'Transfer Club Brugge dwingt FC Barcelona tot actie'

1363 stemmen
'Transfer Club Brugge dwingt FC Barcelona tot actie'

Club Brugge maakt zich op voor enkele belangrijke weken. Tijdens de vier resterende speeldagen van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League, wil de uitredende landskampioen er immers alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gewerkt.


Het belooft dan ook een drukke transferzomer te worden bij Blauw-Zwart. Afhankelijk van wie de nieuwe coach wordt, zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Club allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al aan een vertrek gelinkt. Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. En daar wordt ook werk van gemaakt. Zo lijkt de eerste zomeraanwinst al bepaald.

In januari zouden de Bruggelingen zich immers al verzekerd hebben van de komst van Victor Barbera. Deze 18-jarige aanvaller komt normaal gezien transfervrij over uit de jeugdopleiding van FC Barcelona. Bij Mundo Deportivo wordt zijn nakende transfer nu nogmaals bevestigd. Volgens het Catalaanse sportmedium ontbreekt enkel nog de officiële aankondiging, voorts zou de overgang van Barbera naar Jan Breydel zo goed als rond zijn.

VOORKOMEN IN TOEKOMST
Volgens MD zou het Barça-bestuur nochtans geprobeerd hebben om de situatie te doen keren. Maar toen sportieve bazen Jordi Cruijff en Mateu Alemany op de hoogte werden gebracht van de kritiek situatie, was het al te laat. Net zoals dat het geval was met Ilias Akhomach, die normaal gezien naar Leeds United trekt. De club besloot daardoor dan ook om actie te ondernemen.

Zo zou men in de nabije toekomst koste wat kost willen voorkomen dat de meest talentvolle jeugdspelers het laatste jaar van hun overeenkomst ingaan. Jongens die uitzicht willen houden op een doorbraak bij de eerste ploeg, moeten vanaf nu minstens nog enkele seizoenen op hun contract hebben staan. Op die manier wil men zorgen dat de La Masia-producten niet langer gratis de deur uitwandelen.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Club moet naast Barbera ook een meer ervaren spits aantrekken voor volgend seizoen ...

Meest recent

Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

49
49
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

27
27
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

7
7
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

108
108
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

48
48
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

49
49
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

38
38
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

268
268
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

172
172
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

210
210
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

110
110
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

143
143
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

341
341
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

283
283
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

233
233
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

196
196
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

288
288
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

229
229
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

93
93
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

56
56
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

542
542
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

239
239
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

402
402
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

186
186
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

144
144

Meer sportnieuws