'Kompany legt bod van 17 miljoen euro neer bij Anderlecht'

door
'Kompany legt bod van 17 miljoen euro neer bij Anderlecht'

Vincent Kompany kan de volgende tien dagen de promotie naar de Premier League vieren met Burnley. De Belgische coach is op de achtergrond al bezig met een team samen te stellen voor komend seizoen in de Engelse eerste klasse. Volgens The Sun - niet altijd de even betrouwbaarste bron - gaat Kompany in de zomer aankloppen bij Anderlecht.


Burnley huurt dit seizoen doelman Arijanet Muric van Manchester City en heeft geen aankoopoptie. De Kosovaar, die nog tot medio 2026 onder contract ligt en een marktwaarde heeft van 6 miljoen euro, deed het degelijk maar ook niet fantastisch in The Championship. Hij was ook niet de eerste keuze van Kompany, dat was Bart Verbruggen.

DERDE POGING?

Kompany probeerde hem in de zomer en in de winter naar Burnley te halen, maar Anderlecht weigerde twee keer mee te werken. The Sun weet dat Kompany komende zomer met de Premier League-gelden in de hand wellicht wéér een poging gaat ondernemen. Verbruggen zou om en bij de 15 miljoen pond (ongeveer 17 miljoen euro) moeten kosten. Als Burnley met dergelijk bedrag over de brug komt, kan RSCA zo een bod niet weigeren in zijn financiële situatie. Bovendien ligt de Nederlander nog maar twee jaar onder contract, waardoor hij in de zomer van 2024 wellicht minder waard is.

In een ideaal scenario tekent Verbruggen nog bij in Brussel en wordt hij pas na het EK 2024 verkocht, maar dat lijkt moeilijk te worden. Ook Liverpool, Manchester United en Real Madrid werden gelinkt aan de jonge Nederlander. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Gaat RSCA Verbruggen verliezen?

Meest recent

Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

4
4
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

81
81
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

19
19
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

60
60
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

94
94
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

77
77
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

224
224
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

89
89
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

171
171
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

909
909
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

335
335
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

54
54
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

179
179
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

111
111
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

372
372
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

74
74
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

63
63
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

586
586
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

588
588
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

395
395
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

526
526
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1077
1077
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

42
42
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

696
696

Meer sportnieuws