'Origi en De Ketelaere moeten plots vrezen bij AC Milan'

door
'Origi en De Ketelaere moeten plots vrezen bij AC Milan'

Divock Origi en Charles De Ketelaere kennen een zeer matig seizoen bij AC Milan. De twee Belgen moeten zich dringend gaan herpakken, want de Italiaanse topclub denkt al aan mogelijke vervangers. AC Milan denkt aan twee spelers.


Tuttosport pakt uit met het verhaal dat AC Milan in de zomer wil uitpakken met twee toptransfers. Jonathan David en Nicolo Zaniolo moeten AC Milan gaan versterken, want de club kent geen goed seizoen in de Serie A. Vooral op aanvallend vlak loopt het zeer stroef en dat is onder meer het gevolg van het povere seizoen van Divock Origi en Charles De Ketelaere.

DURE VOGEL

CDK doet het zeer matig en zorgde met 0 goals en 1 assist amper voor een aanvallende bijdrage. Zaniolo zou een zware concurrent kunnen zijn voor hem. De Italiaan trok pas in januari van AS Roma naar Galatasaray, maar al snel bleken er clausules in het contract staan waardoor hij toch best 'makkelijk' kan terugkeren naar Italië. Een transfer van AS Roma naar een andere Italiaanse topclub zou veel moeilijker geweest zijn.

Origi doet het ook zeer matig met amper met 2 goals en 1 assist, en de Belgische aanvaller moet ook stilaan gaan vrezen voor zijn toekomst. David is dan weer een speler die furore maakt bij Lille OSC en ook gegeerd is door andere Europese topclubs. Hij is wel een zeer dure vogel en het is nog maar de vraag of AC Milan financieel kan concurreren met de Engelse clubs die op zijn diensten azen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

Moeten Origi en CDK vrezen voor hun toekomst bij AC Milan?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

77
77
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

41
41
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

39
39
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

525
525
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

248
248
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

390
390
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

136
136
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

144
144
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

98
98
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

314
314
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

527
527
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

400
400

Meer sportnieuws