Oplawaai Noa Lang: "Géén transfer naar topclub"

door
Oplawaai Noa Lang:

Club Brugge maakt zich op voor een spannend slot van de reguliere competitie. Blauw-Zwart wil er in zijn vier resterende wedstrijden alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen en een ticket voor de Champions' Play-Offs af te dwingen. Ook voor enkele spelers individueel wordt dat een belangrijk doel.


De voornaamste nacompetitie in het Belgische voetbal vormt immers een ideaal uitstalraam voor spelers om zich in de kijker te spelen van clubs uit de grote buitenlandse competities. En bij Blauw-Zwart lopen alvast enkele kandidaten rond om een stapje hogerop te zetten. Niet in het minst Noa Lang. De Nederlander had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Maar toen kwam geen enkel bod binnen dat voldoende interessant was voor alle partijen, bovendien viel hij in augustus ook nog eens geblesseerd uit.

Bijgevolg bleef Lang dit seizoen bij Club Brugge voetballen. Maar tijdens de komende transferperiode wil hij toch echt wel een stap hogerop zetten. Die transferwens werd inmiddels ook al kenbaar gemaakt vanuit zijn entourage. De vraag is echter welke club zich bereid toont om in de Nederlander te investeren. Met slechts 8 goals en 4 assists in 31 wedstrijden, waarvan geen enkele in de Champions League, zijn zijn statistieken niet bepaald fantastisch. En gezien zijn lopende contract tot medio 2025 zal Club toch een behoorlijke som verlangen.

GÉÉN TOPCLUB
Analist Franky Van der Elst schat de transferkansen van Lang dan ook somber in. Zijn wekelijkse analyse bij Het Nieuwsblad laat de oud-international verstaan dat een toptransfer op dit moment te hoog gegrepen. "Een topclub, daar geloof ik niet meer in voor Lang", stelt Van der Elst. "Ik denk niet dat een club nog 15 miljoen gaat betalen. Hij is geen international meer, en speelt nu niet het seizoen om te zeggen: 'ik wil naar een ploeg die top zes speelt in een topcompetitie'."

LEES OOK: Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Lang komt tekort voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

21
21
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

76
76
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

17
17
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

31
31
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

30
30
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

239
239
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

144
144
Gouden Schoen-race terug open? Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

199
199
'Zware klap voor Hayen bij eerste ingreep'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

214
214
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

310
310
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

170
170
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

42
42
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

167
167
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

461
461
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

193
193
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

205
205
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

68
68
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

184
184
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

239
239
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

654
654
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

251
251
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

495
495
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

453
453
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

92
92

Meer sportnieuws