'Genk moet vrezen: Premier League lonkt massaal naar sterkhouder'

524 stemmen
'Genk moet vrezen: Premier League lonkt massaal naar sterkhouder'

Bij KRC Genk waren ze de voorbije week niet te spreken dat Mike Trésor over het hoofd gezien werd bij de Rode Duivels. Bondscoach Domenico Tedesco zag de assistkoning van de Jupiler Pro League enkel als een optie voor de linkerflank en gaf daarom de voorkeur aan spelers als Dodi Lukebakio, Jérémy Doku en - na de blessure van die laatste - Johan Bakayoko voor de rechterkant. In het buitenland worden de prestaties van Trésor wel naar waarde geschat.


In zijn tweede seizoen in Limburg is de 23-jarige aanvallende middenvelder immers helemaal ontploft. In 30 competitiewedstrijden was hij dit seizoen goed voor zeven doelpunten en maar liefst achttien assists. Niemand in de tien grootste Europese competities doet beter. Dat hebben ze ook in Engeland gezien en er lijkt massale belangstelling op gang te komen.

90min weet dat Vincent Kompany Trésor nog steeds zeer graag naar Burnley wil halen, nadat de leider in de Championship in januari al tevergeefs informeerde. Met de nakende promotie naar de Premier League zal hij in de zomer over een extra troef én extra miljoenen beschikken om Genk en Trésor te overtuigen. Hij is echter lang niet alleen, want maar liefst vijf teams die nu al in de Premier League spelen, hebben Trésor ook op de radar staan.

BRIGHTON EN CO
De voorbije maanden werd Trésor ook al gevolgd door Brighton, Leicester City, Brentford, Wolverhampton en Nottingham Forest. Daar zitten een aantal teams bij die het zeker niet onaardig doen en dus zal het straks niet evident worden voor Genk om Trésor aan boord te houden. Ze zullen ongetwijfeld wel een fraaie transfersom kunnen vangen, want volgens Transfermarkt is zijn waarde de voorbije maanden gestegen tot 13 miljoen euro.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Is Trésor klaar voor de Premier League?

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

24
24
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

23
23
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

80
80
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

267
267
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

421
421
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

409
409
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

68
68
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

377
377
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

495
495
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

237
237
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

54
54
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

219
219
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

444
444
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

702
702
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

213
213
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

241
241
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

553
553
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

385
385
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

726
726
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

613
613
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

724
724
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws