'Pérez heeft nieuwe Real-trainer al in achterhoofd'

door
'Pérez heeft nieuwe Real-trainer al in achterhoofd'

Real Madrid staat in de komende periode voor enkele belangrijke afspraken. Aanstaande woensdag strijdt de Koninklijke met FC Barcelona voor een finaleplaats in de Copa del Rey, een week later wacht in de Champions League de clash met Chelsea FC. Ondertussen wordt echter ook al naar het komende seizoen gekeken.


Zo zou Real intern aan het bekijken zijn of het langer doorgaan zal gaan met Carlo Ancelotti als hoofdtrainer. De Italiaan boekte vorig seizoen de nodige successen. Zo leidde Ancelotti zijn ploeg naar de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Maar het blijkt niet evident om die successen te bevestigen, vooral dan in eigen land. Bovendien zou Ancelotti zelf een mooie uitdaging kunnen aangaan: zo wordt hij steeds nadrukkelijker genoemd als bondscoach van Brazilië.

Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag bevestigde 'Carletto' ook de interesse van de Brazilianen. Hij is ook gecharmeerd, maar zal zijn contract bij Real (tot medio 2024) zeker niet zelf stopzetten. "Dat Brazilië me wil binnenhalen als bondscoach flatteert me, maar ik wil mijn contract hier in Madrid uitdoen. De club en dit team liggen me nauw aan het hart. Wat er zal gebeuren eens mijn contract hier afloopt, weet niemand", aldus de Italiaanse veelwinnaar.

PÉREZ ZIET IDEALE OPVOLGER
Ancelotti zal zelf dus niet opstappen, maar de club kan natuurlijk ook beslissen om de samenwerking stop te zetten. Volgens TyC Sports heeft preses Florentino Pérez alvast een geschikte kandidaat in zijn gedachten. Zo zou hij Mauricio Pochettino bestempelen als een ideale trainer voor zijn club. Argentijnse ex-trainer van PSG en Tottenham is momenteel alvast vrij en zou bestempeld worden als een geschikte kandidaat.

LEES OOK: 'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real moet gewoon doorgaan met Ancelotti ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

69
69
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

29
29
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

41
41
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

162
162
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

205
205
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

179
179
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

279
279
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

81
81
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

177
177
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

180
180
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

983
983
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

352
352
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

149
149
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

495
495
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

241
241
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

441
441
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

726
726

Meer sportnieuws