Oplawaai Noa Lang: "Géén transfer naar topclub"

1073
Oplawaai Noa Lang:

Club Brugge maakt zich op voor een spannend slot van de reguliere competitie. Blauw-Zwart wil er in zijn vier resterende wedstrijden alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen en een ticket voor de Champions' Play-Offs af te dwingen. Ook voor enkele spelers individueel wordt dat een belangrijk doel.


De voornaamste nacompetitie in het Belgische voetbal vormt immers een ideaal uitstalraam voor spelers om zich in de kijker te spelen van clubs uit de grote buitenlandse competities. En bij Blauw-Zwart lopen alvast enkele kandidaten rond om een stapje hogerop te zetten. Niet in het minst Noa Lang. De Nederlander had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Maar toen kwam geen enkel bod binnen dat voldoende interessant was voor alle partijen, bovendien viel hij in augustus ook nog eens geblesseerd uit.

Bijgevolg bleef Lang dit seizoen bij Club Brugge voetballen. Maar tijdens de komende transferperiode wil hij toch echt wel een stap hogerop zetten. Die transferwens werd inmiddels ook al kenbaar gemaakt vanuit zijn entourage. De vraag is echter welke club zich bereid toont om in de Nederlander te investeren. Met slechts 8 goals en 4 assists in 31 wedstrijden, waarvan geen enkele in de Champions League, zijn zijn statistieken niet bepaald fantastisch. En gezien zijn lopende contract tot medio 2025 zal Club toch een behoorlijke som verlangen.

GÉÉN TOPCLUB
Analist Franky Van der Elst schat de transferkansen van Lang dan ook somber in. Zijn wekelijkse analyse bij Het Nieuwsblad laat de oud-international verstaan dat een toptransfer op dit moment te hoog gegrepen. "Een topclub, daar geloof ik niet meer in voor Lang", stelt Van der Elst. "Ik denk niet dat een club nog 15 miljoen gaat betalen. Hij is geen international meer, en speelt nu niet het seizoen om te zeggen: 'ik wil naar een ploeg die top zes speelt in een topcompetitie'."

LEES OOK: Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Lang komt tekort voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

29
29
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

27
27
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

84
84
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

123
123
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

58
58
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

36
36
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

156
156
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

148
148
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

179
179
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

339
339
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

242
242
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

195
195
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

934
934
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

367
367
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

150
150
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

227
227
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

639
639
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

284
284

Meer sportnieuws