Oplawaai Noa Lang: "Géén transfer naar topclub"

door
Oplawaai Noa Lang:

Club Brugge maakt zich op voor een spannend slot van de reguliere competitie. Blauw-Zwart wil er in zijn vier resterende wedstrijden alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen en een ticket voor de Champions' Play-Offs af te dwingen. Ook voor enkele spelers individueel wordt dat een belangrijk doel.


De voornaamste nacompetitie in het Belgische voetbal vormt immers een ideaal uitstalraam voor spelers om zich in de kijker te spelen van clubs uit de grote buitenlandse competities. En bij Blauw-Zwart lopen alvast enkele kandidaten rond om een stapje hogerop te zetten. Niet in het minst Noa Lang. De Nederlander had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Maar toen kwam geen enkel bod binnen dat voldoende interessant was voor alle partijen, bovendien viel hij in augustus ook nog eens geblesseerd uit.

Bijgevolg bleef Lang dit seizoen bij Club Brugge voetballen. Maar tijdens de komende transferperiode wil hij toch echt wel een stap hogerop zetten. Die transferwens werd inmiddels ook al kenbaar gemaakt vanuit zijn entourage. De vraag is echter welke club zich bereid toont om in de Nederlander te investeren. Met slechts 8 goals en 4 assists in 31 wedstrijden, waarvan geen enkele in de Champions League, zijn zijn statistieken niet bepaald fantastisch. En gezien zijn lopende contract tot medio 2025 zal Club toch een behoorlijke som verlangen.

GÉÉN TOPCLUB
Analist Franky Van der Elst schat de transferkansen van Lang dan ook somber in. Zijn wekelijkse analyse bij Het Nieuwsblad laat de oud-international verstaan dat een toptransfer op dit moment te hoog gegrepen. "Een topclub, daar geloof ik niet meer in voor Lang", stelt Van der Elst. "Ik denk niet dat een club nog 15 miljoen gaat betalen. Hij is geen international meer, en speelt nu niet het seizoen om te zeggen: 'ik wil naar een ploeg die top zes speelt in een topcompetitie'."

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Lang komt tekort voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

4
4
KRC Genk 'mag' dromen: "Verwacht je dat hij terugkeert?"

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

23
23
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

54
54
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

82
82
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

49
49
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

25
25
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

114
114
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

66
66
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

279
279
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

311
311
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

44
44
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

666
666
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

294
294
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

38
38
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

492
492
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

45
45
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

130
130
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

309
309
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

130
130
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

153
153
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

539
539
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

73
73
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

205
205
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

172
172

Meer sportnieuws