'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

door
'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

RSC Anderlecht staat zondagnamiddag voor een belangrijke wedstrijd. De Brusselaars willen immers weer over Cercle Brugge springen naar de felbegeerde achtste plaats en moeten daarvoor zien te winnen op het veld van KAS Eupen. Ondertussen is sportieve baas Jesper Fredberg ook al bezig met de voorbereiding op de volgende transferperiode.


Na een wintermercato met wisselend succes, maakte de Deen zich sterk dat Anderlecht komende zomer stevig zal uitpakken op de transfermarkt. Er mag dus versterking verwacht worden op verschillende posities. Door de zware blessure van Yari Verschaeren gaat RSCA mogelijk op zoek naar een nieuwe spelmaker. Daarnaast is nog niet duidelijk of het aflopend contract van Islam Slimani verlengd zal worden, waardoor de Brusselaars mogelijk ook een spits moeten aantrekken.

Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar interessante opportuniteiten. Zo zou Anderlecht onder meer een oogje hebben laten vallen op een nieuwe flankaanvaller. Poolse bronnen melden namelijk dat Michal Skoras op de lijst staat bij Paars-Wit. De 23-jarige speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij ondertussen al goed was voor 13 goals en 5 assists dit seizoen. Ook veroverde hij al enkele selecties bij de nationale ploeg.

PITTIG PRIJSKAARTJE
De kansen van Anderlecht lijken in dit dossier echter klein. Zo heerst er concurrentie van ploegen uit grotere competitie. Het Italiaanse Bologna wordt bijvoorbeeld genoemd, maar vooral het Franse Montpellier HSC zou erg gecharmeerd zijn. Bovendien heeft Skoras een pittig prijskaartje aan zich hangen. Journalist Tomasz Wlodarczyk voorspelt immers dat Poznan zo'n 7 miljoen euro zal verlangen voor zijn smaakmaker.

LEES OOK: "Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Anderlecht moet in de zomer een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

14
14
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

19
19
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

126
126
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

112
112
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

38
38
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

370
370
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

179
179
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

118
118
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

263
263
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

229
229
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

149
149
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

224
224
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

224
224
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

114
114
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

384
384
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

376
376
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

210
210
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

170
170
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

516
516
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

158
158
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

89
89
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

135
135

Meer sportnieuws