'United opent transferdebatten: bod van 90 miljoen'

door
'United opent transferdebatten: bod van 90 miljoen'

Manchester United is bezig aan een eerste seizoen onder coach Erik ten Hag met wisselend succes. Om in de komende jaargang op een meer constante basis te presteren, is extra versterking dan ook welgekomen. Een nieuwe spits staat alvast hoog op de verlanglijst in Old Trafford.


United hield het tijdens de voorbije transferperiode relatief rustig. Met Wout Weghorst werd een vervanger aangetrokken om het vertrek van Cristiano Ronaldo, wiens contract werd ontbonden, op te vangen. Daarnaast werden met Marcel Sabitzer en Jack Butland een extra middenvelder en reserve-doelman aangetrokken. Maar al deze winteraanwinsten werden op huurbasis aangetrokken en vertrekken in principe dus weer na het seizoen.

Komende zomer wil United dan ook opnieuw uitpakken. Vooral een nieuwe spits staat bovenaan de verlanglijst. En daarvoor doen verschillende namen de ronde. Jongens als Victor Osimhen (SSC Napoli) en Gonçalo Ramos (SL Benfica) werden bijvoorbeeld al genoemd. Maar één naam keert steeds vaker terug: Harry Kane. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Tottenham Hotspur en zou een nieuwe uitdaging niet uitsluiten.

EERSTE BOD
Tottenham hoopt zijn overeenkomst alsnog open te breken en lijkt niet geneigd om mee te werken aan een transfer naar een directe concurrent. Toch zou United doordrukken. Volgens The Mirror bereidt de club momenteel een bod van 80 miljoen pond, een slordige 90 miljoen euro, voor. Of dat voldoende zal zijn, valt af te wachten. Spurs-baas Daniel Levy staat immers bekend als een harde onderhandelaar. Maar het lijkt Man U in ieder geval menens.

LEES OOK: 'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Kane hoort momenteel bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

18
18
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

24
24
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

36
36
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

211
211
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

130
130
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

191
191
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

109
109
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

397
397
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

225
225
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

157
157
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

139
139
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

198
198
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

63
63
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

622
622
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

54
54
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

74
74
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

110
110
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

414
414
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

63
63
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

106
106
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

172
172
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

364
364
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

366
366

Meer sportnieuws