'Transfer Club Brugge dwingt FC Barcelona tot actie'

door
'Transfer Club Brugge dwingt FC Barcelona tot actie'

Club Brugge maakt zich op voor enkele belangrijke weken. Tijdens de vier resterende speeldagen van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League, wil de uitredende landskampioen er immers alles aan doen om opnieuw over AA Gent naar de vierde plaats te springen. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gewerkt.


Het belooft dan ook een drukke transferzomer te worden bij Blauw-Zwart. Afhankelijk van wie de nieuwe coach wordt, zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Club allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al aan een vertrek gelinkt. Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. En daar wordt ook werk van gemaakt. Zo lijkt de eerste zomeraanwinst al bepaald.

In januari zouden de Bruggelingen zich immers al verzekerd hebben van de komst van Victor Barbera. Deze 18-jarige aanvaller komt normaal gezien transfervrij over uit de jeugdopleiding van FC Barcelona. Bij Mundo Deportivo wordt zijn nakende transfer nu nogmaals bevestigd. Volgens het Catalaanse sportmedium ontbreekt enkel nog de officiële aankondiging, voorts zou de overgang van Barbera naar Jan Breydel zo goed als rond zijn.

VOORKOMEN IN TOEKOMST
Volgens MD zou het Barça-bestuur nochtans geprobeerd hebben om de situatie te doen keren. Maar toen sportieve bazen Jordi Cruijff en Mateu Alemany op de hoogte werden gebracht van de kritiek situatie, was het al te laat. Net zoals dat het geval was met Ilias Akhomach, die normaal gezien naar Leeds United trekt. De club besloot daardoor dan ook om actie te ondernemen.

Zo zou men in de nabije toekomst koste wat kost willen voorkomen dat de meest talentvolle jeugdspelers het laatste jaar van hun overeenkomst ingaan. Jongens die uitzicht willen houden op een doorbraak bij de eerste ploeg, moeten vanaf nu minstens nog enkele seizoenen op hun contract hebben staan. Op die manier wil men zorgen dat de La Masia-producten niet langer gratis de deur uitwandelen.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Club moet naast Barbera ook een meer ervaren spits aantrekken voor volgend seizoen ...

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

7
7
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

31
31
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

27
27
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

111
111
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

15
15
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

310
310
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

65
65
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

159
159
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

238
238
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

83
83
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

76
76
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

235
235
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

477
477
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

135
135
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

492
492
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

160
160
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

248
248
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

74
74
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

373
373
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws