City slikt flinke Haaland-klap vlak voor Engelse clash

door
City slikt flinke Haaland-klap vlak voor Engelse clash

De Engelse Premier League wordt zaterdagnamiddag weer op gang getrokken met een kraker van formaat. Zo neemt Manchester City het op tegen Liverpool FC, een duel dus tussen de kampioen en de vice-kampioen. Maar de thuisploeg zal het moeten doen zonder zijn topschutter.


Beide grootmachten staan behoorlijk onder druk voor de onderlinge clash. Liverpool is immers bezig aan een rotseizoen en zal er in de komende weken alles aan moeten doen om zich alsnog bij de top 4 te scharen. Puntengewin is dus broodnodig voor Jürgen Klopp en co. City strijdt dan weer volop met Arsenal FC voor het kampioenschap. De titelverdediger telt momenteel acht punten achterstand op de Gunners, maar heeft wel een match minder gespeeld.

Om te voorkomen dat Arsenal verder kan uitlopen, zullen Pep Guardiola en zijn manschappen de drie punten dus moeten thuis houden. Daarvoor kunnen ze echter geen beroep doen op Erling Haaland. De Noorse doelpuntenmachine moest de voorbije interlands al aan zich voorbij laten gaan met een kwetsuur aan de lies. En blijkbaar is hij onvoldoende hersteld. Zijn plek voorin wordt ingenomen door wereldkampioen Julian Alvarez.

DE BRUYNE IN VORM
Wel van de partij is Kevin De Bruyne. De Rode Duivel blaak alvast van vertrouwen na zijn glansprestatie in de oefen-interland tegen Duitsland. Voorts kan City ook niet rekenen op Phil Foden na diens appendix-operatie. Voorin krijgt Alvarez dus de steun van Riyad Mahrez en Jack Grealish. Bij Liverpool begint de peperdure zomeraanwinst Darwin Nuñez op de bank.

LEES OOK: 'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Wie wint?

Meest recent

Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

11
11
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

15
15
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

75
75
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

71
71
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

117
117
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

58
58
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

71
71
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

51
51
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

284
284
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

62
62
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

40
40
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

232
232
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

80
80
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

63
63
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

168
168
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

212
212
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

589
589
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

138
138
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

101
101
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

455
455
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

129
129
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

170
170
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

523
523

Meer sportnieuws