Eén Duivel grote 'verliezer' van voorbije interland-break

door
Eén Duivel grote 'verliezer' van voorbije interland-break

Met een 2-3-overwinning tegen Duitsland hebben de Rode Duivels hun eerste interland-break onder het bewind van Domenico Tedesco op fraaie wijze afgesloten. De nieuwe bondscoach kan voorlopig dus een perfect rapport voorleggen. Al zullen bepaalde spelers wel een tandje moeten bijsteken.


Van de 20 veldspelers die Tedesco opnam in zijn eerste selectie, kwamen slechts drie helemaal niet in actie: Zeno Debast, Thomas Meunier en de licht-geblesseerde Dennis Praet. Toch hoeven zij zich voorlopig geen grote zorgen te maken naar de toekomst toe. Debast zal op zijn 19de nog meer dan voldoende kansen krijgen, terwijl Tedesco bij de bekendmaking van zijn selectie erg lovend was over de instelling van Praet en Meunier. Al zal die laatste er wel voor moeten zorgen dat hij voldoende minuten kan maken.

Bij de jongens die wel in actie kwamen, zijn er twee die het er minder goed vanaf brachten. Leandro Trossard kon zijn bloedvorm van bij Arsenal bijvoorbeeld niet bevestigen. Na zijn mindere prestatie in Zweden viel hij zelfs naast de basiself tegen Duitsland. Zijn plaats in de selectie zal echter niet snel in gevaar komen indien hij zo goed blijft presteren op clubniveau. Volgens RTBF is Alexis Saelemaekers dan ook dé 'verliezer' van de voorbije interland-periode.

GEFAALD ALS BACK
De winger van AC Milan mocht tot twee keer toe invallen als linksback, maar had het bijzonder lastig in die rol. Niet geheel onlogisch op een voor hem onbekende positie, ook toch nog eens tegen zijn voet. De kans dat Saelemaekers nog vaak als (links)back zal worden uitgespeeld is dan ook klein. Ondertussen moest hij toekijken hoe jongens als Dodi Lukebakio en Johan Bakayoko het erg goed deden op posities die hem beter moeten liggen, daar is de concurrentie nog meer toegenomen. Saelemaekers zal dus moeten knokken voor zijn plekje in de selectie. Zeker als straks na het EK U21 nog enkele jongeren doorstromen vanuit de beloften-selectie.

LEES OOK: Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Heeft Saelemaekers volgens u een plek in deze selectie?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

37
37
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

88
88
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

171
171
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

71
71
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

65
65
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

49
49
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

46
46
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

54
54
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

171
171
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

181
181
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

193
193
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

169
169
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

285
285
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

274
274

Meer sportnieuws