STVV komt met eerste reactie op vechtpartij

door
STVV komt met eerste reactie op vechtpartij

STVV kruist aanstaande zondag de degens met Union SG en hoopt dan zijn kansen op deelname aan de Europe Play-Offs gaaf te houden. Maar de aanloop naar dat duel werd grondig verstoord bij de Limburgers. Zo werd assistent-trainer Lamine Cissé op straat gezet na een knokpartij op training.


Naar verluidt kreeg de 51-jarige T3 het aan de stok met zijn collega Sebastian Klein. Die 33-jarige Duitser is bij de Kanaries aan de slag als physical coach. De precieze oorzaak van het incident is niet bekend, maar Klein zou enkele rake klappen hebben gekregen. Volgens Het Nieuwsblad hield hij er enkele 'bulten en schrammen' aan over. Wat zijn exacte aandeel in het conflict is, is evenmin bekend.

Inmiddels heeft STVV ook gereageerd op het incident. Zo postte de club een kort bericht op Facebook, waarin geen verdere details werden vrijgegeven. "STVV kondigt het ontslag aan van T3 Lamine Cissé om disciplinaire redenen. Ook physical coach Sebastian Klein zal een tijdje afwezig zijn, wegens arbeidsongeschiktheid. We wensen hem een spoedig herstel toe", klinkt het droge statement.

GESPREKKEN MET BETROKKENEN
Bij Het Laatste Nieuws nam men inmiddels contact op met de club om te polsen achter de precieze omstandigheden. Maar daar wou men niet verder op ingaan. "Dat is confidentieel. De club heeft met beide betrokkenen gesproken en kreeg beide meningen te horen. Er waren ook getuigen. Daarna heeft de club een beslissing genomen", stelt woordvoerder Youssouf Keita.

LEES OOK: Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

STVV moet de exacte omstandigheden bekend maken ...

Meest recent

Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

33
33
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

29
29
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

389
389
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

277
277
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

231
231
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

86
86
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

134
134
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

346
346
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

313
313
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

76
76
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

292
292
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

223
223
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

155
155
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

350
350
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

319
319
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

255
255
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

749
749
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

311
311
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

635
635
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

618
618
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

623
623
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

580
580
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

441
441
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

160
160

Meer sportnieuws