'Transfer Club Brugge dwingt FC Barcelona tot actie'

door
'Transfer Club Brugge dwingt FC Barcelona tot actie'

Club Brugge maakt zich op voor enkele belangrijke weken. Tijdens de vier resterende speeldagen van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League, wil de uitredende landskampioen er immers alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gewerkt.


Het belooft dan ook een drukke transferzomer te worden bij Blauw-Zwart. Afhankelijk van wie de nieuwe coach wordt, zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Club allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al aan een vertrek gelinkt. Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. En daar wordt ook werk van gemaakt. Zo lijkt de eerste zomeraanwinst al bepaald.

In januari zouden de Bruggelingen zich immers al verzekerd hebben van de komst van Victor Barbera. Deze 18-jarige aanvaller komt normaal gezien transfervrij over uit de jeugdopleiding van FC Barcelona. Bij Mundo Deportivo wordt zijn nakende transfer nu nogmaals bevestigd. Volgens het Catalaanse sportmedium ontbreekt enkel nog de officiële aankondiging, voorts zou de overgang van Barbera naar Jan Breydel zo goed als rond zijn.

VOORKOMEN IN TOEKOMST
Volgens MD zou het Barça-bestuur nochtans geprobeerd hebben om de situatie te doen keren. Maar toen sportieve bazen Jordi Cruijff en Mateu Alemany op de hoogte werden gebracht van de kritiek situatie, was het al te laat. Net zoals dat het geval was met Ilias Akhomach, die normaal gezien naar Leeds United trekt. De club besloot daardoor dan ook om actie te ondernemen.

Zo zou men in de nabije toekomst koste wat kost willen voorkomen dat de meest talentvolle jeugdspelers het laatste jaar van hun overeenkomst ingaan. Jongens die uitzicht willen houden op een doorbraak bij de eerste ploeg, moeten vanaf nu minstens nog enkele seizoenen op hun contract hebben staan. Op die manier wil men zorgen dat de La Masia-producten niet langer gratis de deur uitwandelen.

LEES OOK: 'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

Club moet naast Barbera ook een meer ervaren spits aantrekken voor volgend seizoen ...

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

38
38
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

26
26
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

31
31
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

24
24
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

95
95
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

69
69
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

230
230
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

352
352
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

82
82
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

131
131
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

150
150
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

112
112
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

209
209
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

141
141
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

700
700
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

547
547
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

298
298
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

200
200

Meer sportnieuws