'Chelsea pakt uit met vette vis als nieuwe trainer'

door
'Chelsea pakt uit met vette vis als nieuwe trainer'

Het dramatische seizoen in de Premier League heeft andermaal koppen doen rollen bij Chelsea FC. Zo maakte de club zondagavond bekend dat de samenwerking met coach Graham Potter al na 207 dagen werd stopgezet. De Blues willen nu uitpakken met een grote naam als opvolger.


Eind vorig seizoen kwam op Stamford Bridge een einde aan het Roman Abramovich-tijdperk. De Russische oligarch werd gedwongen om de club te verkopen aan Amerikaanse investeerders. Die nieuwe eigenaars, onder leiding van de notoire Todd Boehly, lieten meteen de nodige miljoenen rollen op de mercato. Iets wat afgelopen winter herhaald werd. Maar de resultaten waren niet navenant. Dat kostte al snel de kop van trainer Thomas Tuchel, die inmiddels bij Bayern München aan de slag is.

Om de Duitser op te volgen besloot Chelsea Potter weg te plukken bij Brighton, waar hij al een tijdje goed werk leverde. Maar ook dat werd geen succes. De Blues zijn weliswaar nog actief in de Champions League, in eigen land vallen de resultaten zwaar tegen: uitgeschakeld in beide bekercompetities, slechts elfde (!) in de Premier League. Na de pijnlijke thuisnederlaag van afgelopen weekend tegen Aston Villa, werd Potter dan ook bedankt voor bewezen diensten.

NIEUWE TOPCOACH
De Engelsman zou wel eens snel terug aan de bak kunnen gaan, zo wordt hij inmiddels gelinkt aan Leicester City. Chelsea wil op zijn beurt uitpakken met een grote naam als nieuwe trainer. Julian Nagelsmann, ironisch genoeg bij Bayern aan de kant geschoven voor Tuchel, werd meteen genoemd als topfavoriet. Maar volgens BBC liggen ook de namen van Zinedine Zidane, Luis Enrique, Mauricio Pochettino en oude bekende Antonio Conte op tafel.

LEES OOK: Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

Wie zou u kiezen als coach voor Chelsea?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

101
101
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

102
102
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

127
127
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

153
153
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

190
190
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

49
49
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

224
224
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

213
213
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

234
234
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

158
158
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

328
328
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

147
147
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

282
282
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

516
516
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

518
518
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

302
302
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

256
256
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

75
75
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

553
553
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

230
230
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

156
156

Meer sportnieuws