Riemer spreekt klare taal over vervanging Verschaeren

door
Riemer spreekt klare taal over vervanging Verschaeren

RSC Anderlecht maakt zich op voor enkele belangrijke weken. De club hoopt in de Conference League op een nieuwe triomf tegen AZ Alkmaar en wil zich zo snel mogelijk verzekeren van haar deelname aan de Europe Play-Offs. Zaterdagnamiddag kan er dus best gewonnen worden op het veld van KAS Eupen.


Paars-Wit legde vlak voor de interland-break beslag op de felbegeerde achtste plaats, die recht geeft op een ticket voor de tweede nacompetitie, in het klassement. En die wil het zondag met succes verdedigen op het veld van Eupen. Dan zullen de Brusselaars echter een vaste sterkhouder moeten missen. Yari Verschaeren zal immers een hele poos niet beschikbaar zijn. Hij scheurde tegen OH Leuven zijn kruisbanden en ging inmiddels onder het mes.

De spelmaker wordt bijgevolg pas terug verwacht begin 2024. Riemer had inmiddels een goed gesprek met de onfortuinlijke belofte-international. "De operatie is goed verlopen, dus ik heb hem gezegd dat het nu gaat om vooruitkijken", vertelde de Deen op de clubwebstek. "Hij is een van ons, hij maakt nog steeds deel uit van ons team en we zullen hem dicht bij ons houden omdat hij zo'n belangrijk deel van onze familie is. Ik heb de andere spelers er vandaag aan herinnerd hoeveel geluk ze hebben."

VOLDOENDE VERVANGERS
De vraag is nu wie de vrijgekomen basisplaats zal innemen. Riemer schoof zelf alvast enkele namen naar voren. "Het het goede nieuws is dat spelers als Lior Refaelov, Kristian Arnstad, Majeed Ashimeru, Amadou Diawara al veel minuten op het middenveld hebben verzameld. Ik heb Anders Dreyer ook al op die positie gebruikt. We hebben Kana, die vrijdagavond voor de RSCA Futures speelt, maar ook beschikbaar is voor de selectie van zondag. Dus ik denk echt dat we genoeg goede middenvelders en veel kwaliteit hebben om Yari te vervangen."

LEES OOK: Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Anderlecht haalt minstens de 8ste plaats ...

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

19
19
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

40
40
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

53
53
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

43
43
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

229
229
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

163
163
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

235
235
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

64
64
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

228
228
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

538
538
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

371
371
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

465
465
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

403
403
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

96
96
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

546
546
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

171
171
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

17
17

Meer sportnieuws