Sollicitatie bij Tedesco: "Ik wil weer Rode Duivel worden"

2851 stemmen
Sollicitatie bij Tedesco:

Domenico Tedesco heeft meteen voor een frisse wind gezorgd bij de Rode Duivels. De opvolger van Roberto Martinez slaagde erin om zijn elftal veel onvoorspelbaarder en dynamischer te laten spelen dan onder het bewind van zijn voorganger. Daarnaast gaf hij ook kansen aan heel wat verse krachten.


Zo kregen verschillende spelers die onder Martinez amper aan de bak kwamen de nodige minuten van Tedesco. Onder meer Orel Mangala, Dodi Lukebakio, Arthur Theate en Wout Faes kregen volop hun kans. Daarnaast liet de nieuwe bondscoach ook twee spelers debuteren. Tegen Zweden maakte Johan Bakayoko bijvoorbeeld een flukse indruk met zijn invalbeurt, ook tegen Duitsland liet hij mooie dingen zien. Daarnaast maakte Roméo Lavia zijn langverwachte eerste optreden bij de Duivels.

En mogelijk zullen in de nabije toekomst nog meer spelers van onder het stof gehaald worden door Tedesco. Eén man stelde zich alvast kandidaat. Zo hoopt Landry Dimata op termijn een nieuwe kans te krijgen bij de nationale ploeg. De 25-jarige spits werd onder Martinez al geselecteerd, maar verdween vervolgens weer uit beeld. Dit seizoen komt hij echter weer boven water drijven op huurbasis bij het Nederlandse NEC.

OPVOLGER LUKAKU
In gesprek met SudPresse geeft Dimata aan dat de Rode Duivels wel degelijk een doel blijven voor hem. "Ik zal terugkeren en zal weer Rode Duivel worden", klinkt het ambitieus. "Maar ik heb me geen deadline opgelegd. Ik moet mijn werk op het veld doen en zorgen dat ik door mijn prestaties weer wordt opgeroepen. Ik wil ook dat het mijn eigen verdiensten zijn. Romelu Lukaku noemde me al zijn opvolger, ik hoop er nog eens bij te zijn voor hij op pensioen gaat."

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Dimata kan nog van pas komen bij de Duivels ...

Meest recent

STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

62
62
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

28
28
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

119
119
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

152
152
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

41
41
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

36
36
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

112
112
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

113
113
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

44
44
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

342
342
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

254
254
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

333
333
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

104
104
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

402
402
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

254
254
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

493
493
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

139
139
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

778
778
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

313
313
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

404
404

Meer sportnieuws