Cameo tegen Duivels krijgt staartje voor Zlatan

door
Cameo tegen Duivels krijgt staartje voor Zlatan

De Rode Duivels zijn uitstekend aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024 begonnen. Zo werd tijdens de openingsspeeldag met 0-3 gewonnen in Zweden, op papier toch één van de grote concurrenten voor de eerste plaats. Ook Zlatan Ibrahimovic kon daar niets aan veranderen.


De absolute superster van het Zweedse voetbal maakte tijdens de voorbije interland-break zijn comeback bij de nationale ploeg. Halfweg de tweede helft van het duel met de Duivels liet bondscoach Janne Andersson hem invallen. Ibrahimovic stond een twintigtal minuten op het veld, maar kreeg daarin weinig klaar. En het is maar de vraag of hij ooit nog eens te zien gaat zijn in het blauw-gele shirt.

De interland-break heeft immers een vervelend staartje gekregen voor de 41-jarige spits. Na de partij tegen de Belgen liep hij namelijk een blessure op tijdens één van de trainingen. Hierdoor moest hij het tweede kwalificatieduel tegen Azerbeidzjan (5-0-zege) aan zich voorbij laten gaan. En de schade blijkt toch vrij groot.

OPNIEUW AAN DE KANT
Volgens onder meer La Gazzetta dello Sport kampt Zlatan met een spierkwetsuur aan de linkerdij. Zijn situatie zou van dichtbij opgevolgd worden door de medische staf van AC Milan, maar hij zou al zeker een tweetal weken aan de kant staan. Een flinke domper voor Ibrahimovic, die pas terug is na een maandenlange revalidatie. De leeftijd lijkt dus stilaan toch zijn tol te eisen.

LEES OOK: 'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

4
4
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

37
37
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

17
17
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

130
130
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

830
830
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

149
149
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

177
177
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

282
282
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

25
25
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

146
146
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

637
637
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

36
36
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

175
175
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

91
91
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

120
120
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

112
112
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

117
117
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

117
117
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

305
305
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

305
305
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

176
176
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145

Meer sportnieuws