'Genk moet vrezen: Premier League lonkt massaal naar sterkhouder'

door
'Genk moet vrezen: Premier League lonkt massaal naar sterkhouder'

Bij KRC Genk waren ze de voorbije week niet te spreken dat Mike Trésor over het hoofd gezien werd bij de Rode Duivels. Bondscoach Domenico Tedesco zag de assistkoning van de Jupiler Pro League enkel als een optie voor de linkerflank en gaf daarom de voorkeur aan spelers als Dodi Lukebakio, Jérémy Doku en - na de blessure van die laatste - Johan Bakayoko voor de rechterkant. In het buitenland worden de prestaties van Trésor wel naar waarde geschat.


In zijn tweede seizoen in Limburg is de 23-jarige aanvallende middenvelder immers helemaal ontploft. In 30 competitiewedstrijden was hij dit seizoen goed voor zeven doelpunten en maar liefst achttien assists. Niemand in de tien grootste Europese competities doet beter. Dat hebben ze ook in Engeland gezien en er lijkt massale belangstelling op gang te komen.

90min weet dat Vincent Kompany Trésor nog steeds zeer graag naar Burnley wil halen, nadat de leider in de Championship in januari al tevergeefs informeerde. Met de nakende promotie naar de Premier League zal hij in de zomer over een extra troef én extra miljoenen beschikken om Genk en Trésor te overtuigen. Hij is echter lang niet alleen, want maar liefst vijf teams die nu al in de Premier League spelen, hebben Trésor ook op de radar staan.

BRIGHTON EN CO
De voorbije maanden werd Trésor ook al gevolgd door Brighton, Leicester City, Brentford, Wolverhampton en Nottingham Forest. Daar zitten een aantal teams bij die het zeker niet onaardig doen en dus zal het straks niet evident worden voor Genk om Trésor aan boord te houden. Ze zullen ongetwijfeld wel een fraaie transfersom kunnen vangen, want volgens Transfermarkt is zijn waarde de voorbije maanden gestegen tot 13 miljoen euro.

LEES OOK: Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Is Trésor klaar voor de Premier League?

Meest recent

Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

5
5
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

20
20
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

55
55
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

51
51
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

74
74
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

206
206
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

279
279
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

448
448
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

74
74
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

129
129
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

380
380
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

73
73
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

119
119
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

318
318
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

307
307
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

946
946
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

134
134
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

335
335
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

534
534
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

601
601
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

845
845
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

293
293
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

706
706

Meer sportnieuws