'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

door
'Anderlecht richt transferpijlen op dure aanvaller'

RSC Anderlecht staat zondagnamiddag voor een belangrijke wedstrijd. De Brusselaars willen immers weer over Cercle Brugge springen naar de felbegeerde achtste plaats en moeten daarvoor zien te winnen op het veld van KAS Eupen. Ondertussen is sportieve baas Jesper Fredberg ook al bezig met de voorbereiding op de volgende transferperiode.


Na een wintermercato met wisselend succes, maakte de Deen zich sterk dat Anderlecht komende zomer stevig zal uitpakken op de transfermarkt. Er mag dus versterking verwacht worden op verschillende posities. Door de zware blessure van Yari Verschaeren gaat RSCA mogelijk op zoek naar een nieuwe spelmaker. Daarnaast is nog niet duidelijk of het aflopend contract van Islam Slimani verlengd zal worden, waardoor de Brusselaars mogelijk ook een spits moeten aantrekken.

Maar ook op andere posities wordt gespeurd naar interessante opportuniteiten. Zo zou Anderlecht onder meer een oogje hebben laten vallen op een nieuwe flankaanvaller. Poolse bronnen melden namelijk dat Michal Skoras op de lijst staat bij Paars-Wit. De 23-jarige speelt momenteel in eigen land bij Lech Poznan, waar hij ondertussen al goed was voor 13 goals en 5 assists dit seizoen. Ook veroverde hij al enkele selecties bij de nationale ploeg.

PITTIG PRIJSKAARTJE
De kansen van Anderlecht lijken in dit dossier echter klein. Zo heerst er concurrentie van ploegen uit grotere competitie. Het Italiaanse Bologna wordt bijvoorbeeld genoemd, maar vooral het Franse Montpellier HSC zou erg gecharmeerd zijn. Bovendien heeft Skoras een pittig prijskaartje aan zich hangen. Journalist Tomasz Wlodarczyk voorspelt immers dat Poznan zo'n 7 miljoen euro zal verlangen voor zijn smaakmaker.

LEES OOK: Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

Anderlecht moet in de zomer een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

27
27
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

78
78
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

107
107
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

46
46
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

91
91
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

353
353
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

289
289
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

37
37
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

91
91
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

105
105
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

190
190
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

100
100
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

319
319
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

133
133
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

433
433
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

149
149
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

183
183
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

126
126
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

171
171
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

427
427
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

520
520
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

820
820
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

378
378
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

230
230

Meer sportnieuws