TU: 'Superbod voor Anderlecht, nieuwe Lukaku-twist'

door
TU: 'Superbod voor Anderlecht, nieuwe Lukaku-twist'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Burnley FC blijft aan de mouw van Bart Verbruggen trekken. The Sun weet dat Vincent Kompany en co komende zomer met de Premier League-gelden in de hand wellicht weer een poging gaan ondernemen. Verbruggen zou dan om en bij de 15 miljoen pond (ongeveer 17 miljoen euro) moeten kosten, een bedrag dat Anderlecht allicht niet kan weigeren.



Met Michael Ngadeu zag AA Gent afgelopen week andermaal een verdediger vertrekken. Coach Hein Vanhaezebrouck bevestigde zaterdag dan ook dat er in zomer versterking zal volgen in het defensieve compartiment. “Daar ligt een pak werk voor ons, wat ik al een tijdje geleden heb aangekaart. We gaan proberen dat zo goed mogelijk aan te pakken”, liet de coach weten.



Beerschot huurt Thibo Baeten dit seizoen van NEC en heeft een aankoopoptie. Die ligt niet al te hoog en de verwachting is dat Beerschot de optie gaat lichten. Met 13 goals en 3 assists toonde Baeten zich alvast meermaals. De speler ziet een verlengd verblijf ook wel zitten, dat laat hij weten aan Het Nieuwsblad.

BUITENLAND
Romelu Lukaku wordt dit seizoen verhuurd aan Internazionale. Een nieuwe kans bij moederclub Chelsea FC leek lange tijd geen optie, maar coach Graham Potter heeft nu toch de deur weer opengezet. "Hij is iemand die ik fel bewonder en die me erg bevalt", werd Potter geciteerd op zijn persbabbel. "Op dit moment is hij echter op uitleenbasis bij een andere club en het is belangrijk dat hij dat afmaakt, het seizoen goed eindigt en dan zullen we een beslissing moeten maken in de zomer."



Arsenal FC lonkt al naar versterking voor volgend seizoen. Volgens Goal is Ansu Fati, die ook op de lijstjes staat van nog veel meer Europese clubs, de droomtransfer van coach Mikel Arteta. De 20-jarige blijft één van de hot prospects van het Europese voetbal, maar desondanks krijgt hij niet veel speelkansen bij FC Barcelona dit seizoen. Ook ploegmaat Eric Garcia zou in beeld zijn bij de Gunners.

LEES OOK: Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Verbruggen is momenteel de beste doelman in België ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

1
1
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

25
25
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

31
31
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

145
145
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

21
21
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

39
39
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

187
187
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

154
154
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

93
93
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

157
157
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

229
229
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

135
135
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

177
177
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

290
290
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

208
208
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

554
554
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

264
264
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

339
339
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

346
346
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

152
152

Meer sportnieuws