'Knokpartij op training: STVV zet assistent op straat'

260 stemmen
'Knokpartij op training: STVV zet assistent op straat'

Nu het interland-voetbal weer een tijdje in de koelkast gaat, kunnen de ogen opnieuw gericht worden op de eindstrijd in de Jupiler Pro League. Komend weekend staan alvast enkele interessante wedstrijden op het programma. Zondag krijgt vice-kampioen Union SG bijvoorbeeld het bezoek van STVV, maar bij de Truienaars liep de voorbereiding niet bepaald naar gewenst.


Zo meldt Het Nieuwsblad dat de club zich genoodzaakt zag om assistent-trainer Lamine Cissé per direct op straat te zetten. De oorzaak van het ontslag zou liggen bij een handgemeen op training. Naar verluidt kreeg de 51-jarige T3 het aan de stok met zijn collega Sebastian Klein. De 33-jarige Duitser is bij de Kanaries aan de slag als physical coach.

De precieze oorzaak van het incident is niet bekend, maar Klein zou enkele rake klappen hebben gekregen. Volgens bovengenoemde bron hield hij er enkele 'bulten en schrammen' aan over. Woensdag was hij ook afwezig op de club omwille van 'medische redenen'. Wat zijn exacte aandeel in het conflict is, is evenmin bekend. Wel werd Klein onlangs ook al naar huis gestuurd vanwege een ander incident, waarbij voor alle duidelijk geen fysiek geweld werd gebruikt.

DRAMATISCHE TIMING
Coach Bernd Hollerbach, die het duo op zijn voorspraak naar Stayen haalde, zou samen met de club proberen om de zaak intern op te lossen en te voorkomen dat er klacht wordt neergelegd bij de politie. Het voorval komt in ieder geval uiterst ongelegen. Met nog vier speeldagen te gaan maakt STVV immers nog een waterkans om de Europe Play-Offs te halen. Er staat dus wel degelijk nog één en ander op het spel.

LEES OOK: Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

🚀

STVV zou beide heren op straat moeten zetten ...

Meest recent

'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

47
47
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

231
231
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

299
299
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

105
105
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

115
115
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

251
251
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

33
33
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

159
159
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

429
429
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

592
592
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

54
54
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

114
114
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

314
314
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

52
52
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

48
48
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

400
400
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

128
128
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

615
615
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

490
490
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

197
197
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

97
97
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

103
103
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

231
231

Meer sportnieuws