'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

333 stemmen
'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

RSC Anderlecht staat zondagnamiddag voor een belangrijke wedstrijd. De Brusselaars willen immers weer over Cercle Brugge springen naar de felbegeerde achtste plaats en moeten daarvoor zien te winnen op het veld van KAS Eupen. Ondertussen is sportieve baas Jesper Fredberg ook al bezig met de voorbereiding op de volgende transferperiode.


Na een wintermercato met wisselend succes, maakte de Deen zich sterk dat Anderlecht komende zomer stevig zal uitpakken op de transfermarkt. Er mag dus versterking verwacht worden op verschillende posities. Door de zware blessure van Yari Verschaeren gaat RSCA mogelijk op zoek naar een nieuwe spelmaker. Daarnaast is nog niet duidelijk of het aflopend contract van Islam Slimani verlengd zal worden, waardoor de Brusselaars mogelijk ook een spits moeten aantrekken.

Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar interessante opportuniteiten. Zo zou Anderlecht onder meer een oogje hebben laten vallen op een nieuwe flankaanvaller. Poolse bronnen melden namelijk dat Michal Skoras op de lijst staat bij Paars-Wit. De 23-jarige speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij ondertussen al goed was voor 13 goals en 5 assists dit seizoen. Ook veroverde hij al enkele selecties bij de nationale ploeg.

PITTIG PRIJSKAARTJE
De kansen van Anderlecht lijken in dit dossier echter klein. Zo heerst er concurrentie van ploegen uit grotere competitie. Het Italiaanse Bologna wordt bijvoorbeeld genoemd, maar vooral het Franse Montpellier HSC zou erg gecharmeerd zijn. Bovendien heeft Skoras een pittig prijskaartje aan zich hangen. Journalist Tomasz Wlodarczyk voorspelt immers dat Poznan zo'n 7 miljoen euro zal verlangen voor zijn smaakmaker.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Anderlecht moet in de zomer een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

0
0
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

39
39
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

62
62
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

25
25
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

45
45
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

36
36
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

45
45
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

179
179
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

126
126
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

102
102
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

29
29
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

259
259
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

156
156
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

44
44
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

91
91
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

308
308
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

237
237
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

767
767
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

795
795

Meer sportnieuws