'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

door
'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

RSC Anderlecht staat zondagnamiddag voor een belangrijke wedstrijd. De Brusselaars willen immers weer over Cercle Brugge springen naar de felbegeerde achtste plaats en moeten daarvoor zien te winnen op het veld van KAS Eupen. Ondertussen is sportieve baas Jesper Fredberg ook al bezig met de voorbereiding op de volgende transferperiode.


Na een wintermercato met wisselend succes, maakte de Deen zich sterk dat Anderlecht komende zomer stevig zal uitpakken op de transfermarkt. Er mag dus versterking verwacht worden op verschillende posities. Door de zware blessure van Yari Verschaeren gaat RSCA mogelijk op zoek naar een nieuwe spelmaker. Daarnaast is nog niet duidelijk of het aflopend contract van Islam Slimani verlengd zal worden, waardoor de Brusselaars mogelijk ook een spits moeten aantrekken.

Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar interessante opportuniteiten. Zo zou Anderlecht onder meer een oogje hebben laten vallen op een nieuwe flankaanvaller. Poolse bronnen melden namelijk dat Michal Skoras op de lijst staat bij Paars-Wit. De 23-jarige speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij ondertussen al goed was voor 13 goals en 5 assists dit seizoen. Ook veroverde hij al enkele selecties bij de nationale ploeg.

PITTIG PRIJSKAARTJE
De kansen van Anderlecht lijken in dit dossier echter klein. Zo heerst er concurrentie van ploegen uit grotere competitie. Het Italiaanse Bologna wordt bijvoorbeeld genoemd, maar vooral het Franse Montpellier HSC zou erg gecharmeerd zijn. Bovendien heeft Skoras een pittig prijskaartje aan zich hangen. Journalist Tomasz Wlodarczyk voorspelt immers dat Poznan zo'n 7 miljoen euro zal verlangen voor zijn smaakmaker.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Anderlecht moet in de zomer een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

25
25
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

29
29
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

47
47
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

59
59
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

47
47
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

140
140
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

187
187
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

24
24
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

123
123
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

140
140
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

141
141
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

139
139
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

74
74
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

201
201
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

707
707
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

104
104
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

78
78
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

88
88
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

294
294
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

183
183
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

189
189
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

59
59
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

253
253
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

71
71

Meer sportnieuws