Cameo tegen Duivels krijgt staartje voor Zlatan

221
Cameo tegen Duivels krijgt staartje voor Zlatan

De Rode Duivels zijn uitstekend aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024 begonnen. Zo werd tijdens de openingsspeeldag met 0-3 gewonnen in Zweden, op papier toch één van de grote concurrenten voor de eerste plaats. Ook Zlatan Ibrahimovic kon daar niets aan veranderen.


De absolute superster van het Zweedse voetbal maakte tijdens de voorbije interland-break zijn comeback bij de nationale ploeg. Halfweg de tweede helft van het duel met de Duivels liet bondscoach Janne Andersson hem invallen. Ibrahimovic stond een twintigtal minuten op het veld, maar kreeg daarin weinig klaar. En het is maar de vraag of hij ooit nog eens te zien gaat zijn in het blauw-gele shirt.

De interland-break heeft immers een vervelend staartje gekregen voor de 41-jarige spits. Na de partij tegen de Belgen liep hij namelijk een blessure op tijdens één van de trainingen. Hierdoor moest hij het tweede kwalificatieduel tegen Azerbeidzjan (5-0-zege) aan zich voorbij laten gaan. En de schade blijkt toch vrij groot.

OPNIEUW AAN DE KANT
Volgens onder meer La Gazzetta dello Sport kampt Zlatan met een spierkwetsuur aan de linkerdij. Zijn situatie zou van dichtbij opgevolgd worden door de medische staf van AC Milan, maar hij zou al zeker een tweetal weken aan de kant staan. Een flinke domper voor Ibrahimovic, die pas terug is na een maandenlange revalidatie. De leeftijd lijkt dus stilaan toch zijn tol te eisen.

LEES OOK: STVV gaat voor unieke prestatie: "Zou een unicum zijn"

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Beerschot heeft sensationele terugkeer helemaal beet

Beerschot begon zijn seizoen met een drie op zes in de Challenger Pro League, na een ruime zege ...

44
44
De Bruyne doet boekje open over toekomst: "Dan beslis ik"

Voor Kevin De Bruyne werd zijn eerste seizoen bij Napoli geen onverdeeld succes. Het klikte nooit ...

40
40
'Antwerp laat jonge aanvaller nog vertrekken'

Het heeft even geduurd voor de mercato van Antwerp op gang kwam door de onzekerheid omtrent de ...

66
66
Club pakt uit: toptalent Bayern zet handtekening

Ook bij Club Brugge zijn ze in het slot van de mercato nog in verwachting van enkele transfers. Het ...

118
118
Marc Coucke en Sam Baro plots lijnrecht tegenover elkaar

Vanavond staat er voor zowel Anderlecht als AA Gent bijzonder veel op het spel. De Brusselaars ...

148
148
Lyon-Fenerbahçe eindigt in knokpartij, Openda deelt in klappen

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de Champions League uitgedeeld en dat zorgde voor heel ...

122
122
Alsnog toptransfer in de maak voor Raskin?

De laatste dagen van de transferperiode beloven nog zeer spannend te gaan worden. Heel wat spelers ...

150
150
Degryse en Alderweireld geven hun CL-loting voor Club Brugge

Club Brugge kent vanavond zijn tegenstanders in de League Phase in de Champions League. Marc Degryse ...

281
281
Baro komt met héél duidelijke transferboodschap bij AA Gent

AA Gent moet vanavond aan de bak tegen Hibernian. Het maakte het zichzelf moeilijk door in eigen ...

247
247
Lukaku met verrassend toekomstverhaal: "Zoals Kompany"

Romelu Lukaku speelt met Fenerbahçe Champions League-voetbal. De Turken plaatsten zich voor ...

206
206
'Anderlecht legt lat hoog: minstens 20 miljoen euro'

Anderlecht is niet van plan om nog een sterkhouder te laten gaan. De Brusselaars hebben volgens La ...

497
497
‘Club Brugge speelt smerig spel: drie slachtoffers’

Club Brugge trekt deze mercato een harde lijn in zijn transferaanpak. Blauw-zwart overtuigt spelers ...

1499
1499
STVV gaat voor unieke prestatie: "Zou een unicum zijn"

Bij STVV staan ze op 90 of 120 minuten van een Europese stunt. Ze verdedigen in Cyprus een ...

44
44
Anderlecht met toptransfer? “Beste speler in de competitie”

RSC Anderlecht investeerde al bijna 20 miljoen euro in nieuwe spelers. De tot op heden laatste ...

803
803
AA Gent aan zet: "Belangrijkste match uit mijn carrière"

Bij AA Gent is het vanavond van moeten. De Buffalo’s moeten aan de bak tegen Hibernian. In ...

120
120
Hoe héél Anderlecht hunkert naar dit moment

RSC Anderlecht is op weg naar de groepsfase van de Europa League. Tegen Kaimat Almaty mag het niet ...

439
439
Loting UCL: Club kent al zijn potentiële tegenstanders

De voorrondes van de Champions League zitten erop, de 36 deelnemers aan de League Phase zijn gekend. ...

355
355
Mbappé heerst in Madrid; pijnlijke bekerblamage Hayen

Real Madrid heeft zijn eerste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen. In de 4-1-overwinning tegen ...

105
105
UCL: Lukaku naar Champions League, verrassende debutant

Romelu Lukaku zal dit seizoen in de League Phase van de Champions League te bewonderen zijn. ...

318
318
Witte rook: 'Club Brugge heeft miljoenenaanwinst beet'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het bezoek aan AA Gent van aanstaande zondag, wat in ...

895
895
Tielemans naar United: PL-icoon plakt straf cijfer op transfer

Youri Tielemans versierde in het tussenseizoen redelijk onverwacht een droomtransfer naar Manchester ...

108
108
"Grote fan" - Deschacht tipt JPL-smaakmaker bij Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt grotendeels klaar met zijn transferwerk aan inkomende zijde. Maar ook bij ...

433
433
Courtois sneert na transfersoap: "Jammer voor hem"

Rodri Hernandez zorgde deze zomer voor één van de meest spraakmakende transfers. De ...

227
227
Hommeles op Bosuil: 'geen begrip' voor nukkige smaakmaker

Met een overwachte 7 op 9 kan Antwerp FC dik tevreden zijn over de start van het seizoen tot dusver. ...

819
819
Spectaculaire kaping Ordoñez: nieuwste details duiken op

Een dikke week voor het sluiten van de zomermercato, nadert ook de transfersoap rond Joel ...

513
513

Meer sportnieuws