Sollicitatie bij Tedesco: "Ik wil weer Rode Duivel worden"

door
Sollicitatie bij Tedesco:

Domenico Tedesco heeft meteen voor een frisse wind gezorgd bij de Rode Duivels. De opvolger van Roberto Martinez slaagde erin om zijn elftal veel onvoorspelbaarder en dynamischer te laten spelen dan onder het bewind van zijn voorganger. Daarnaast gaf hij ook kansen aan heel wat verse krachten.


Zo kregen verschillende spelers die onder Martinez amper aan de bak kwamen de nodige minuten van Tedesco. Onder meer Orel Mangala, Dodi Lukebakio, Arthur Theate en Wout Faes kregen volop hun kans. Daarnaast liet de nieuwe bondscoach ook twee spelers debuteren. Tegen Zweden maakte Johan Bakayoko bijvoorbeeld een flukse indruk met zijn invalbeurt, ook tegen Duitsland liet hij mooie dingen zien. Daarnaast maakte Roméo Lavia zijn langverwachte eerste optreden bij de Duivels.

En mogelijk zullen in de nabije toekomst nog meer spelers van onder het stof gehaald worden door Tedesco. Eén man stelde zich alvast kandidaat. Zo hoopt Landry Dimata op termijn een nieuwe kans te krijgen bij de nationale ploeg. De 25-jarige spits werd onder Martinez al geselecteerd, maar verdween vervolgens weer uit beeld. Dit seizoen komt hij echter weer boven water drijven op huurbasis bij het Nederlandse NEC.

OPVOLGER LUKAKU
In gesprek met SudPresse geeft Dimata aan dat de Rode Duivels wel degelijk een doel blijven voor hem. "Ik zal terugkeren en zal weer Rode Duivel worden", klinkt het ambitieus. "Maar ik heb me geen deadline opgelegd. Ik moet mijn werk op het veld doen en zorgen dat ik door mijn prestaties weer wordt opgeroepen. Ik wil ook dat het mijn eigen verdiensten zijn. Romelu Lukaku noemde me al zijn opvolger, ik hoop er nog eens bij te zijn voor hij op pensioen gaat."

LEES OOK: 'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Dimata kan nog van pas komen bij de Duivels ...

Meest recent

Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

1
1
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

34
34
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

87
87
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

69
69
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

26
26
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

76
76
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

27
27
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

147
147
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

161
161
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

204
204
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

65
65
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

75
75
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

459
459
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

55
55
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

170
170
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

239
239
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

526
526
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

368
368
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

425
425
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

333
333
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

652
652
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

119
119
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

441
441

Meer sportnieuws