Oplawaai Noa Lang: "Géén transfer naar topclub"

door
Oplawaai Noa Lang:

Club Brugge maakt zich op voor een spannend slot van de reguliere competitie. Blauw-Zwart wil er in zijn vier resterende wedstrijden alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen en een ticket voor de Champions' Play-Offs af te dwingen. Ook voor enkele spelers individueel wordt dat een belangrijk doel.


De voornaamste nacompetitie in het Belgische voetbal vormt immers een ideaal uitstalraam voor spelers om zich in de kijker te spelen van clubs uit de grote buitenlandse competities. En bij Blauw-Zwart lopen alvast enkele kandidaten rond om een stapje hogerop te zetten. Niet in het minst Noa Lang. De Nederlander had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een mooie transfer. Maar toen kwam geen enkel bod binnen dat voldoende interessant was voor alle partijen, bovendien viel hij in augustus ook nog eens geblesseerd uit.

Bijgevolg bleef Lang dit seizoen bij Club Brugge voetballen. Maar tijdens de komende transferperiode wil hij toch echt wel een stap hogerop zetten. Die transferwens werd inmiddels ook al kenbaar gemaakt vanuit zijn entourage. De vraag is echter welke club zich bereid toont om in de Nederlander te investeren. Met slechts 8 goals en 4 assists in 31 wedstrijden, waarvan geen enkele in de Champions League, zijn zijn statistieken niet bepaald fantastisch. En gezien zijn lopende contract tot medio 2025 zal Club toch een behoorlijke som verlangen.

GÉÉN TOPCLUB
Analist Franky Van der Elst schat de transferkansen van Lang dan ook somber in. Zijn wekelijkse analyse bij Het Nieuwsblad laat de oud-international verstaan dat een toptransfer op dit moment te hoog gegrepen. "Een topclub, daar geloof ik niet meer in voor Lang", stelt Van der Elst. "Ik denk niet dat een club nog 15 miljoen gaat betalen. Hij is geen international meer, en speelt nu niet het seizoen om te zeggen: 'ik wil naar een ploeg die top zes speelt in een topcompetitie'."

LEES OOK: Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Lang komt tekort voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

27
27
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

35
35
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

178
178
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

12
12
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

223
223
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

121
121
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

464
464
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

123
123
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

94
94
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

225
225
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

333
333
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

103
103
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

622
622
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

429
429
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

133
133
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

262
262
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

80
80
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

294
294
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

39
39
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

230
230
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

183
183
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

122
122

Meer sportnieuws