Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

425 stemmen
Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

De tijd begint te dringen voor Zulte Waregem. Essevee verloor afgelopen vrijdag met 0-2 in eigen huis van Royal Antwerp FC en heeft nog drie wedstrijden om zich te verzekeren van behoud in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen liet zich alvast streng uit over de prestatie van zijn ploeg afgelopen weekend, maar blijft hopen op een stunt. 


Met nog drie wedstrijden te spelen staat Zulte Waregem samen met Oostende met 24 punten in de gevarenzone van de hoogste Belgische voetbalklasse. Bij Essevee proberen ze al weken krampachtig het tij te keren, maar zonder succes. “We moeten er voor de volle 200 procent blijven voor gaan. Ik zag al wel vaker heel gekke dingen gebeuren op het einde van het seizoen en daarom moeten we ook alles blijven geven", vertelde een hoopvolle Jelle Vossen aan Het Nieuwsblad na de verliespartij tegen Antwerpen.

“Soms heb je wedstrijden waarbij het al snel duidelijk wordt dat er niet in zit, maar dat was nu zeker niet het geval. Helaas is dat toch het verhaal van ons seizoen. We krijgen opnieuw een mentale tik en het is ook nu weer zaak om daarvan te herstellen", ging de ervaren aanvaller verder. Dit weekend trekt Zulte naar Charleroi in de hoop nog eens drie punten te pakken. Dat dateert ondertussen al van 18 januari toen Essevee won op het veld van Anderlecht

KWETSBAAR
Vossen weet ook waar de pijnpunten van Zulte liggen. "Veel mensen zeggen me dat ze het niet begrijpen hoe wij met deze groep zo laag gerangschikt kunnen staan. Maar we staan er wel en dat is puur omdat we onze momenten niet pakken en defensief te kwetsbaar zijn. Dat zijn gewoon feiten. Ik wil niemand viseren, maar het is gewoon de realiteit, hè.”

LEES OOK: Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

🚀

Ben jij het eens met Vossen?

Meest recent

Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

80
80
'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

146
146
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

51
51
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

144
144
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

274
274
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

338
338
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

409
409
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

447
447
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

198
198
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

513
513
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

163
163
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

220
220
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

218
218
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

106
106
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

547
547
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

162
162
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

225
225
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

411
411
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

100
100
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

682
682
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

56
56
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

70
70
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

274
274

Meer sportnieuws