Sollicitatie bij Tedesco: "Ik wil weer Rode Duivel worden"

door
Sollicitatie bij Tedesco:

Domenico Tedesco heeft meteen voor een frisse wind gezorgd bij de Rode Duivels. De opvolger van Roberto Martinez slaagde erin om zijn elftal veel onvoorspelbaarder en dynamischer te laten spelen dan onder het bewind van zijn voorganger. Daarnaast gaf hij ook kansen aan heel wat verse krachten.


Zo kregen verschillende spelers die onder Martinez amper aan de bak kwamen de nodige minuten van Tedesco. Onder meer Orel Mangala, Dodi Lukebakio, Arthur Theate en Wout Faes kregen volop hun kans. Daarnaast liet de nieuwe bondscoach ook twee spelers debuteren. Tegen Zweden maakte Johan Bakayoko bijvoorbeeld een flukse indruk met zijn invalbeurt, ook tegen Duitsland liet hij mooie dingen zien. Daarnaast maakte Roméo Lavia zijn langverwachte eerste optreden bij de Duivels.

En mogelijk zullen in de nabije toekomst nog meer spelers van onder het stof gehaald worden door Tedesco. Eén man stelde zich alvast kandidaat. Zo hoopt Landry Dimata op termijn een nieuwe kans te krijgen bij de nationale ploeg. De 25-jarige spits werd onder Martinez al geselecteerd, maar verdween vervolgens weer uit beeld. Dit seizoen komt hij echter weer boven water drijven op huurbasis bij het Nederlandse NEC.

OPVOLGER LUKAKU
In gesprek met SudPresse geeft Dimata aan dat de Rode Duivels wel degelijk een doel blijven voor hem. "Ik zal terugkeren en zal weer Rode Duivel worden", klinkt het ambitieus. "Maar ik heb me geen deadline opgelegd. Ik moet mijn werk op het veld doen en zorgen dat ik door mijn prestaties weer wordt opgeroepen. Ik wil ook dat het mijn eigen verdiensten zijn. Romelu Lukaku noemde me al zijn opvolger, ik hoop er nog eens bij te zijn voor hij op pensioen gaat."

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Dimata kan nog van pas komen bij de Duivels ...

Meest recent

Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

33
33
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

69
69
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

36
36
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

86
86
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

63
63
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

96
96
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

44
44
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

28
28
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

175
175
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

77
77
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

260
260
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

94
94
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

174
174
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

358
358
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

171
171
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

357
357
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

150
150
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

367
367
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

350
350
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

311
311
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

602
602
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

619
619
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

114
114
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

223
223

Meer sportnieuws