'Kompany legt bod van 17 miljoen euro neer bij Anderlecht'

door
'Kompany legt bod van 17 miljoen euro neer bij Anderlecht'

Vincent Kompany kan de volgende tien dagen de promotie naar de Premier League vieren met Burnley. De Belgische coach is op de achtergrond al bezig met een team samen te stellen voor komend seizoen in de Engelse eerste klasse. Volgens The Sun - niet altijd de even betrouwbaarste bron - gaat Kompany in de zomer aankloppen bij Anderlecht.


Burnley huurt dit seizoen doelman Arijanet Muric van Manchester City en heeft geen aankoopoptie. De Kosovaar, die nog tot medio 2026 onder contract ligt en een marktwaarde heeft van 6 miljoen euro, deed het degelijk maar ook niet fantastisch in The Championship. Hij was ook niet de eerste keuze van Kompany, dat was Bart Verbruggen.

DERDE POGING?

Kompany probeerde hem in de zomer en in de winter naar Burnley te halen, maar Anderlecht weigerde twee keer mee te werken. The Sun weet dat Kompany komende zomer met de Premier League-gelden in de hand wellicht wéér een poging gaat ondernemen. Verbruggen zou om en bij de 15 miljoen pond (ongeveer 17 miljoen euro) moeten kosten. Als Burnley met dergelijk bedrag over de brug komt, kan RSCA zo een bod niet weigeren in zijn financiële situatie. Bovendien ligt de Nederlander nog maar twee jaar onder contract, waardoor hij in de zomer van 2024 wellicht minder waard is.

In een ideaal scenario tekent Verbruggen nog bij in Brussel en wordt hij pas na het EK 2024 verkocht, maar dat lijkt moeilijk te worden. Ook Liverpool, Manchester United en Real Madrid werden gelinkt aan de jonge Nederlander. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

Gaat RSCA Verbruggen verliezen?

Meest recent

'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

20
20
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

35
35
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

40
40
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

72
72
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

66
66
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

113
113
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

198
198
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

44
44
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

35
35
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

129
129
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

313
313
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

168
168
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

252
252
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

78
78
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

110
110
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

46
46
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

92
92
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

51
51
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

425
425
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

217
217
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

125
125
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

561
561
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

218
218
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

125
125

Meer sportnieuws