'Viertal maakt zich 'onsterfelijk' bij Tedesco'

door
'Viertal maakt zich 'onsterfelijk' bij Tedesco'

Met een 2-3-overwinning tegen Duitsland hebben de Rode Duivels hun eerste interland-break onder het bewind van Domenico Tedesco op fraaie wijze afgesloten. De nieuwe bondscoach kan voorlopig dus een perfect rapport voorleggen. En een aantal spelers wist meteen goede punten te scoren bij hem.


Van de 20 veldspelers die Tedesco opnam in zijn eerste selectie, kwamen slechts drie helemaal niet in actie. Voorts gaf hij speelminuten aan alle geselecteerden. Maar enkelen staken er toch bovenuit. Volgens SudPresse waren er zeker vier spelers die zich meteen 'onsterfelijk' konden maken bij de nieuwe bondscoach. Niet in het minst Kevin De Bruyne. Die nam zijn nieuwe rol als aanvoerder ten harte en was vooral in Duitsland de grote uitblinker. Hij moet de absolute draaischijf worden onder Tedesco.

Daarnaast toonde ook Romelu Lukaku dat de oefenmeester op hem kan rekenen. Met vier goals in twee interlands blijft hij zijn straffe statistieken bij de nationale ploeg verder opkrikken. Het verschil met de andere Belgische spitsen blijft gigantisch. Van de verse krachten onderstreepte Amadou Onana dan weer dat hij stilaan een onmisbare schakel wordt op het middenveld. De 'Fellaini 2.0' zoals hij door bovengenoemd medium wordt omschreven, koppelt een indrukwekkend fysieke kracht aan de nodige dosis techniek en het vermogen om verticaal te spelen.

NIEUWE CHOUCHOU
Tot slot sprongen de prestaties van Dodi Lukebakio in het oog. Hij zou wel eens één van de chouchou's kunnen worden van Tedesco, nadat de flankaanvaller door Roberto Martinez amper gebruikt werd. Hij past ook perfect in de speelstijl van de nieuwe bondscoach. Uiteraard waren er nog meer spelers die een goede beurt maakten zoals Yannick Carrasco, Arthur Theate, Orel Mangala, Wout Faes, ... . Maar vooral het genoemde zou wel eens een belangrijke rol kunnen gaan spelen in de EK 2024-cyclus.

LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Wie vond u de beste Duivel van de voorbije interland-break?

Meest recent

Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

5
5
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

17
17
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

75
75
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

208
208
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

126
126
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

84
84
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

484
484
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

681
681
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

282
282
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

498
498
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

97
97
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

410
410
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

509
509
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

615
615
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

342
342
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

591
591
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

448
448
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

231
231
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

535
535
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

638
638
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

554
554
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

137
137
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

242
242

Meer sportnieuws