City slikt flinke Haaland-klap vlak voor Engelse clash

82 stemmen
City slikt flinke Haaland-klap vlak voor Engelse clash

De Engelse Premier League wordt zaterdagnamiddag weer op gang getrokken met een kraker van formaat. Zo neemt Manchester City het op tegen Liverpool FC, een duel dus tussen de kampioen en de vice-kampioen. Maar de thuisploeg zal het moeten doen zonder zijn topschutter.


Beide grootmachten staan behoorlijk onder druk voor de onderlinge clash. Liverpool is immers bezig aan een rotseizoen en zal er in de komende weken alles aan moeten doen om zich alsnog bij de top 4 te scharen. Puntengewin is dus broodnodig voor Jürgen Klopp en co. City strijdt dan weer volop met Arsenal FC voor het kampioenschap. De titelverdediger telt momenteel acht punten achterstand op de Gunners, maar heeft wel een match minder gespeeld.

Om te voorkomen dat Arsenal verder kan uitlopen, zullen Pep Guardiola en zijn manschappen de drie punten dus moeten thuis houden. Daarvoor kunnen ze echter geen beroep doen op Erling Haaland. De Noorse doelpuntenmachine moest de voorbije interlands al aan zich voorbij laten gaan met een kwetsuur aan de lies. En blijkbaar is hij onvoldoende hersteld. Zijn plek voorin wordt ingenomen door wereldkampioen Julian Alvarez.

DE BRUYNE IN VORM
Wel van de partij is Kevin De Bruyne. De Rode Duivel blaak alvast van vertrouwen na zijn glansprestatie in de oefen-interland tegen Duitsland. Voorts kan City ook niet rekenen op Phil Foden na diens appendix-operatie. Voorin krijgt Alvarez dus de steun van Riyad Mahrez en Jack Grealish. Bij Liverpool begint de peperdure zomeraanwinst Darwin Nuñez op de bank.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Wie wint?

Meest recent

Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

23
23
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

53
53
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

53
53
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

76
76
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

37
37
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

71
71
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

86
86
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

84
84
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

130
130
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

87
87
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

111
111
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

319
319
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

149
149
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

142
142
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

87
87
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

158
158
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

255
255
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

55
55
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

222
222
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

579
579
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1329
1329
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

184
184
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

281
281
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

165
165

Meer sportnieuws