Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

door
Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

De tijd begint te dringen voor Zulte Waregem. Essevee verloor afgelopen vrijdag met 0-2 in eigen huis van Royal Antwerp FC en heeft nog drie wedstrijden om zich te verzekeren van behoud in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen liet zich alvast streng uit over de prestatie van zijn ploeg afgelopen weekend, maar blijft hopen op een stunt. 


Met nog drie wedstrijden te spelen staat Zulte Waregem samen met Oostende met 24 punten in de gevarenzone van de hoogste Belgische voetbalklasse. Bij Essevee proberen ze al weken krampachtig het tij te keren, maar zonder succes. “We moeten er voor de volle 200 procent blijven voor gaan. Ik zag al wel vaker heel gekke dingen gebeuren op het einde van het seizoen en daarom moeten we ook alles blijven geven", vertelde een hoopvolle Jelle Vossen aan Het Nieuwsblad na de verliespartij tegen Antwerpen.

“Soms heb je wedstrijden waarbij het al snel duidelijk wordt dat er niet in zit, maar dat was nu zeker niet het geval. Helaas is dat toch het verhaal van ons seizoen. We krijgen opnieuw een mentale tik en het is ook nu weer zaak om daarvan te herstellen", ging de ervaren aanvaller verder. Dit weekend trekt Zulte naar Charleroi in de hoop nog eens drie punten te pakken. Dat dateert ondertussen al van 18 januari toen Essevee won op het veld van Anderlecht

KWETSBAAR
Vossen weet ook waar de pijnpunten van Zulte liggen. "Veel mensen zeggen me dat ze het niet begrijpen hoe wij met deze groep zo laag gerangschikt kunnen staan. Maar we staan er wel en dat is puur omdat we onze momenten niet pakken en defensief te kwetsbaar zijn. Dat zijn gewoon feiten. Ik wil niemand viseren, maar het is gewoon de realiteit, hè.”

LEES OOK: Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Ben jij het eens met Vossen?

Meest recent

Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

0
0
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

126
126
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

103
103
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

241
241
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

132
132
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

121
121
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

206
206
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

202
202
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

377
377
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

164
164
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

145
145
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

532
532
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

184
184
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

125
125
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

644
644
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

190
190
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

441
441
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

356
356
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

263
263
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

253
253
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

588
588
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

324
324
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

156
156
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

93
93
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

200
200

Meer sportnieuws