Eén Duivel grote 'verliezer' van voorbije interland-break

door
Eén Duivel grote 'verliezer' van voorbije interland-break

Met een 2-3-overwinning tegen Duitsland hebben de Rode Duivels hun eerste interland-break onder het bewind van Domenico Tedesco op fraaie wijze afgesloten. De nieuwe bondscoach kan voorlopig dus een perfect rapport voorleggen. Al zullen bepaalde spelers wel een tandje moeten bijsteken.


Van de 20 veldspelers die Tedesco opnam in zijn eerste selectie, kwamen slechts drie helemaal niet in actie: Zeno Debast, Thomas Meunier en de licht-geblesseerde Dennis Praet. Toch hoeven zij zich voorlopig geen grote zorgen te maken naar de toekomst toe. Debast zal op zijn 19de nog meer dan voldoende kansen krijgen, terwijl Tedesco bij de bekendmaking van zijn selectie erg lovend was over de instelling van Praet en Meunier. Al zal die laatste er wel voor moeten zorgen dat hij voldoende minuten kan maken.

Bij de jongens die wel in actie kwamen, zijn er twee die het er minder goed vanaf brachten. Leandro Trossard kon zijn bloedvorm van bij Arsenal bijvoorbeeld niet bevestigen. Na zijn mindere prestatie in Zweden viel hij zelfs naast de basiself tegen Duitsland. Zijn plaats in de selectie zal echter niet snel in gevaar komen indien hij zo goed blijft presteren op clubniveau. Volgens RTBF is Alexis Saelemaekers dan ook dé 'verliezer' van de voorbije interland-periode.

GEFAALD ALS BACK
De winger van AC Milan mocht tot twee keer toe invallen als linksback, maar had het bijzonder lastig in die rol. Niet geheel onlogisch op een voor hem onbekende positie, ook toch nog eens tegen zijn voet. De kans dat Saelemaekers nog vaak als (links)back zal worden uitgespeeld is dan ook klein. Ondertussen moest hij toekijken hoe jongens als Dodi Lukebakio en Johan Bakayoko het erg goed deden op posities die hem beter moeten liggen, daar is de concurrentie nog meer toegenomen. Saelemaekers zal dus moeten knokken voor zijn plekje in de selectie. Zeker als straks na het EK U21 nog enkele jongeren doorstromen vanuit de beloften-selectie.

LEES OOK: Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Heeft Saelemaekers volgens u een plek in deze selectie?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

20
20
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

34
34
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

36
36
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

76
76
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

101
101
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

108
108
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

82
82
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

74
74
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

195
195
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

221
221
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

300
300
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

446
446
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

635
635
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws