Riemer voert dubbele wijziging door in basiself

751 stemmen
Riemer voert dubbele wijziging door in basiself

RSC Anderlecht maakt zich op voor enkele belangrijke weken. De club wil zich zo snel mogelijk verzekeren van haar deelname aan de Europe Play-Offs en hoopt in de Conference League op een nieuwe triomf tegen AZ Alkmaar. Maar coach Brian Riemer zal wel meteen moeten schuiven met zijn basispionnen.


Paars-Wit legde vlak voor de interland-break beslag op de felbegeerde achtste plaats, die recht geeft op een ticket voor de tweede nacompetitie, in het klassement. Zondagnamiddag wil het die met succes verdedigen op het veld van KAS Eupen. Dan zullen de Brusselaars echter twee van hun vaste sterkhouders moeten missen. Yari Verschaeren en Islam Slimani ontbreken immers wegens blessureleed.

Die eerste scheurde tegen OH Leuven zijn kruisbanden en ging inmiddels onder het mes. Verschaeren wordt echter pas terug verwacht begin 2024. Riemer beschikt wel over enkele alternatieven in zijn selectie. Kristian Arnstad lijkt de grootste kanshebber. Hij liet vlak voor de interland-break een betere indruk achter. Ook Lior Refaelov is een optie, net zoals de jonge Mario Stroeykens, maar Arnstad lijkt over de beste papieren te beschikken.

NIEUWE SPITS
Daarnaast zal Riemer ook geen beroep kunnen doen op zijn nieuwste talisman. Islam Slimani zou weliswaar niet zo lang aan de kant staan, maar de match tegen Eupen komt sowieso te vroeg. Voor hem zijn de alternatieven evenwel beperkt. Volgens La Dernière Heure is het quasi zeker dat Benito Raman de Algerijn zal vervangen. Al is hij wel een ander type, met een pak minder scorend vermogen.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Wie moet Verschaeren vervangen?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

14
14
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

71
71
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

12
12
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

622
622
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

20
20
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

24
24
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

54
54
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

275
275
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

107
107
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

119
119
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

50
50
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

86
86
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

56
56
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

53
53
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

216
216
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

115
115
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

286
286
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

184
184
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

37
37

Meer sportnieuws