'Pérez heeft nieuwe Real-trainer al in achterhoofd'

door
'Pérez heeft nieuwe Real-trainer al in achterhoofd'

Real Madrid staat in de komende periode voor enkele belangrijke afspraken. Aanstaande woensdag strijdt de Koninklijke met FC Barcelona voor een finaleplaats in de Copa del Rey, een week later wacht in de Champions League de clash met Chelsea FC. Ondertussen wordt echter ook al naar het komende seizoen gekeken.


Zo zou Real intern aan het bekijken zijn of het langer doorgaan zal gaan met Carlo Ancelotti als hoofdtrainer. De Italiaan boekte vorig seizoen de nodige successen. Zo leidde Ancelotti zijn ploeg naar de Spaanse titel én eindzege in de Champions League. Maar het blijkt niet evident om die successen te bevestigen, vooral dan in eigen land. Bovendien zou Ancelotti zelf een mooie uitdaging kunnen aangaan: zo wordt hij steeds nadrukkelijker genoemd als bondscoach van Brazilië.

Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag bevestigde 'Carletto' ook de interesse van de Brazilianen. Hij is ook gecharmeerd, maar zal zijn contract bij Real (tot medio 2024) zeker niet zelf stopzetten. "Dat Brazilië me wil binnenhalen als bondscoach flatteert me, maar ik wil mijn contract hier in Madrid uitdoen. De club en dit team liggen me nauw aan het hart. Wat er zal gebeuren eens mijn contract hier afloopt, weet niemand", aldus de Italiaanse veelwinnaar.

PÉREZ ZIET IDEALE OPVOLGER
Ancelotti zal zelf dus niet opstappen, maar de club kan natuurlijk ook beslissen om de samenwerking stop te zetten. Volgens TyC Sports heeft preses Florentino Pérez alvast een geschikte kandidaat in zijn gedachten. Zo zou hij Mauricio Pochettino bestempelen als een ideale trainer voor zijn club. Argentijnse ex-trainer van PSG en Tottenham is momenteel alvast vrij en zou bestempeld worden als een geschikte kandidaat.

LEES OOK: ‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Real moet gewoon doorgaan met Ancelotti ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

135
135
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

35
35
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

86
86
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

89
89
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

183
183
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

161
161
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

137
137
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

51
51
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

106
106
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

511
511
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1351
1351
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

708
708
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

393
393
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws