'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

door
'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

RSC Anderlecht staat zondagnamiddag voor een belangrijke wedstrijd. De Brusselaars willen immers weer over Cercle Brugge springen naar de felbegeerde achtste plaats en moeten daarvoor zien te winnen op het veld van KAS Eupen. Ondertussen is sportieve baas Jesper Fredberg ook al bezig met de voorbereiding op de volgende transferperiode.


Na een wintermercato met wisselend succes, maakte de Deen zich sterk dat Anderlecht komende zomer stevig zal uitpakken op de transfermarkt. Er mag dus versterking verwacht worden op verschillende posities. Door de zware blessure van Yari Verschaeren gaat RSCA mogelijk op zoek naar een nieuwe spelmaker. Daarnaast is nog niet duidelijk of het aflopend contract van Islam Slimani verlengd zal worden, waardoor de Brusselaars mogelijk ook een spits moeten aantrekken.

Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar interessante opportuniteiten. Zo zou Anderlecht onder meer een oogje hebben laten vallen op een nieuwe flankaanvaller. Poolse bronnen melden namelijk dat Michal Skoras op de lijst staat bij Paars-Wit. De 23-jarige speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij ondertussen al goed was voor 13 goals en 5 assists dit seizoen. Ook veroverde hij al enkele selecties bij de nationale ploeg.

PITTIG PRIJSKAARTJE
De kansen van Anderlecht lijken in dit dossier echter klein. Zo heerst er concurrentie van ploegen uit grotere competitie. Het Italiaanse Bologna wordt bijvoorbeeld genoemd, maar vooral het Franse Montpellier HSC zou erg gecharmeerd zijn. Bovendien heeft Skoras een pittig prijskaartje aan zich hangen. Journalist Tomasz Wlodarczyk voorspelt immers dat Poznan zo'n 7 miljoen euro zal verlangen voor zijn smaakmaker.

LEES OOK: De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

Anderlecht moet in de zomer een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

45
45
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

41
41
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

183
183
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

38
38
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

21
21
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

80
80
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

403
403
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

53
53
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

148
148
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

169
169
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

111
111
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

287
287
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

109
109
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

196
196
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1076
1076
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

440
440
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

60
60
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

267
267
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

125
125
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

421
421
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

79
79
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

68
68
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

691
691
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

678
678

Meer sportnieuws