Sollicitatie bij Tedesco: "Ik wil weer Rode Duivel worden"

door
Sollicitatie bij Tedesco:

Domenico Tedesco heeft meteen voor een frisse wind gezorgd bij de Rode Duivels. De opvolger van Roberto Martinez slaagde erin om zijn elftal veel onvoorspelbaarder en dynamischer te laten spelen dan onder het bewind van zijn voorganger. Daarnaast gaf hij ook kansen aan heel wat verse krachten.


Zo kregen verschillende spelers die onder Martinez amper aan de bak kwamen de nodige minuten van Tedesco. Onder meer Orel Mangala, Dodi Lukebakio, Arthur Theate en Wout Faes kregen volop hun kans. Daarnaast liet de nieuwe bondscoach ook twee spelers debuteren. Tegen Zweden maakte Johan Bakayoko bijvoorbeeld een flukse indruk met zijn invalbeurt, ook tegen Duitsland liet hij mooie dingen zien. Daarnaast maakte Roméo Lavia zijn langverwachte eerste optreden bij de Duivels.

En mogelijk zullen in de nabije toekomst nog meer spelers van onder het stof gehaald worden door Tedesco. Eén man stelde zich alvast kandidaat. Zo hoopt Landry Dimata op termijn een nieuwe kans te krijgen bij de nationale ploeg. De 25-jarige spits werd onder Martinez al geselecteerd, maar verdween vervolgens weer uit beeld. Dit seizoen komt hij echter weer boven water drijven op huurbasis bij het Nederlandse NEC.

OPVOLGER LUKAKU
In gesprek met SudPresse geeft Dimata aan dat de Rode Duivels wel degelijk een doel blijven voor hem. "Ik zal terugkeren en zal weer Rode Duivel worden", klinkt het ambitieus. "Maar ik heb me geen deadline opgelegd. Ik moet mijn werk op het veld doen en zorgen dat ik door mijn prestaties weer wordt opgeroepen. Ik wil ook dat het mijn eigen verdiensten zijn. Romelu Lukaku noemde me al zijn opvolger, ik hoop er nog eens bij te zijn voor hij op pensioen gaat."

LEES OOK: 'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Dimata kan nog van pas komen bij de Duivels ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

22
22
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

61
61
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

98
98
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

179
179
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

25
25
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

160
160
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

33
33
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

92
92
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

203
203
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

166
166
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

130
130
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

170
170
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

344
344
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

503
503
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

784
784
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

168
168
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

28
28
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

129
129
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

109
109
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

132
132
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

526
526
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

323
323
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

153
153
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126

Meer sportnieuws