeru zijn in ieder geval niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte deze week bekend dat hij op interesse kan rekenen vanuit de Bundesliga. Het Duitse voetbal moet hem in ieder geval liggen gezien zijn energieke speelstijl. Van een concreet bod lijkt vooralsnog geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen eenmaal de transfercarrousel op toerental komt.

RIEMER DOET VERZOEK
Maar als het van coach Brian Riemer afhangt gaat zijn sterkhouder helemaal nergens naar toe. Volgens La Dernière Heure zou de Deense coach Ashimeru meermaals verzocht hebben om volgend seizoen gewoon op post te blijven. Hij ziet in de Ghanees een sleutelpion. De clubleiding hinkt dan weer op twee gedachten. Men is niet blind voor het belang van de middenvelder, maar een mooie transfersom is natuurlijk ook welgekomen. In ieder geval heeft Ashimeru nog een contract tot medio 2025.

LEES OOK: 'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Ashimeru speelt volgend seizoen nog bij RSCA ...

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

127
127
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

87
87
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

152
152
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

208
208
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

218
218
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

341
341
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

79
79
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

640
640
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

699
699
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

368
368
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

463
463
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

73
73
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

222
222
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

566
566
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

739
739
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

237
237
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

180
180
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

449
449
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

201
201
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

644
644

Meer sportnieuws