Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

door
Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

De tijd begint te dringen voor Zulte Waregem. Essevee verloor afgelopen vrijdag met 0-2 in eigen huis van Royal Antwerp FC en heeft nog drie wedstrijden om zich te verzekeren van behoud in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen liet zich alvast streng uit over de prestatie van zijn ploeg afgelopen weekend, maar blijft hopen op een stunt. 


Met nog drie wedstrijden te spelen staat Zulte Waregem samen met Oostende met 24 punten in de gevarenzone van de hoogste Belgische voetbalklasse. Bij Essevee proberen ze al weken krampachtig het tij te keren, maar zonder succes. “We moeten er voor de volle 200 procent blijven voor gaan. Ik zag al wel vaker heel gekke dingen gebeuren op het einde van het seizoen en daarom moeten we ook alles blijven geven", vertelde een hoopvolle Jelle Vossen aan Het Nieuwsblad na de verliespartij tegen Antwerpen.

“Soms heb je wedstrijden waarbij het al snel duidelijk wordt dat er niet in zit, maar dat was nu zeker niet het geval. Helaas is dat toch het verhaal van ons seizoen. We krijgen opnieuw een mentale tik en het is ook nu weer zaak om daarvan te herstellen", ging de ervaren aanvaller verder. Dit weekend trekt Zulte naar Charleroi in de hoop nog eens drie punten te pakken. Dat dateert ondertussen al van 18 januari toen Essevee won op het veld van Anderlecht

KWETSBAAR
Vossen weet ook waar de pijnpunten van Zulte liggen. "Veel mensen zeggen me dat ze het niet begrijpen hoe wij met deze groep zo laag gerangschikt kunnen staan. Maar we staan er wel en dat is puur omdat we onze momenten niet pakken en defensief te kwetsbaar zijn. Dat zijn gewoon feiten. Ik wil niemand viseren, maar het is gewoon de realiteit, hè.”

LEES OOK: Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Ben jij het eens met Vossen?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

13
13
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

51
51
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

293
293
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

37
37
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

528
528
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

137
137
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

822
822
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

85
85
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

575
575
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

396
396
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1243
1243
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

210
210
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

508
508
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

338
338
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

896
896
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

656
656
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

632
632
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

410
410

Meer sportnieuws