Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

425 stemmen
Vossen schiet met scherp op eigen ploeg

De tijd begint te dringen voor Zulte Waregem. Essevee verloor afgelopen vrijdag met 0-2 in eigen huis van Royal Antwerp FC en heeft nog drie wedstrijden om zich te verzekeren van behoud in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen liet zich alvast streng uit over de prestatie van zijn ploeg afgelopen weekend, maar blijft hopen op een stunt. 


Met nog drie wedstrijden te spelen staat Zulte Waregem samen met Oostende met 24 punten in de gevarenzone van de hoogste Belgische voetbalklasse. Bij Essevee proberen ze al weken krampachtig het tij te keren, maar zonder succes. “We moeten er voor de volle 200 procent blijven voor gaan. Ik zag al wel vaker heel gekke dingen gebeuren op het einde van het seizoen en daarom moeten we ook alles blijven geven", vertelde een hoopvolle Jelle Vossen aan Het Nieuwsblad na de verliespartij tegen Antwerpen.

“Soms heb je wedstrijden waarbij het al snel duidelijk wordt dat er niet in zit, maar dat was nu zeker niet het geval. Helaas is dat toch het verhaal van ons seizoen. We krijgen opnieuw een mentale tik en het is ook nu weer zaak om daarvan te herstellen", ging de ervaren aanvaller verder. Dit weekend trekt Zulte naar Charleroi in de hoop nog eens drie punten te pakken. Dat dateert ondertussen al van 18 januari toen Essevee won op het veld van Anderlecht

KWETSBAAR
Vossen weet ook waar de pijnpunten van Zulte liggen. "Veel mensen zeggen me dat ze het niet begrijpen hoe wij met deze groep zo laag gerangschikt kunnen staan. Maar we staan er wel en dat is puur omdat we onze momenten niet pakken en defensief te kwetsbaar zijn. Dat zijn gewoon feiten. Ik wil niemand viseren, maar het is gewoon de realiteit, hè.”

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

🚀

Ben jij het eens met Vossen?

Meest recent

Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

0
0
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

23
23
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

20
20
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

82
82
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

343
343
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

328
328
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

303
303
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

240
240
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

71
71
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

191
191
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

74
74
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

75
75
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

123
123
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

76
76
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

129
129
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

92
92
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

306
306
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

88
88
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

126
126
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

840
840
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

78
78
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

498
498
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29

Meer sportnieuws